Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
O vikendu jsem byl na tradicnim turnaji v Kacove. B-huzel nebyl Forest, ale kombo River-Meadows. Pocasi bylo hezke a jidlo chutne. Tim by vycet pozitiv byl asi u konce.
Pouhy 1 par, 40 puttu… proste takto to dobre moc neni. 25 stbl… no tak jsem se vybrecel a priste lepe. Nejhorsi na tom je, ze v poli to az tak strasne nebylo. Nechapu, kdy jsem naposled mel tak spatne bunkershoty… uaaa 🙈
 
Tak jsem včera poprvé zavítal na Cihelny.Po práci jsme s kámošem vyrazili.Potkali jsme tam Sašu @Sauron který tam byl na tripu s dcerou, a vytvořili flajt.První devítka byla tragická.Ta druhá,nebýt 18 jamky by byla dokonalá.Driver a železa mne vůbec neposlouchaly.Ještě že to patování docela šlo. Měli po slejvácích aretifikovaný greeny.Trochu jsme se stím všichni prali.Jinak je hřiště nádherný.90 ran,33 stb a 33 patů

1661907179064.png
 
Já nejsem ve stejné kategorii, takže jsem v podstatě v pohodě, spíš jsme to bral jako námět pro ostatní :D:D:D
Škoda.Já si myslel,že jsem našel prvního sponzora co podporuje alkoholiky :D:D
 
Včera Zlín-Kostelec 9 jamek. Celkem spokojenost a hřiště v dobré kondici, akorát vyšší rafy u některých jamek než běžně.
Skóre poznamenala hlavně zkažená příhra do grýnu a následný 3pat na dvojce; trefená voda na tříparové osmičce a taky 3pat na závěrečné pekelné devítce.
Dohonil jsem nějakého pána, který vlastně ani nebyl pomalý, akorát hrál za trojčlenný flajt. 😆
Jinak jsem si povšimnul, že spousta golfistů tu pekelnou devítku prostě vynechává. Kdyby ten grýn přesunuli asi 50m dolů vlevo od toho obrovského stromu, tak by se celá jamka stala sice dost lehkou, ale pro vyšší HCP, alespoň vůbec hratelnou. 🤔
 

Přílohy

  • Zlin30.8.2022.jpg
    Zlin30.8.2022.jpg
    23,2 KB · Zobrazení: 52
31.8.2022 • Hostivař: 82 ran, 32 patů (by mGolf)

Pěkný to dneska bylo. Využil jsem posledního dne bez dětí doma a vyrazil na samostatnou tréninkovou hru na Hostivař. Celkově to dopadlo dobře, ale nedá se to moc počítat. Jednak je to hřiště s PAR 68 a pak jsem průměrné hrál 2-3 míče, abych pořád nepředbíhal flajty před sebou. Jako trénink to ale bylo boží. Konečně jsem našel hůl na 120 metrů. Tak doufám, že se mě to chvíli bude držet. Na druhou stranu - nechal jsem si přegripovat trojku železo (drajvovací) na stejný grip, co mám jinde - no a rázem to nejsem schopen trefit. Asi 4 pokusy - všechno krásný šlajz. Zajímavý, tak šla do bagu a musíme k doktorovi - na driving. Tak uvidím, když by mi to šlo v sobotu v Lípě tak jako dneska, budu spokojený. :) zkažená byla vlastně jen jedna jamka... Když mě flajt 3 starších dam pouštěl na pětce před sebe. No, předvedl jsem se. Topinka, topinka, Krtek... nakonec 8. Hrdě jsem odkráčel středem :p

Hostivař 12j má aktuálně lehce aerifikované grýny, jezdí docela pěkně, ale Hostik to umí i lépe, tzn chvíli bych s případnou návštěvou počkal. Zadní šestka je v lepším stavu (až na grýn jamky 3). Ferveje poměrně ok. Bunkry ve kterých jsem byl - sypké! Žádný mokrý beton. Super! Ruce to přežily 😉

D9438B7F-8CBF-40A8-BE2E-540A89E22A5A.jpeg B97A760C-4600-4318-874C-CA3F53A35C75.jpeg 83A13201-72FA-40E7-8CA9-6CEC125B4DCC.jpeg
 
Upraveno:
… nechal jsem si přegripovat trojku železo (drajvovací) na stejný grip, co mám jinde - no a rázem to nejsem schopen trefit. Asi 4 pokusy - všechno krásný šlajz. …
Zkontroluj si držení v založení a soustřeď se na to, zda podvědomě teď hůl moc netiskneš, pak blokuješ zápěstí a necháš hůl otevřenou a z fade je slice. 😉
 
Tak poslední trénink před mistrákem v České Lípě. Šel jsem první devítku s jednou dvojicí a druhou s jinou dvojicí. Super zážitek . Za 3 hod 30 min i v dobrém tempu.Hra byla poněkud rozháraná z odpaliště.V poli a na greenu můj standard...33 patů .Jsem po psychické stránce do Lípy připraven.Po té herní se uvidí po prvních třech jamkách :D Pořádně doladím před hrou formu na baru ;)

1662047228235.png
 
Moc sem z časových důvodů nepíšu, ale se včerejškem se musím pochlubit :D Byl jsem si poprvé zahrát v Mladých Bukách. I když mi to teď moc nejde, tak včera se výsledek podařil. 2x par, 2x bogey, 1x double, 3x triple, 1x průser. Dohromady 56 ran, 22 STB a 14 Puttů.

Chvílemi jsem si přidal jako golfista. Jako nejdelší hůl jsem hrál 7i, tak jsem šel radši první kratší devítku, ale i tak jsou to určitě delší jamky než na domácím hřišti v Prosečném, kde je to víc o přesnosti. Nejkrásnější okamžik byl na šesté jamce, kdy se mi povedl chip-in asi z 13 metrů na par. Krásný pocit, kdy jsem snad hned po úderu věděl, že tam spadne :)

PS: a trefil jsem 2 FW ze 6 to je na mě taky nevídaný :D
 
Upraveno:
2.9.2022 • 12j. Hostivař: 55 ran, 21 patů (by mGolf)

Výsledkově dobrý. Herně taky, do 6té jamky, kdy jsem začal machrovat a riskovat a tahle herní pozice tlačit se do grýnu mi ještě nesedí. Netrefená šestka po skvělém drajvu do grýnu, zataženo až hanba, dostal jsem se na vedlejší fervej dolů pod grýn... mezi mnou a jamkou kilometr vysoké stromy. Ani šedesátkou jsem to nepřehrál. No ještě že to byl pětipar, 8 je tak ještě výjimečně akceptovatelné... :rolleyes:. Nějak mi tahle jamka nejde, vždycky tu něco poslední dobou pokoním. Tak příště. Co se ale povedlo, tak z toho tripla a následného double se vzpamatovat a dohnat to na celkověhezkých +9. :) Takže na mě fajn.

Hřiště, především grýny, lepší jak ve středu, rychle se to dává po lehké aerifikaci dohromady. Chystají to na blízké Mistrovství, to budou grýny zase jako sklo!

CBD12D28-C361-46F5-8BA6-0350A868269C.jpeg 3D78E205-128A-425B-B570-F6CFBB76262A.jpeg
 
Jako debil☹️
3.9.2022 • 9j. Kotlina - Terezín: 44 ran, 15 patů, 17stb (by mGolf).
Dnes turnaj - regionální finále UA tour. Hra taková rozháraná. Ještě dlouho budu mít před očima neproměnný 30cm pat do paru na trojce, díky kterému jsem skončil čtvrtý a do finále nepostoupil ☹️.
Když uvážím, že jsem kvůli tomu nejel dnes do Lípy, jsem trochu zklamán. Ani snížení na 11,7, což je mé dosavadní minimum to nevyváží.
Aby to nevyznělo příliš negativně musím pochválit naprosto perfektní grýny - rychlé, konzistentní - prostě takhle to má vypadat 👍👏
Doufám, že vám co jste byli v Lípě to létalo lépe 😊
 
Upraveno:
Lítalo, já měl stablů 18. Někdo mě vypnul. Tolikrát trefeny krček nebo topinku jsem dlouho nezažil. Ani to není na co hodit, podmínky byly perfektní. První par přišel až na 15. Pak ještě dva a tím výčet úspěchů končí. Nicméně nebyl jsem poslední :)

Zlatý Beřovice ;)
 
Dnes v České Lípě na turnaji 19.jamky má nejlepší turnajová hra v mém golfovém životě ;) 42+40= 82 ran,45 stb, 27 patů.Všechno bylo dokonalé.Pořadatelé turnaje Michal @requo a Jirka @Marklar ,počasí,trénink na baru,spoluhráči ve flajtu Fanda @Ferrry ,Jirka a Míla a všichni hráči a hráčky kteří se zůčastnili :) Hřiště je dokonalé,nádherně zelené s pěknými fervejemi a sakra rychlými greeny :up::up:

1662226992304.png
 
3.9.2022 • Česká Lípa: 87 ran, 36 patů (by mGolf)

Já zahrál dobře. Znovu jsem si naplánoval před hrou poměrně konzervativní strategii co nejvíce železa a nikam se netlačit... I když i driver šel párkrát do hry, ale s ohledem na to, že v Lípě se dá hrát skoro odevšud, tak těch pár zaměřovacích chyb se výsledkově moc neprojevilo. To spíše grýny, a krátké patovani - párkrát mi to vyjelo po hraně ven. No, mám hrát na střed jamky. Moje chyba. Docela mě teď ten styl hry "co nejvíce se snažit eliminovat trestné oblasti" baví a sedí mi. Výsledkově hrát na bogey a čekat na šanci na par se mi líbí. No uznávám, je to trochu nuda, no risk, žádná bomba rána... ale nejsem zpravidla pak na sebe alespoň naštvanej. 87 ran prima, z toho jen dva double, 42 stb taky pěkný a hurá s HI pod 18 (17,5). A jsem konečně alespoň na chvilku v tom proslulém pekle! Ok, předpeklí. 😉

Díky Fandovi (šikula, taky si zlepšil HI), @Jirka 4 a Martinovi za společný flajt a pohodovou hru. 👍

A2E571DF-ADC3-4CE2-8CB9-E2F5338CFBD4.jpeg
 
Upraveno:
No včera také Česká lípa
Použiji konstatování @Izanagi , tzn. jako debil.
Já to prostě nechápu. Super flight (@Seppper , @Marklar , Zuzka, Markét jako caddy), super počasí, super hřiště, dobrá příprava na drivingu a já prostě, kromě první jamky, netrefím nic. Prostě nic. Bogey byl pro mě svátek 🤦‍♂️
Golfový bůh si to asi vybral minulý týden na Slapech a tento týden se na mě otočil zády a vystrčil ....... A to jsem nevěřící :D
Tímto se omlouvám celému flightu za mojí negativistickou náladu a neustálé nadávky, které přehlušily nadávky ostatních. Velmi mě to mrzí 😢 Ale my cholerici to prostě neumíme polknout.
Přijde mi, že se rozsypalo skoro všechno, železa z týčka úplně o ničem, netrefím to. Driver to samé. Příhry byly také loterie, jednou to vyšlo celkem obstojně, podruhé to byl totální ...... A greeny super, ale já prostě nebyl schopen skoro nic vidět, takže puttování připomínalo rozptyl u driveru. O mé hře nejlépe vypovídá fakt, že jsem asi třikrát nešel přes červená odpaliště, z toho jednou to bylo dvakrát na jedné jamce :cry::cry:
Abych si furt jen nestěžoval, pár záblesků golfu tam i bylo, dokonce jsem byl i pochválen 🤩
Co se týká výsledků, to asi nejde ani zmiňovat, ale statečně jsem vzal na sebe to břímě a skončil poslední. A dostavilo se i zhoršení HI, což jsem vzhledem ke škrtu dobrého výsledku čekal.
Přemýšlím, jestli bych našel nějakou výmluvu, ale to se nedá. Možná jen to, že jsme prostě brzy ráno vstával :D:D
Hřiště super, akorát tam asi jsou nějaké bermudské trojúhelníky, protože tam mizí míčky, i když člověk ví, kam to letělo.

Už se těším na akci do Hořehled, kde se mi opět potvrdí, že to fakt neumím a možná přijde i ...... inzerát o prodeji :D
 
No včera také Česká lípa
Použiji konstatování @Izanagi , tzn. jako debil.
Já to prostě nechápu. Super flight (@Seppper , @Marklar , Zuzka, Markét jako caddy), super počasí, super hřiště, dobrá příprava na drivingu a já prostě, kromě první jamky, netrefím nic. Prostě nic. Bogey byl pro mě svátek 🤦‍♂️
Golfový bůh si to asi vybral minulý týden na Slapech a tento týden se na mě otočil zády a vystrčil ....... A to jsem nevěřící :D
Tímto se omlouvám celému flightu za mojí negativistickou náladu a neustálé nadávky, které přehlušily nadávky ostatních. Velmi mě to mrzí 😢 Ale my cholerici to prostě neumíme polknout.
Přijde mi, že se rozsypalo skoro všechno, železa z týčka úplně o ničem, netrefím to. Driver to samé. Příhry byly také loterie, jednou to vyšlo celkem obstojně, podruhé to byl totální ...... A greeny super, ale já prostě nebyl schopen skoro nic vidět, takže puttování připomínalo rozptyl u driveru. O mé hře nejlépe vypovídá fakt, že jsem asi třikrát nešel přes červená odpaliště, z toho jednou to bylo dvakrát na jedné jamce :cry::cry:
Abych si furt jen nestěžoval, pár záblesků golfu tam i bylo, dokonce jsem byl i pochválen 🤩
Co se týká výsledků, to asi nejde ani zmiňovat, ale statečně jsem vzal na sebe to břímě a skončil poslední. A dostavilo se i zhoršení HI, což jsem vzhledem ke škrtu dobrého výsledku čekal.
Přemýšlím, jestli bych našel nějakou výmluvu, ale to se nedá. Možná jen to, že jsme prostě brzy ráno vstával :D:D
Hřiště super, akorát tam asi jsou nějaké bermudské trojúhelníky, protože tam mizí míčky, i když člověk ví, kam to letělo.

Už se těším na akci do Hořehled, kde se mi opět potvrdí, že to fakt neumím a možná přijde i ...... inzerát o prodeji :D
Nepřijde ....:devil:
 
Dnes Král a Královna na Kotlině.Šel jsem ve třetím flajtu se super lidičkama.Nálada byla výborná.Hra už tak veselá nebyla. První devítku jsem držel dobrý standart po včerejšku.Škrt na devítce,protože jsem tam utopil míček,se kterým jsem odehrál včera 18 a dnes skoro 9 jamek.Dropnu si nový tejlorek s logem 19.jamky a šup špicarem za tím prvním.Nas...ej jsem hůl vrazil do bagu a nahlásil že škrtám.Spoluhráč se kterým jsme hráli jamkovku o drink mi povídá...určitě?? já hraji 11 ránu...jo jamka je tvoje....druhou devítku jsme se táhli jako smrad a to je něco na mé slabé srdíčko :D:D Hřiště moc chválit nemohu.Greeny sice rychlé,ale od 100m víš se na nich nedalo pro jejich tvrdost nic zastavit :mad::mad: rafy kolem greenů jsou vysoký a nesourodý výškově.Oproti Lípě humáč :mad::mad:

1662305434630.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom