Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
EDDAC2FF-535E-4E55-8350-38F315BC5616.jpeg

Dnes jsem si zahrál svůj osobák 🥳 A kdybych nebyl dřevák, tak jsem mohl být pod 80. Na druhé devítce jsem měl 5x trojpat 🙈
 
Hezký.... Tak to pojď s náma zítra v 10:40 v Molitorově zopakovat....
Já jedu zítra dopoledne na Panoramu, kde se chystám kámošovi ukázat krásy tohoto sportu. Beru ho na driving. Držet to bude poprvé v životě a je jako každý, kdo to jede vyzkoušet velmi optimistický, tak doufám, že mi ty hole nerozláme 😁 Pokud skončíme nějak rozumně a já budu mít hole vcelku, tak možná odpoledne přejedu ještě do Molitorova
 
Já jedu zítra dopoledne na Panoramu, kde se chystám kámošovi ukázat krásy tohoto sportu. Beru ho na driving. Držet to bude poprvé v životě a je jako každý, kdo to jede vyzkoušet velmi optimistický, tak doufám, že mi ty hole nerozláme 😁 Pokud skončíme nějak rozumně a já budu mít hole vcelku, tak možná odpoledne přejedu ještě do Molitorova
:up: Záslužná činnost.. Tak pokud Ti zbydou aspoň nějaké použutelné hole, tak se přidej na 2. devítku (telefon na mě dám do SZ).
 
16.7.2022 • 9j. Bechyně: 45 ran, 16 patů, 17 stb (by mGolf).
Hrál jsem dnes poprvé a byl jsem hřištěm příjemně překvapen.
Dost foukalo což mělo na hru vliv. Někde rozdíl dvou holí. Opět bídný drajvr, železa slušná patr dobrý.
Potěšil 4x par. Lesní jamka č 5 mě celkem slušně vyškolila - 2x v lese, nakonec tripl:rolleyes:.
Ale co, umím i hůř, takže nakonec vzhledem k podmínkám docela spokojenost;).
 
17.7.2022 • Kotlina - Terezín: 98 ran, 31 patů (by mGolf)
Dnes turnaj o Meruňkový koláč na rány s odečtem.Z týčka jsem dnes dával rány,jaké svět neviděl :rolleyes: V poli to docela šlo a jako poslední dobou mne držela krátká hra a patování. 1 berdík,4 pary,7 bogí,1 dabl,3 triply a 2 hodně :D Neumím hrát když musím čekat.Poslední flajt a čas 5 hod :(
 
16.7.2022 • 9j. Hodkovičky: 53 ran, 16 patů (by mGolf)

Poprvé v Hodkovičkách. Začátek nebyl špatný, na tří parové dvojce trefený green a par. Ale už na čtyřce jsem se poznával a zapsal 9. Na šetce pěkně fairway a wedge na green…přesně na vlajku, ale kratší asi o 3 cm 🙂 Javelin se zapíchnul pod okraj bunkeru a z písku koukala asi třetina míčku. Výsledek 6 ran +2.
Celé kolo šel přede mnou pán a dlouho jsem čekal, než odpálím z týčka, abych tam pak pustil šlajs na vedlejší jamku, tak tak doskákal před dámská odpaliště, nebo prostě jen zůstal asi o 150m kratší. Na sedmičce jsem veděl, že je bezpečně mimo můj akční radius, tak jsem odpálil a zrovna to byla jedna z padesáti, která sedla jak…a hodil jsem mu jí málem na záda. Nekoukal po mě hezky a já se styděl.
A devítka už byla prostě jen ošklivá tím přechodem.
24 STB, jeden ztracený a čtyři nalezené (3x ProV1). Takže nakonec vejvar 🙂
 
Dnes turnaj v CL z bílých. Tři jamky „mimo komfortní zónu” (2xdouble a 1xtriple) 🙈
Nakonec 83 ran, 38STB a zlepšení na osobní historické min. (pokud si to server přes noc nerozmyslí 🤭).
Ale hrát PAR3 dlouhý 220m proti větru je fakt schíza 🙈.
 
Zkusil jsem hru se zápisem do mGolf - až překvapivě hodně mě to motivovalo k soustředění :). Máš to hezký @requo, díky za to :). Zkusím to používat častěji - s mojí frekvencí třeba 2x/měsíc :D
17.7.2022 • Loreta Pyšely: 89 ran, 36 patů (by mGolf)
1658082860503.png


Nejlepší byla 1. a poslední jamka (klasika "Dneska ti to půjde!" a "Příště určitě zase přijď!" :rolleyes::D
Dvě jamky jsem zvoral, protože jsem předbíhal flight přede mnou, zbytek protože jsem dřevák co musí tahat driver a krátká hra je pro mě sprostý slovo :vomit:
Na 15. jamce jsem koukl na skóre a hlavou mi bleskla myšlenka, že když zbylý 3 jamky dojdu v paru, tak mám na mě skvělých 90... A ono jsem to došel za -1 :cool:, takže letos podruhé pod 90 :devil:

Zítra jamkovka, to zas dostanu já i moje ego výprask :D
 
Upraveno:
17.7.2022 • Mladá Boleslav: 106 ran, 36 patů (by mGolf)

Další poprvé, tentokrát Mladá Boleslav.
Na první devítce 4x triple, z toho jednou voda a jednou aut 🙄 Druhá devítka lepší, triple i voda jenom jednou.
Nakouknutí do alternativní reality na 17. jamce. Drive na fairway, pak železo, železo a po třetí ráně 5m od vlajky, na ostrovním greenu. Dva putty a par. Docela vás chápu, že se na tohle snadno zvyká. Osmnáctku už jsem ale jel zase po svém, na dabláč.
47 STB a jedno nově moc oblíbené hřiště 👍
 
Včera jsem byl na devítce ve Staré Boleslavi, hřiště ve výborném stavu, greeny tvrdé a rychlé, krásný to tam mají a na pohodu :up:. Moje hra průměr, ale o to mi nešlo, bylo krásně, někdy mě to potrestalo a někdy mi to zase něco odpustilo, takže za mě spokojenost, navíc jsem 14 dní válčil s nějakým moribundem, tak jsem šel vlastně na zdravotní rekondiční procházku.

P.S. ty greeny tam doporučuji nepodceňovat ;)
 
A co ten doublePAR 🤭😂

nekaž mi to :p

Ještě teď mě těch 8 sere, dobrá rána z týčka sice do rafu ale ležel dobře, druhá rána, nejspíš flyer, 165m na tyč, do větru 6i do zadního bunkru podle hodinek asi 169m, to tam v životě nemělo doletět nebo zrovna nefouklo. Pak přišlo peklo, míč pod hranou, nedalo se k tomu ani postavit, jenže vyhráno pod protější hranu a třetí ven. Tahle jamka mi z velmi dobrého kola udělala průměrné.
 


Zítra jamkovka, to zas dostanu já i moje ego výprask :D
Jeste horsi nez jsme cekali - po odpalu na 9. jamce, 5. ráně v řadě ve směru 30-45* od zamysleneho smeru, kdy 4 z nich byly do překážky a skore 7 down jsem tu hloupou jamkovku vzdal… Kupodivu jsem dosel vsech 18 jamek a pak uz tam byly i svetly okamziky… ALE, to věčné ale 🙄🤦🏻‍♂️
 
18.7.2022 • Černý Most - BB: 98 ran, 37 patů (by mGolf)

Člověk musí dohlížet na své kamarády, aby na ten golf úplně nezapoměli, že. Je to svatá povinnost každého zapáleného golfisty. :) Tedy vytáhl jsem @Marklar -a, se kterým jsme dva předchozí roky pořádali sunsety, na zápas v jamkovce na Černý Most (potřebovali jsme dovyčerpat kredit). No, Na to, že já poměrně pravidelně a Jirka neměl hole v ruce dva měsíce, tak jsem se až do poslední jamky musel klepat o svojí golfovou hrdost... naštěstí i když jsem v první devítce prohrával 0/3, tak to nakonec dopadlo vyrovnaně bez ztráty hvězdičky. Dokonce jsem na poslední jamce vedl o jamku, ale Jirka naprosto ukázkovým patem přes 7 velehor posledního grýnu mi to sladké vítězství nedopřál, takže nakonec AS. A to je dobře. Zaplatili jsme si vítězné Pomelo navzájem.

Hriště prima, grýny vizuálně místy malinko žmolkovaté, ale jezdily moc pěkně. Ferveje krása, odpaliště v pohodě, odpoledne v pondělí na hřišti sem tam dvojice. Myslím, že tady v pondělí za plnou cenu 1.200,- Kč to za 18j není problém, člověk si hru užije. Dlouho jsem tu nehrál 18j, především jsem často hrál v rámci sunsetů jen první devítku, takhle v celku je to fajn. škoda jen toho, že se nám oběma úplně nedařilo vše, na co jsme šáhli. 3 a půl hodinky uteklo jako voda, viděli jsme i jednoho krásného berdíka v podání Jirky, takže to bylo fajn. Díky Jirko za hru, neboj, já tě zase vytáhnu! :up:

IMG_1480.JPEG IMG_1481.JPEG IMG_1482.JPEG IMG_1476.JPEG IMG_1477.JPEG IMG_1475.JPEG
 
Upraveno:
Dnes turnaj na Cihelnách, hrál jsem je poprvé. Moc se mi líbily.
Moje hra dnes celkem ok s výjimkou obligátních 4 jamek 🙈, chyba z odpaliště na PAR3 (aut) a chyba druhé rány na PAR4 s následným chipem z vysokého jetele byly za double 🙈, k tomu 2 „vody” z týčka jsem zachránil do bogie. Pak ještě dva nesmyslné trojpaty … 😡 Takže jsem vlastně v „kdybygolfu” hrál +1 😂, takle +9 a další desetinkové vylepšení osobního nejlepšího HI.

8431A20C-7D98-40B1-96F9-96C4BEF92C57.jpeg
 
Včera turnaj Mladé Buky. Počasí ideál, hřiště ušlo. Panoramata na jedničku.
4D48B11D-F003-4BE3-9F30-37508C869E3D.jpeg


00ADA879-BF2D-47B7-921A-18E941E1D68C.jpeg


Moje hra? První devítka 44 ran. Nezačala to špatně. Na 10 odpališti jsem se blbec rouhnul slovy : Tak jsme se rozpinkali a teď začneme hrát golf.
2 x 8 a 2 x 10 ran !!! Sice se tam mezi ty sra.ky vešel nějaký paras, ale 102 ran mi nikdo neodpáře. ☹️ Zhoršení HI o 0,1
rozhodně nevystihuje to, co bych si za tu hru zasloužil. Kdo se ve mně vyzná. 🤨
 
Včera turnaj Mladé Buky. Počasí ideál, hřiště ušlo. Panoramata na jedničku.Zobrazit přílohu 31657

Zobrazit přílohu 31658

Moje hra? První devítka 44 ran. Nezačala to špatně. Na 10 odpališti jsem se blbec rouhnul slovy : Tak jsme se rozpinkali a teď začneme hrát golf.
2 x 8 a 2 x 10 ran !!! Sice se tam mezi ty sra.ky vešel nějaký paras, ale 102 ran mi nikdo neodpáře. ☹️ Zhoršení HI o 0,1
rozhodně nevystihuje to, co bych si za tu hru zasloužil. Kdo se ve mně vyzná. 🤨
Mě stačí jen pomyslet, že to docela jde a okamžitě následuje minimálně tripláč…
 
18.7.2022 • Černý Most - BB: 98 ran, 37 patů (by mGolf)

Člověk musí dohlížet na své kamarády, aby na ten golf úplně nezapoměli, že. Je to svatá povinnost každého zapáleného golfisty. :) Tedy vytáhl jsem @Marklar -a, se kterým jsme dva předchozí roky pořádali sunsety, na zápas v jamkovce na Černý Most (potřebovali jsme dovyčerpat kredit). No, Na to, že já poměrně pravidelně a Jirka neměl hole v ruce dva měsíce, tak jsem se až do poslední jamky musel klepat o svojí golfovou hrdost... naštěstí i když jsem v první devítce prohrával 0/3, tak to nakonec dopadlo vyrovnaně bez ztráty hvězdičky. Dokonce jsem na poslední jamce vedl o jamku, ale Jirka naprosto ukázkovým patem přes 7 velehor posledního grýnu mi to sladké vítězství nedopřál, takže nakonec AS. A to je dobře. Zaplatili jsme si vítězné Pomelo navzájem.

Hriště prima, grýny vizuálně místy malinko žmolkovaté, ale jezdily moc pěkně. Ferveje krása, odpaliště v pohodě, odpoledne v pondělí na hřišti sem tam dvojice. Myslím, že tady v pondělí za plnou cenu 1.200,- Kč to za 18j není problém, člověk si hru užije. Dlouho jsem tu nehrál 18j, především jsem často hrál v rámci sunsetů jen první devítku, takhle v celku je to fajn. škoda jen toho, že se nám oběma úplně nedařilo vše, na co jsme šáhli. 3 a půl hodinky uteklo jako voda, viděli jsme i jednoho krásného berdíka v podání Jirky, takže to bylo fajn. Díky Jirko za hru, neboj, já tě zase vytáhnu! :up:

Zobrazit přílohu 31631Zobrazit přílohu 31632Zobrazit přílohu 31633Zobrazit přílohu 31634Zobrazit přílohu 31635Zobrazit přílohu 31636
Diiik za hru. Bylo super jednou zavřít PC včas a jít se projít. Jak psal Michal…. Držím setkání Jamky. Letos jsem hrál na Darové, na Grabstejne a včera na Čermáku a sleduji zajímavý posun ve hře. Čím méně hraji, tím méně mi jde o výsledek a tím víc mě to baví. Už se těším na slíbený srpen :) a jak jsem hrál? ……To je vlastně skoro jedno 😂😂😂
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom