Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
nalevo,napravo,rovně,do autu,do vody ,do pi...,po zemi,nad zemí,gagarin,topinka,soket a všechno ostatní co existuje :D:D nejhorší na tom bylo to vedro a jak kolegové ve flajtu z toho byli hotoví víc než já ;)
Koukám, že máš široký úderový rejstřík 🤭
 
21.7.2022 • 9j. Loreta Pyšely: 48 ran, 19 patů (by mGolf)

Včera ze ségrou podvečerní Pyšely - první devítka. Bouřka se nakonec nekonala, vlastně ani nekáplo, jen chvíli docela dost foukalo (a zrovna proti).

Hřiště super, za námi nakonec vyrazil ještě jeden flight, ale jinak nikde nikdo.

K mé hře: hrál jsem +- na sebe, 17 stb, FW 3/7 (ale ty netrefené byly všechny jen kousek vedle), GIR 3/9. Vše odehráno jedním míčkem (to vždycky potěší) a bez trestu (to taky potěší). 2x par, 3x bogey, 3x double a 1x triple. Bohužel 3x trojputt, ale to bylo tím, že jsem hrál (na mě jen) 2 chipy, zbytek bylo na green z více než 60 m - vždycky mám radost, když "musím" na greenu vypichovat svůj pitchmark:D

Krásné léto všem!
 
nalevo,napravo,rovně,do autu,do vody ,do pi...,po zemi,nad zemí,gagarin,topinka,soket a všechno ostatní co existuje :D:D nejhorší na tom bylo to vedro a jak kolegové ve flajtu z toho byli hotoví víc než já ;)
A dozadu se taky zadařilo? Nebo to jediné jsi vynechal a ještě potrénuješ :D:D
 
Koukám, že máš široký úderový rejstřík 🤭
jedinné co neumím je dróóó a fejdík ;) ale včera jsem dokázal během jedinné hry zahrát snad úplně všechno co zahrát jde :D:D jen těch hezkých ran bylo asi 5 :rolleyes: Doufám,že jsem si to na pěkně dlouhou dobu vybral,a v sobotu v Lípě budu zase hrát svůj umělecký golfík ;)
 
počítám s tím,že si tě nějak odchytnu ;)
Koukám „terezínský flajt”, to zas budou čísla 🤭😂

Ale teď vážně, hřiště i přes vedra v super stavu. Nenech se rozhodit stavem cvičného grýnu, ty na hřišti jsou bez fleků 😉
 
Jedna fotka z poslední jamky, 50 wedge z 90m a pak snadný doklep do birdie. Bylo po lehkém ranním dešti, takže grýny pěkně drží.
Dnes mi stávkoval driver, respektive jsem se asi opět k něčemu vrátil, nicméně i tak jsme to uplácal za 80 ale mohlo být líp.

20220723_111007.jpg


1658572504693.png
 
počítám s tím,že si tě nějak odchytnu ;)
Tak jsme se nějak minuli 😔
Ale koukám na výsledky a hrál si dobře 👍

Já dnes bojoval s driverem, hybridem a čipama 🙈
Takže nakonec 35STB je ještě dobrý 🤭
 
Tak jsme se nějak minuli 😔
Ale koukám na výsledky a hrál si dobře 👍

Já dnes bojoval s driverem, hybridem a čipama 🙈
Takže nakonec 35STB je ještě dobrý 🤭
Bohužel minuli.Já byl trochu ostýchavý.Chtěl jsem se před vyhlášením postavit a zeptat se,který z vás je ten pan Krejčí Miroslav ;) Před turnajem jsem seděl u stolu s pořadateli...Lukáš a Jarda. Vysoký,tlustý v modrých kraťasech a červeném tričku.Jo jsem zarostlej jako dřevorubec ;) Mě oproti čtvrtku šlo skoro všechno...také gratuluji k hezké hře :up:
 
Bohužel minuli.Já byl trochu ostýchavý.Chtěl jsem se před vyhlášením postavit a zeptat se,který z vás je ten pan Krejčí Miroslav ;) Před turnajem jsem seděl u stolu s pořadateli...Lukáš a Jarda. Vysoký,tlustý v modrých kraťasech a červeném tričku.Jo jsem zarostlej jako dřevorubec ;) Mě oproti čtvrtku šlo skoro všechno...také gratuluji k hezké hře :up:
Tak s Jardou se znám z Janova a zdavil jsem se s ním před turnajem, ale tos tam asi nebyl.
Jinam moje quadruple na 17. je ostuda.
Celkový můj výsledek je lepší než moje dnešní hra 🙈, ale díky za gratulaci 😉

A co hřiště? Líbilo?
 
Tak s Jardou se znám z Janova a zdavil jsem se s ním před turnajem, ale tos tam asi nebyl.
Jinam moje quadruple na 17. je ostuda.
Celkový můj výsledek je lepší než moje dnešní hra 🙈, ale díky za gratulaci 😉

A co hřiště? Líbilo?
Hřiště je jako vždycky super :up::up:Mít prachy a nemuset chodit do práce,tak tam budu stejně jako na Kotlině.
 
Dnes turnaj v Č.Lípě. Zlepšení oproti čtvrtku o plných 40 ran :D:DHřiště je překrásné v suprové kondici.Maximální počet hvězdiček.Hrál jsem hezky a to se podepsalo na mém novém HCP.Osobní minimum 15,8 ;)

1658591654536.png


 
23.7.2022 • Hořehledy: 97 ran, 38 patů (by mGolf)

Jamkovka s @HonzaS v Hořehledech. Víkendovou návštěvu je potřeba vyvést za místními turistickými lákadly, takže jsme dali v sobotu Hoře. Na rány to úplně terno nebylo - např. dvojku třípar jsem hrál za osm! Out, bunker, bunker... Abych v druhém kole tam dal birdie. Několik parů se snažilo statečně vyrovnávat hru z pod stromů a outy, ale... No co, jamkovku jsem vyhrál. A hřiště Honzovi dopřálo krásný pocit na poslední Jamce - birdie na cestu do klubovny. A rázem těch předchozích 17 jamek bylo zapomenuto! A zase krásně na světě.

Počasí jak v prádelně, v noci trochu sprchlo, ale na některých místech je už i tak problém míček vůbec zastavit. Doběhy desítky metrů nejsou nic výjimečného - někdy pomůže, někdy ublíží. Některé grýny pořád nejsou v top kondici. Hodně záleží, kde na grýnu skončíte - jaká trasa vás čeká. Ale jsou alespoň zelené a podmínky mají nakonec na hřišti všichni stejné. 👍

Díky Honzo za hru! Nakonec jsme ani tolik nečekali, i když bylo na hřišti hodně lidí - ochotně nás dva trojflajty pustily...

C00D219D-D825-4F62-A926-585DB063D60A.jpeg B8DAAF16-6153-4583-8FB7-A9B171A7D3C9.jpeg
 
Upraveno:
Včera turnaj na Loretě. První devítka hrozná, jako vždy jsem podělal druhou jamku. Tentokrát drive do lesa do autu, takže třetí z odpaliště, pátá na green a pak čtyřpat. Na jiné jamce jsem zase míč posadil do jabloně, zůstal mezi jabkama. Devítka za 48 mi ukázala, že to nic moc nebude. Druhá za 40 to trochu vylepšila, 88 ran celkem nakonec ušlo.Mírné zlepšení na 15,6..
 
Dnes Mladá Boleslav. Musím poopravit své hodnocení z ankety Bolka vs Benátky.
Bolka už "dorostla", resp stromy, takže už nejde střílet drivy všude možně.
Kvalita hřiště velmi dobrá, hlavně grýny se mi líbily.
Velkou pochvalu zaslouží maršál. Když viděl, jak se ve dvou trápíme za asijskými čtyřflajty, přesunul nás na druhou devítku... kéž by takových maršálů bylo více 👍

20220724_092049.jpg 20220724_094202.jpg 20220724_100641.jpg 20220724_110514.jpg 20220724_115047.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom