Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes opet povedeny turnaj... 45 STB, 25 Brutto a 83 ran.
Dnes jsem se nenechal nachytat predcasnym startem a cekal poctive na startera. Pro jistotu jsem zahral 6 ran nebot prvni driver jsem poslal do autu ...
Vysledek mohl byt podstatne lepsi nebot mi unikly minimalne dalsi 4 birdiky

1658256346260.png

Kapitan byl stastny nebot jsem donesl dost bodu pro team. Byli jsme hrat v nedeli na GC Schloss Schönborn a to byla jina katastrofa :)
 
Po včerejší katastrofě 7down na 9. jamce jsem si dnes trochu zlepšil náladu - třetí 18ka ve 3 dnech byla krásnou připomínkou starých, svobodných a bezdětných dní :D. Vytáhl jsem kolegu poprvé do Pyšel a aby to bylo zajímavější, šli jsme nesoutěžní výsledek, můj první :D.

Znáte ten pocit, když hrajete jako bůh? Potažmo jako Honza Košťál? :cool: Já normálně rozhodně ne, ale dnes jsem si to na 8 jamkách zkusil :up:. Pak můj mozek po birdie na 8. jamce sám od sebe vyřešil rovnici 1x bogie + 2x birdie + zbytek v Paru... KUR*A, já jdu za -1 :eek::eek: A tak šlajz do vody, drb 10m, výhoz do green bunkeru, čistě 50 m, drb do green bunkeru, čistě 70m... Bohužel už se za mnou začla tvořit fronta :D, tak jsem to škrtnul a pokračoval v mizérii, dokud mi nedošlo, že už jsem zase na pozemském bogey golfu :D
Celkem 39 STB, 9x FIR, 7x GIR a ze 17jamek 31 puttů:
1658261186417.png


Je to prostě divnej sport, kdyby se to hrálo bez hlavy a bez míčku... Tak by to nebyla sranda :D
V tom horku jsme šli ve 2 pomalu 3:45, ale aspoň se to dalo přežít :)
 
19.7.2022 • Benátky: 92 ran, 32 patů (by mGolf)

Další poprvé, tentokrát podvečer v Benátkách. Jak už je mým zvykem, bežel jsem z auta přes recepci rovnou na odpaliště a hned z toho byl tripl. Naštěstí dnes poslední. Nevím jaký je standard v Benátkách, ale fairwaye suché a tvrdé a greeny hodně měkké. Zatím jsem na takhle suchém a tvrdém hřišti nehrál, ale letos je to moje první golfové léto. Taky se tam povalovalo hodně odpadků. Až teď po návratu jsem koukal na mapu, že nedaleko je skládka. Takže předpokládám, že když zafouká… Jinak jen 3 FIR, ale ještě častěji jsem trefoval fairway sousední jamky, takže vlastně pohoda. 2 GIR, ale to je u mě normální a i díky tomu dnes jen 32 patů. Třikrát v bunkeru a vždy jsem se dostal ven na první pokus. To bych měl bouchnout bubliny.
Ale sci-fi začalo až na 14. jamce. Slíbil jsem, že po cestě domu si odpracuju golf velkým nákupem. A na 14. jsem se začal strachovat, že mi zavře Lidl :)
Tak jsem to chtěl už jen rychle odbouchat k autu a šlo to par, par, bogey, par, bogey. Asi recept na příští turnaj.
Jo a nový osobáček s driverem, tady to není na vytahování, ale potěší. A byl na správné fairwayi!
 
Včera Lázně Bohdaneč.

Celkem 97 ran. Šli jsme až skoro od 18 a stejně bylo vedro.

Hřiště - podle mě super stav. Greeny překvapivě rychle. Odpaliště v pohodě. Fairwaye zelené (no, bylo trochu Spálených fleků) a rafy krátké. Bunkery vypadali kypře, ale nevyzkoušel jsem.

Moje hra
- prvních 6 jamek za +3 a to v tom byla trestná za vodu.
- prvních 9 jamek za +10
- druhých 9 jamek za +15

Protože jsem pinďour. Na 6. Jamce 5PAR, druhá rána ani ne 2 metry od vlajky na greenu a trojpat.

Ke konci se dostavila únava a hloupé rány. Škoda, že to neudržím Soustředění celých 18 jamek.
 
Možná sem za chvíli napíše @requo , že hrál dnes Starou Bolku a bylo to hrozné. A bude mít pravdu 😉
Šli jsme 18 jamek a bylo to hrozně rychlé, 2:45. Michal dával hrozně dlouhé rány - jen rejpal by podotkl, že za to mohly sušší faurwaye. Hrozné byly grýny - zapískované, chlupaté a jamky snad týden nepřevrtané - kolem byl grýn rozšlapaný.
Přesto všechno mě to hrozně bavilo - Michale, díky za hru a pokec 👍

20220720_182900.jpg 20220720_190551.jpg 20220720_185110.jpg
 
Tak to jsme se pánové potkali na drivingu. :) těšilo mne :)
Musím říct, že mě to napadlo když jsem přišel jestli to není Michal, ale viděl jsem ho jenom na fotce, tak mi bylo blbý se ptát.:(
 
20.7.2022 • Stará Boleslav: 92 ran, 42 patů (by mGolf)

Bylo to hrozné. :p Moje hra tedy. Na drivingu pod kontrolou @Daniel Zeman jsem se myslím ještě párkrát do míčku trefil (taky mě těší, to si se zeptat klidně mohl... tak příště 🙂 no a na hřišti to už byla taková moje klasika. Včera jsem byl chvíli trénovat a znáte to, reálně na hřišti to nejde ani po staru, ani po novu, až na druhou devítku jsem se trochu našel. Abych se zase na každém grýnu ztratil. Jak píše @Romano, zapískované, chlupaté, žmolky... Hrát raději milosrdné gimmy je tu otázka podpory přežití sebe sama. :p Za týden, až to nějak tu současnou úpravu dořeší, to asi bude mnohem lepší. Nic. Tak alespoň ty 4 párky a v obou kolech povedená poměrně první rána z týčka na devitce. A jeden super vyhraný bunker, jak kdyby to hráli borci na PGA. No a pak 80 ran, na které rád zapomenu. :-D

Díky @Romano za hru, pokud pominu výsledné moje skóre, bylo to jinak moc fajn. A už se těším na příště!

---

A abych ty bunkershoty pořádně potrénoval, tak syn nutně potřebuje na chatě nové piskoviště! Včera dovezly 4 tuny! Pssst!

E8EED1F8-9DF9-4BED-8EE5-298CBC969C34.jpeg
 
Upraveno:
Byla by škoda včera nevyužít tak pěkné golfové počasí a tak jsme si dali čtvrtfinále klubové jamkovky. Soupeř HI 11.2 měl tři rány k dobru. Prohrál jsem hned první jamku, kdy mi drajv po už dost tvrdém okolí fervejí doskákal až na silnici do autu. Pak jsem vyhrál dvě jamky po sobě a rychle otočil, po devítce jsem o jednu vedl.
Birdie na 10. a 15. znamenalo vedení o dvě a tři jamky do konce. Na 16. nesmyslná rána do vody - o jednu, vypůlená 17. a na poslední jamku jsem šel s vedením o jednu. Soupeř potřeboval vyhrát a tak riskoval, zahrál 2x aut a jednou vodu a mě tak stačila jedna rána k zisku jamky a zápasu.

Semifinále v srpnu.
 
Byla by škoda včera nevyužít tak pěkné golfové počasí a tak jsme si dali čtvrtfinále klubové jamkovky. Soupeř HI 11.2 měl tři rány k dobru. Prohrál jsem hned první jamku, kdy mi drajv po už dost tvrdém okolí fervejí doskákal až na silnici do autu. Pak jsem vyhrál dvě jamky po sobě a rychle otočil, po devítce jsem o jednu vedl.
Birdie na 10. a 15. znamenalo vedení o dvě a tři jamky do konce. Na 16. nesmyslná rána do vody - o jednu, vypůlená 17. a na poslední jamku jsem šel s vedením o jednu. Soupeř potřeboval vyhrát a tak riskoval, zahrál 2x aut a jednou vodu a mě tak stačila jedna rána k zisku jamky a zápasu.

Semifinále v srpnu.
Vy hrajete MK s vyrovnáním? 🙈
 
Včera po delší pauze (byla potřeba) opět na golfu. Nejdřív půlhodinová lekce s trenérem, kde jsem se snad konečně srovnal a hlavně změnil úchop. Pak z časových důvodů rovnou na hřiště(vynechal jsem rozcvičení na krátkou hru a puttování). Šel jsem jen lázeňský okruh a i tak jsem se zpotil jako sviňa.
Na první jamce jsem vzal optimisticky driver. Docela to odletělo, bohužel, i když jsem se natočil trochu nalevo, tak jsem trefil malý stromek mírně napravo asi 30m od odpaliště. Energii ale odpal měl, takže jsem udělal přes 100m, což je na můj driver úspěch, nakonec bogey(krásný putt z foregreenu z kopce dolů a pak už jen doklepnutí)
Přešel jsem na šestou jamku, odpal 7i celkem dlouhý, kousek napravo od FW, druhou ranou jsem ale trefil do stráně a perfektně odhadl odskok, míček skončil asi 20cm od vlajky. Na putt jsem se připravoval asi 30s :D a proměnil jsem. První birdie je tam!
Pak triple(na téhle jamce je to ale můj osobní par), double a devítka na závěr. První odpaljsem se přemotivovaně zvedl a poslal to asi 15m před sebe do srázu, druhý pokus driverem už byl lepší, sice neodletěl tak vysoko, ale skončil na FW asi 170m daleko. Pravda sice to bylo z kopce, ale i tak to beru jako úspěch :D Nakonec ještě byl jeden out, takže +5.

Celkově za 5 jamek 12 STB, 8 puttů a konečně zas dobrý pocit.


PS: Vždycky o hezkých zážitkách se rozepíšu a když to stojí za ..... tak to odbydu dvěma větami :D :D

Fotky z birdie jamky :) místo odkud jsem hrál druhou a odkud třetí ránu :)

F3AA1B41-2D35-4883-BDA5-5F939D43EB41.jpeg


9FC0CA9F-6F28-447E-AC2E-63C8ED439C5A.jpeg
 
20.7.2022 • Stará Boleslav: 92 ran, 42 patů (by mGolf)

Bylo to hrozné. :p Moje hra tedy. Na drivingu pod kontrolou @Daniel Zeman jsem se myslím ještě párkrát do míčku trefil (taky mě těší, to si se zeptat klidně mohl... tak příště 🙂 no a na hřišti to už byla taková moje klasika. Včera jsem byl chvíli trénovat a znáte to, reálně na hřišti to nejde ani po staru, ani po novu, až na druhou devítku jsem se trochu našel. Abych se zase na každém grýnu ztratil. Jak píše @Romano, zapískované, chlupaté, žmolky... Hrát raději milosrdné gimmy je tu otázka podpory přežití sebe sama. :p Za týden, až to nějak tu současnou úpravu dořeší, to asi bude mnohem lepší. Nic. Tak alespoň ty 4 párky a v obou kolech povedená poměrně první rána z týčka na devitce. A jeden super vyhraný bunker, jak kdyby to hráli borci na PGA. No a pak 80 ran, na které rád zapomenu. :-D

Díky @Romano za hru, pokud pominu výsledné moje skóre, bylo to jinak moc fajn. A už se těším na příště!

---

A abych ty bunkershoty pořádně potrénoval, tak syn nutně potřebuje na chatě nové piskoviště! Včera dovezly 4 tuny! Pssst!

Zobrazit přílohu 31680
Na drivingu, co jsem postřehl, tak to litalo docela dobře. 👍

Greeny byly teda otřesný. Jak kdyby jim vynechávala sekačka. To jsem byl dost zklamaný. Ale jinak jsem si to užil, i když mne kámoš zase přejel. :confused: už mu dlužím asi 10 kafi.
 
Dneska jamkovka s kamarádem na Kotlině pod dohledem pana Alexandra @Sauron :up: Golfová nirvána se vším všudy :D
Dokázal jsem sem dát výsledek.Tak se pokochejte.Můj osobáček :D:D:D - 9 míčků.Jamkovku jsem prohrál po 10 jamce :rolleyes:




1658417279505.png
 
Byla by škoda včera nevyužít tak pěkné golfové počasí a tak jsme si dali čtvrtfinále klubové jamkovky. Soupeř HI 11.2 měl tři rány k dobru. Prohrál jsem hned první jamku, kdy mi drajv po už dost tvrdém okolí fervejí doskákal až na silnici do autu. Pak jsem vyhrál dvě jamky po sobě a rychle otočil, po devítce jsem o jednu vedl.
Birdie na 10. a 15. znamenalo vedení o dvě a tři jamky do konce. Na 16. nesmyslná rána do vody - o jednu, vypůlená 17. a na poslední jamku jsem šel s vedením o jednu. Soupeř potřeboval vyhrát a tak riskoval, zahrál 2x aut a jednou vodu a mě tak stačila jedna rána k zisku jamky a zápasu.

Semifinále v srpnu.
gratulace :up::cool:
 
Terezín s @jumbodedek

No včera jsme zapíjeli mou první vnučku, tak jsem si dal příjemných 7 Plzní a na dnešek jsem neměl velká očekávání. Ráno jsem v řeznictví posnídal kotel dršťkové, zaběhl do práce převzít poštu a dát nějaké pokyny.

Byli jsem dohodnuti na 11:00. V 9:23 jsem si přečetl zprávu tady na 19. jamce že Petr s dalším kámošem chtějí jít v 10. Protože bavoráka jsem prodal před 3 lety, tak jsem to málem odpískal, nemaje na Petra číslo. Nakonec jsem zavolal na recepci, a protože terezínská slečna recepční používá hlavu, šla na terasu a spojila mně s Petrem, takže jsme se dohodli na 10:20, což sice nebylo na rozehrání, ale na malý pivo jo.
První devítka 47, 24 STB. Prý že si dáme pivo, což byl nápad století.
10. za 9 s outem a řadou dalších okras, 11. tripl, pak chvíli OK, na 15. jsem konečně trefil 4h, takže až do vody vlevo, 18 nenažraná rána přes lesík vpravo přidala dvě navíc. Druhá devítka 56, 16 STB, celkem tedy 103 / 40 STB.
Na body dobrý, ale "nepij to pivo, Alexandře".
Na hole - drive celkem OK, hybridy ve smrti - nechápu, železa průměr a wedge luxus, jeden komín za druhým. Raf v místech, kam sahne závlaha, je v Terezíně smrtící.

Petr @jumbodedek se ovšem trápil, jak kdyby mu uřízli jeden kel. Šli jsem na devítku, a se zdvořilostí sobě vlastní jsem utrousil, že hraje na limonadu /7UP. Jsem vtipná svině, ale Bůh mne potrestal na dalších jamkách. :devil:
 
Upraveno:
Dnes semifinále jamkovky. Hrál jsem s HI 1,2 a potvrdil jsem si, že hlavní rozdíl oproti hráčům mého HI je v patování. Prostě tihle „scratch” hráči paty do 3m dávají téměr 100% 🙈
Nakonec mi ani monstr drive (na můj věk) na 13. jamce k prodloužení zápasu nepomohl, ale aspoň potěšil 🤭

322EBE5C-5FDF-4D55-B18E-CC9F4CD343AD.jpeg
 
129? To jsi hrál nalevo? :D
nalevo,napravo,rovně,do autu,do vody ,do pi...,po zemi,nad zemí,gagarin,topinka,soket a všechno ostatní co existuje :D:D nejhorší na tom bylo to vedro a jak kolegové ve flajtu z toho byli hotoví víc než já ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom