Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
po devítce to bylo 8 - 0 :D přece nepujdu po 12 jamkách domu ty rejpálku :D:D
To jako, žes 9. a 10. vyhrál?
Co ten „zápis” 14/0 znamená 🤔
 
Dnes seniorka Slapy..........Jednička hned za +4:(, abych následujících 10 jamek v řadě zahrál za na mě neskutečných +6:up::D. Od 12-ky se to ale zase vrátilo k mé obvyklé šedi (určitě za to mohlo to strašlivý dusno:D) a bohužel jsem se nevyvaroval i dalšího qadruplu. Ale v součtu nakonec spokojenost (97 ran / 38 Stb):)
Jinak hřiště je po deštích měkké, semtam náhodná voda (v bunkrech už ne)......ale hrát se dalo v pohodě. Bylo sice povoleno stavění všude, ale myslím, že to nebylo ani nutný......
 
26.8.2022 • 9j. Hořehledy: 44 ran, 18 patů (by mGolf)

Včera jsem si vzal dovolenou a byl jeden den na dětském táboře, který s kamarády už přes 20 let pořádáme po našich předchůdcích... Naše parta drží tradici, i když každý rok všichni nejedeme, ale různé se střídáme, kdo který rok může si zajistit dovolenou. A dovolí mu to i doma na úkor dovolené rodiny.

Užil jsem si to. Zkontroloval pro Týnku tedy i naše děti - starší letos kuchtí poprvé a mladší v oddíle. Žijou. Konec kontroly. :-D Jako fakt, už se těším na příští rok, kdy mi to snad vyjde na celý tábor. Letos celotaborová hra na motivy Vikingů. Hry v lese super - jako vedoucí běháte furt, přesila děti vůbec nemá slitování. Takže jako čerstvá krev a návštěva jsem na ně naběhl... A jako malý kluk tam nechal skoro duši. Ale ubránili jsme naše území. Chvíli. :-D No a pak odnos na mých zádech jednoho většího dítěte s namoženým kolenem do tábora. A dneska se nemůžu skoro hýbat! Už bych měl mít rozum. A zavolat auto z tábora. No jo no. Ale když to prostě dám tak to dám! Dal. Zítra turnaj v Alfrédově s @kristyna a já chodím jak lazar.

Naštěstí jsem ani dnes nemusel do práce a to nejdůležitější udělat dálkově s ntb, tzn. zůstal jsem na chatě a že to půjdu rozhýbat do Hoře. Tak jediná hůl, u které mě nic nebolí, je putter. Ostatní údery jsem schopen dělat v rozsahu čipů (které se mi nějak teď nedaří) . Prča byla s driverem na trojce. Nápřah ok. A o zbytku bych se nezmiňoval. Především o těch doprovodných zvucích, out jste určitě už uhádli sami. Na druhou stranu - výsledkově 3 pary, pak bogey i s pár tresty. Nechápu. Tak by to mohlo vyjít! Půjdu zítra furt po ferveji! :) A udržet čest rodiny bude tentokrát na mé drahé polovičce. To bude mít radost, až si to přečte. :-D

Hřiště krásné. Ty deště dělají svět tak krásně golfově zelený. 🥰 Viz první foto - Hoře. Druhá doprovodná fotka je ze zmíněného tábora, kousek za Plzni u Přeštic. Není golfová, ale k textu tak nějak patří, příště už hlavně znovu golf.😉

2722FB38-5533-4D98-9F12-738E1FC31EB0.jpeg B399B64B-D542-4D42-98C7-ABF98632284E.jpeg
 
Upraveno:
Dneska rychlá ranní 12 na Hostivaři.

Hřiště zelené, občas voda. Přidal se ke mě milej pán. Hrál.... fakt hezky. Klidně daleko. Myslím, že nejhůř PAR. (Z povídání HCP pod 5).

Co bylo super
- koukat, jak patuje - snažil jsem se opisovat, když jsme měli podobnou cestu a fakt dobrý

Já po dost divnem začátku
- 4x PAR
- 2x bogie
- celkově za +14

Milá společnost a bylo hezký koukat, když to někdo umí.
 
Upraveno moderátorem:
27.8.2022 • Černý Most - BB: 105 ran, 37 patů (by mGolf)

Dnes rano jsem zkompletoval hriste v Praze. Hned rano, jeste za mlhy, mokra trava, krasny to bylo.
Prvnich sest jamek jsem hral svoji klasickou zacatecnickou holomajznu. 6 jamek a uz +18. Pak jsem se podival kolik mam s sebou micku a s hruzou zjistil, ze jsem zapomnel doplnit munici a mam jen ctyri. Tak jsem si rekl, nikdo za mnou neni a nemam kam spechat. Smiril jsem s tim, ze na mokre trave budu jeste kratsi nez normalne. Na kazdou ranu jsem si dal dost casu a klidu a i tak jsem hriste obesel pod 4h i s cekanim na flight prede mnou. Ale herne neuveritelna zmena. Sice staly kratky a ne uplne presny, ale zadna vylozene zahozena rana. Zbylych 12 jamek jsem uhral za +15, vcetne 3 paru.
A dalsi dve pozitiva…neztratil jsem ani jeden micek a raw wedge uz zacina chytat patinu 🙂
 

Přílohy

  • B63C2DC0-A842-48EE-B144-BCD3C99D18BE.jpeg
    B63C2DC0-A842-48EE-B144-BCD3C99D18BE.jpeg
    63,1 KB · Zobrazení: 92
  • 091F5452-ABE0-4924-AD27-523EE8FFCED5.jpeg
    091F5452-ABE0-4924-AD27-523EE8FFCED5.jpeg
    103,2 KB · Zobrazení: 79
  • FD9DBA0E-B914-4DBE-A1D9-8380C0D17DAB.jpeg
    FD9DBA0E-B914-4DBE-A1D9-8380C0D17DAB.jpeg
    97,5 KB · Zobrazení: 84
Upraveno:
27.8.2022 • Alfrédov: 91 ran (by mGolf)

To by šlo. Dnešní turnaj s PGL smrděl deštěm, jako v pondělí v Kácově. Nakonec ne, ani kapka - obrovská úleva. Šli jsme s @kristyna v předposledním flajtu s Evou a Pepou, bylo to moc pohodová společnost. Díky tomu se mi dařilo, zahrál jsem na sebe hezké skóre. Klidné, turnajově neútočné se železy se snahou eliminovat co nejvíc chyb z důvodu špatných pozic. Až na dvě jamky se mi to dařilo dobře. 6 par, 8 bogie, 2 double a 2x horší. Druhé místo v kategorii s 39 stb potěšilo, mírně vylepšený HI ještě víc - protože teď se mi dva výsledky brzy odepíšou a nad dvacet prostě zpátky nechci. :) Tak snad budu mít stejnou klidnou hru i za týden v Lípě. Hodně mě mrzí jen pokažená 18j, 3 par, za sedm. Už jsem ztratil koncentraci. Michale pamatuj si, turnaj končí až poslední ranou, ne dřív! 😉

Alfrédov prima, především grýny. Příjemně překvapilo. Ferveje zelené, na pár místečkách ještě tvrdo, ale celkově ok. Hodně tvrdé byly bunkery - po přívalových lijácích. Jak beton. Neumím se z toho vyhrát. Ale to určitě brzy vyschne a bude to fajn celé. 👍

8A397135-4450-4376-BBB8-BCB067BBA315.jpeg 27CCC6FC-EF95-4F5C-A069-14F5232BA2F8.jpeg
 
Upraveno:
Dnes po dlouhé Slapy, coby příprava na Lípu příští týden.
Šel jsme hned ráno, na drivingu sprchlo, což až tam nevadilo. Na hřišti už potom ne, takže super.

No, asi budu opakovat spoustu již řečeného, ale golf je prostě nevypočitatelný. Já furt nemůžu pochopit, proč se vše musí tak střídat.
První devítka velmi dobrá, korunovaná bedikem na osmičce, což vůbec nechápu, tam to vždycky posílám do háje. Ostatně třípary dnes geniální, celkově even par, takže v podstatě nepochopitelné (na mě). Pary na jamkách 2, 4, 7 a 9 potěšily. A to mohlo být veselo i na trojce a pětce, ale jednou jsem to vzal po hraně ven a jednou o 2 cm kratší 🤦‍♂️ Jediné, co mě naštvalo (kromě první jamky), byla šestka, kde jsem po pěkné ráně nenašel míč (ano, mě se ta rána líbila, bohužel šla doleva od greenu, což značí odskok někam).
Druhá devítka už tak dobrá nebyla, jedině par na 13ce (ale zahrané krásně do protisvahu), nějaké to bogie a na 18ce míček do pryč, takže další škrt. Ale zase tam bylo celkem dost povedených ran, za které jsem vděčný, kupodivu u všech fází hry. Akorát už mi odešla koncentrace. A bohužel jsem někdy si nezahrál provizi, to se musím naučit :D
Bohužel, jak jsem šel sám, došel jsem trojflight pánů, které bylo fakt zajímavé sledovat. Jeden mi připadal, že přišel z PGA Tour, vyměřoval to jak zeměměřič dálnici. Už se asi ani nebudu zmiňovat o vozíčkách ponechaných před greenem, čekání na ránu kolegy, ač mohl hrát druhý či třetí ve flightu atd. A konstatování na 6ce, že by mě možná i pustili, ale nepomůže mi to, protože před nimi jsou čtyřflighty, mě dojal. Nakonec před nimi byl jen jeden (počítám asi tak od osmé jamky, zbytek jim utekl).
A do toho od desítky do dvanáctky na mě pálil flight za mnou, singlisti a PRO, že prý mě nevidí v dopadových zónách. Přitom o mě museli vědět, že tam jdu sám a čekám. Ale to jsme si u třináctky vyříkali a vše bylo pak už v poho.

Hřiště dobré, podmáčené asi jen na jednom, dvou místech, krásně zelené, greeny v poho (proč já tam vidím break a nehraju ho 🤔), fairwaye zelené, pohodové. Odpaliště standard, ale dnes mi to ani nevadilo, že sem tam nejsou nejrovnější.
Jídlo po hře dobré. Takže nakonec povedený výlet.
 
Dnes po dlouhé Slapy, coby příprava na Lípu příští týden.
Šel jsme hned ráno, na drivingu sprchlo, což až tam nevadilo. Na hřišti už potom ne, takže super.

No, asi budu opakovat spoustu již řečeného, ale golf je prostě nevypočitatelný. Já furt nemůžu pochopit, proč se vše musí tak střídat.
První devítka velmi dobrá, korunovaná bedikem na osmičce, což vůbec nechápu, tam to vždycky posílám do háje. Ostatně třípary dnes geniální, celkově even par, takže v podstatě nepochopitelné (na mě). Pary na jamkách 2, 4, 7 a 9 potěšily. A to mohlo být veselo i na trojce a pětce, ale jednou jsem to vzal po hraně ven a jednou o 2 cm kratší 🤦‍♂️ Jediné, co mě naštvalo (kromě první jamky), byla šestka, kde jsem po pěkné ráně nenašel míč (ano, mě se ta rána líbila, bohužel šla doleva od greenu, což značí odskok někam).
Druhá devítka už tak dobrá nebyla, jedině par na 13ce (ale zahrané krásně do protisvahu), nějaké to bogie a na 18ce míček do pryč, takže další škrt. Ale zase tam bylo celkem dost povedených ran, za které jsem vděčný, kupodivu u všech fází hry. Akorát už mi odešla koncentrace. A bohužel jsem někdy si nezahrál provizi, to se musím naučit :D
Bohužel, jak jsem šel sám, došel jsem trojflight pánů, které bylo fakt zajímavé sledovat. Jeden mi připadal, že přišel z PGA Tour, vyměřoval to jak zeměměřič dálnici. Už se asi ani nebudu zmiňovat o vozíčkách ponechaných před greenem, čekání na ránu kolegy, ač mohl hrát druhý či třetí ve flightu atd. A konstatování na 6ce, že by mě možná i pustili, ale nepomůže mi to, protože před nimi jsou čtyřflighty, mě dojal. Nakonec před nimi byl jen jeden (počítám asi tak od osmé jamky, zbytek jim utekl).
A do toho od desítky do dvanáctky na mě pálil flight za mnou, singlisti a PRO, že prý mě nevidí v dopadových zónách. Přitom o mě museli vědět, že tam jdu sám a čekám. Ale to jsme si u třináctky vyříkali a vše bylo pak už v poho.

Hřiště dobré, podmáčené asi jen na jednom, dvou místech, krásně zelené, greeny v poho (proč já tam vidím break a nehraju ho 🤔), fairwaye zelené, pohodové. Odpaliště standard, ale dnes mi to ani nevadilo, že sem tam nejsou nejrovnější.
Jídlo po hře dobré. Takže nakonec povedený výlet.
Zrovna ta 11 je blbá, protože tam fakt není vidět. Vždycky se modlím, aby tam už nikdo nebyl a taky pálím naslepo. Co se týče 12, tak tam je to to samý v bledě modrým. Když někdo hraje zprava ke 100, tak se podívá vlevo - nikdo, vpravo - nikdo a pak jak odpálí, tak se tam najednou objeví flight před nimi :D

Tyhle jamky jsou klasika.
 
Zrovna ta 11 je blbá, protože tam fakt není vidět. Vždycky se modlím, aby tam už nikdo nebyl a taky pálím naslepo. Co se týče 12, tak tam je to to samý v bledě modrým. Když někdo hraje zprava ke 100, tak se podívá vlevo - nikdo, vpravo - nikdo a pak jak odpálí, tak se tam najednou objeví flight před nimi :D

Tyhle jamky jsou klasika.
No tak si připočti ještě desítku, skončil jsem v místě bývalé dropzóny a najednou tam přilétl míček.
A na 12ce, když přejdeš ke grýnu 14ky, tak je vidět relativně dobře.

Jako chápu, že třeba nejsem vidět, ale na devítce jsem odcházel směr desítka a oni už byli na fairwayi. Já se vždycky koukám, když někdo jde přede mnou, kam to směruje, jestli klubovna či desítka. A na 11ce jsem odcházel od odpaliště a oni přicházeli ke greenu.

Ale tohle jsem bral jako menší problém, i když mě to rozhodilo, víc mě štval ten flight přede mnou.

Atak já si napříště pořídím modrý maják na baterky a dám si ho na hlavu, ať mám jistotu :D:D snad to nebude nic proti pravidlům 🤔
 
No tak si připočti ještě desítku, skončil jsem v místě bývalé dropzóny a najednou tam přilétl míček.
A na 12ce, když přejdeš ke grýnu 14ky, tak je vidět relativně dobře.

Jako chápu, že třeba nejsem vidět, ale na devítce jsem odcházel směr desítka a oni už byli na fairwayi. Já se vždycky koukám, když někdo jde přede mnou, kam to směruje, jestli klubovna či desítka. A na 11ce jsem odcházel od odpaliště a oni přicházeli ke greenu.

Ale tohle jsem bral jako menší problém, i když mě to rozhodilo, víc mě štval ten flight přede mnou.

Atak já si napříště pořídím modrý maják na baterky a dám si ho na hlavu, ať mám jistotu :D:D snad to nebude nic proti pravidlům 🤔
Maják ti nepomůže, když to mají na háku. Pořiď si helmu😉
 
Dnes opět jamkovka s kamarádem na Kotlině.Oproti čtvrtku zlepšení o 10 ran.Docela spokojenost s předvedenou hrou.Prohrál jsem jenom 2/1 :D Patů 31 ;) Trénink na zítřek.Jedeme si poprvé zahrát Cihelny.Teetime 11.30 hod.

1661790218152.png
 
Dnes opět jamkovka s kamarádem na Kotlině.Oproti čtvrtku zlepšení o 10 ran.Docela spokojenost s předvedenou hrou.Prohrál jsem jenom 2/1 :D Patů 31 ;) Trénink na zítřek.Jedeme si poprvé zahrát Cihelny.Teetime 11.30 hod.

Zobrazit přílohu 32487

Rozumím. Prostě v sobotu hraje tvoje kategorie až o druhé místo, protože piluješ formu na sobotní Českou Lípu. Dobře své soupeře se snažíš psychicky dopředu rozložit! :-D
 
Rozumím. Prostě v sobotu hraje tvoje kategorie až o druhé místo, protože piluješ formu na sobotní Českou Lípu. Dobře své soupeře se snažíš psychicky dopředu rozložit! :-D
Možná by nebylo špatné tam zavolat a předplatit @jumbodedek o dvě kořalky na drivingu více ;);)
 
Dnes opět jamkovka s kamarádem na Kotlině.Oproti čtvrtku zlepšení o 10 ran.Docela spokojenost s předvedenou hrou.Prohrál jsem jenom 2/1 :D Patů 31 ;) Trénink na zítřek.Jedeme si poprvé zahrát Cihelny.Teetime 11.30 hod.

Zobrazit přílohu 32487
Zítra tam jsem teetime 10.50.
 
Rozumím. Prostě v sobotu hraje tvoje kategorie až o druhé místo, protože piluješ formu na sobotní Českou Lípu. Dobře své soupeře se snažíš psychicky dopředu rozložit! :-D
už asi dva měsíce hraju golf jako debílek,a vy se mne bojíte....dlouho jsem se tak nezasmál :D:D jo a hlavně Michale zařiď dobré počasí ;);)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom