Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Na nic. Prohrál jsem v jamkovce s 16 HI na Černém Mostě 3x1. Furt jsem prohrával o jeden max o dva, občas vyrovnal, ale pak jsem se na 13 dostal druhou do lesa a na 15 utopil míč a na 16 jsem líznul jamku do birdie a už jsem to nedotáhnul. Včera jsem měl večer ten pocit, že už mi to za to nestojí pokračovat ...

Nic si z toho nedělej. Až půjdeš se mnou, tak si zvedneš náladu. Zahrajeme si spolu hru:

- kdo víc trefí stromu v lese jedním odpalem
- na kolik ran se dá dohrabat na dno bunkeru s míčkem stále IN
- kolik během rundy ohrozíme flajtů na jiných fervejích
- a nakonec má oblíbená soutěž ve statistikách, které ukazují nějaká pořádná čísla: NOFIR, NOGIR, NOPAR. ;)

Hlavu vzhůru, bez sem tam těch špatných a nepovedených her bychom se nemohli radovat pak z těch dobrých.
Zapomenout a hurá se těšit na další hru, parádní rány, přátele a hezká hřiště. :)🏌️‍♂️⛳
 
Na nic. Prohrál jsem v jamkovce s 16 HI na Černém Mostě 3x1. Furt jsem prohrával o jeden max o dva, občas vyrovnal, ale pak jsem se na 13 dostal druhou do lesa a na 15 utopil míč a na 16 jsem líznul jamku do birdie a už jsem to nedotáhnul. Včera jsem měl večer ten pocit, že už mi to za to nestojí pokračovat ...
ale houby. Jen je potřeba vyměnit soupeře ;). přijeď, spravíš si chuť. :D
 
Dneska v ČL na mé hře byla hezká jen duha...
Jinak hřiště je hodně mokré a tráva je hodně hustá. 🥴
DSC_2199.JPG
 
Jestli jste ještě nebyli na nových 4 jamkách v Hostivaři, tak pár fotek (ta s donutem je pohled na "starou část hřiště).
00A055AB-C025-4004-A078-3A4511D71A94.jpeg
B6976F30-9711-4CE7-A3DF-54DDED1364C4.jpeg
78AC697F-65EF-4848-81D5-F53D262F75DF.jpeg
88F62039-88F2-4C06-A0F8-B460ADFE48A2.jpeg


Jinak jamky jsou to velmi příjemné. Široké. Málo lidí. A prijdou mi přívětivé.

A ikdyž přechody jsou proti hře na předchozí jamce, tak dřevěný průchod je moc hezký. Je tam síť 👍

Sám jsem hezky zahrál.
 
Jinak jamky jsou to velmi příjemné. Široké.
Vypadá to pěkně. Jak je to s provozem? Dle mapy a možností, že může jít hrát jiný počet jamek, to bude masakr, ne?
Tam se flajty musí potkávat na odpalištích? 🤔
1621452491870.png

 
Vypadá to pěkně. Jak je to s provozem? Dle mapy a možností, že může jít hrát jiný počet jamek, to bude masakr, ne?
Tam se flajty musí potkávat na odpalištích? 🤔
Zobrazit přílohu 24231
No. Zatím jdeš buď na 12 nebo na 4. Dohromady to v nabídce nemají. Ale zajímavé, zkusím se příště zeptat, že chci jít 16. jamek.

Ty 4 jsou takové "debilní" s přechody.

Nejdřív jdeš 500 m od recepce mezi baráky, abys došel k hřišti. Potom k jedničce jdeš za greenem 4, kolem odpaliště 3 a před greenem 2.
 
Včera jsem si v podvečer pod hustými mraky byl zahrát s manželkou , krásná hra na public devítce zakončená 56 wedgi hráno míčkem srixon z týčka par 3 cca 1,2 m za jamku backspin a kululu do jamky HIO. Krásné zakončení pohodové hry, kterou jsme si v pohodě užili a to HIO byla jen třešničkou na hře.
D55BC8F8-EDCB-4BE7-8577-491E6F57B014.jpeg
 
Včera jsem si v podvečer pod hustými mraky byl zahrát s manželkou , krásná hra na public devítce zakončená 56 wedgi hráno míčkem srixon z týčka par 3 cca 1,2 m za jamku backspin a kululu do jamky HIO. Krásné zakončení pohodové hry, kterou jsme si v pohodě užili a to HIO byla jen třešničkou na hře.
Zobrazit přílohu 24238
Gratulace :up::up::up: !!!!! A není to znamení že by jsi měl chodit s manželkou hrát častěji ???? :oops::oops::oops:
 
Včera klubová jamkovka. Počasí:
slunce, 2x déšť a do toho ještě bouřka. Hřiště spíš na holinky. Na
fervejích místy rybníky. Stejně tak
i bankry. Na recepci na nás slečna koukala tak zrochu jako na blázny,
že v tom chceme jít hrát.
Hrálo se mi docela dobře, po 14ti
jamkách jsem byl +4. Pak přišla bouřka, tu jsme přečkali ve " Veselé
boudičce" . Bohužel se tam nic nepodávalo.😒 Po bouřce se mi úplně rozpadla krátká hra. Ale i tak jsem to upinkal. 2&2
Teď jsem koukal, že bych se měl v druhém kole utkat s trenérem.🤪
Tak to bude asi konečná. 🤧
 
Možná jsem to blbě napsal .Mělo
to znamenat, že jsem vedl o 2 jamky po odehrání 17 té jamky.
 
Dneska jsem vyrazil do Liberce.

18. jamek za 400. Dobrá cena.

3D05F61F-C5A5-464C-937A-12CD02EE721D.jpeg
B652F5C1-9404-4FDC-B85D-3EBF85F462B1.jpeg


Ale o to tap nešlo. Nové hřiště, těšil jsem se.

Počasí bylo hoodně větrné - foukalo od Ještědu a jaký proti větru byly najednou mnohem delší. Takže dříve 170 m byl podařený.

Hřiště - přívětivě sestříhané. Takže míčky se v pohodě hledali a bohaté se dal hrát takový milý golf.

Já si zlepšil náladu - prostě patuju úplně normálně. Jenom 2x trojpaty, jinak bezpečně dvoj a 2x i jednopat. Takže takový bogey, dabláčový golf. Občas par (dobře jenom jednou). A... Zkazil jsem skoro všechny 3PARy 😞

Ale měl jsem ze hry radost, kousek přes 3 hodiny, pohoda, klid.

Takže Telči těš se, přijedu ti to ukázat.

PS: v restauraci gulášovka, řízek, salát, pivo. Prostě hezké, sem se vrátím.
 
Dnes snad letos poprvé slušný výsledek ikdyz teda se s pořádnýmy výkyvy 😅 Šel sem zahrát Benátky, kterým dostatek vody opravdu svědčí a snad jen na pomalejší chlupaté greeny je hřiště v nejlepší kvalitě co pamatuju.
No i přesto, že sem podělal 7 jamek (na těch sem v součtu nasbiral +17 😂), jsem skončil na skóre 92, kdy ostatních 11 jamek jsem dokázal uválčit za +3 :D
No chtělo by to ještě trochu poladit, ale to půjde :D a když ne, tak stejně budu rád že sem na golfu ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom