Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Týýý jo, jak já ti rozumím.
Ale co s tím? To je to oč tu běží:).
Ve mě se to hrozně pere. Chvíli si říkám, že je to hlavou a rukama, pak zase, že půjdu na fiting a koupím nový patr a je mi jedno co to bude stát.
Teď snad konečně otevřou obchody tak to půjde. Akorát pořád nevím kam vyrazit. Má tady někdo konkrétní zkušenost s fitováním patru?
 
Ještě mě napadlo, že bychom se mohli domluvit na společnou hru a trumfovat se kdo je větší zoufalec:)
 
Ale co s tím? To je to oč tu běží:).
Ve mě se to hrozně pere. Chvíli si říkám, že je to hlavou a rukama, pak zase, že půjdu na fiting a koupím nový patr a je mi jedno co to bude stát.
Teď snad konečně otevřou obchody tak to půjde. Akorát pořád nevím kam vyrazit. Má tady někdo konkrétní zkušenost s fitováním patru?
Podle mě to je jen trénink. Když budeš trénovat třeba s klackem, tak to jednou taky půjde, akorát to bude trvat dýl. 😂 Už jsem tu tenkrát na toto téma vedl diskuzi s Mirkem @Mirek_62 , ale to na mě bylo moc odborný. 😂 Jsem na trénování patování línej lempl a nebaví mě to, takže se s tím budu muset buď smířit, nebo se naučit být na greenu hned první ranou, ať mám na berdíka větší prostor. 😂
 
Jsem na trénování patování línej lempl a nebaví mě to
Tak já jsem línej lempl na trénování čehokoli, o to více se pak divím, že hraju šrot:).
Navíc když už jdu na drajving většinou všechno funguje, pak vlezu na hřiště a je to v ...:mad:. Možná bych potřeboval nafitovat hlavu;)
 
Včera jsem byl poprvé v letošní sezóně na hřišti, na Cínovci. Hřiště bylo otevřené teprve druhý den, stav hracích ploch odpovídá začátku sezóny. Z drivingu sice natrénováno mám, ale kondice po lockdownu je pryč. Začátek byl podprůměrný, ale ke konci hra již zlepšila. Celkem 7 parů, 7 bogey a 4 doublebogey, takže celkem 87 ran. Potěšilo mě pěkných 32 patů. Horší byly 2 trestné rány za vodu, trojpat hned na první jamce a pár zkažených ran.
 
Včera Slapy, krásný počasí a super stav hřiště. Herně za 70 (-2). Doporučuju se stavit! 🙂 akorát tu kofolu po hře neměli 😕
 

Přílohy

  • F2B1697F-3838-4282-9810-D0698462F5A5.jpeg
    F2B1697F-3838-4282-9810-D0698462F5A5.jpeg
    165,3 KB · Zobrazení: 180
Včera Slapy, krásný počasí a super stav hřiště. Herně za 70 (-2). Doporučuju se stavit! 🙂 akorát tu kofolu po hře neměli 😕
Gratuluji k skvělému skóre! A parádní fotce. Tak tam se ta přehrada schovává. Za bílejma! :)
 
Upraveno:
Včera jsem byl poprvé v letošní sezóně na hřišti, na Cínovci. Hřiště bylo otevřené teprve druhý den, stav hracích ploch odpovídá začátku sezóny. Z drivingu sice natrénováno mám, ale kondice po lockdownu je pryč. Začátek byl podprůměrný, ale ke konci hra již zlepšila. Celkem 7 parů, 7 bogey a 4 doublebogey, takže celkem 87 ran. Potěšilo mě pěkných 32 patů. Horší byly 2 trestné rány za vodu, trojpat hned na první jamce a pár zkažených ran.
S tou kondicí jsem to taky včera v Benátkách cejtil, že to není ono.....poslední jamky už jsem toho měl plný brejle. No nemůžu se ale divit, za půl roku v zimě 5x běžky a teď v posledních týdnech 3x kolo......jinak jen samý válení doma, práce většinou taky z domova, a když už do kanclu, tak autem od vchodu ke vchodu....
 
Jsem na tom podobně jako @Jerry , mám chuť to prodat a vykašlat se na to:(. Dnes Albatross za příšerných 100 ran, nefungovalo skoro nic. "Krásných" 5 trojpatů i když tady trochu zlepšení oproti čtvrtku na Konopišti kde jsem jich vyrobil 7:cry:. Fakt nevím co s tím. Dělá někdo u nás fiting patru včetně měření radarem, nebo čím se to dělá?
Jinak hřiště v super stavu. Grýny po aerifikaci a pískování, ale přesto pekelně rychlé a míčky drží směr. Co mě překvapilo je, že ruší spoustu bankrů a další zmenšují. Nevím jestli to má přispět k hratelnosti hřiště, ale moc se mě to nelíbí. Albatross prostě beru těžké hřiště a toto mi k tomu nesedí.
Rozumím ti a chápu... S patováním se trápím pořád. Za poslední dvě 18ky jsem na grýnech nechal tak 15 ran, které tam prostě měly spadnout. Přemýšlím úplně stejně, výměna patru, rukou, hlavy. Sice poslední rok mám výmluvu na oči (jedno mám hodně mizerný), ale když já patoval napytel i s oběma zdravýma.
Fitting putování jsem viděl na Citygolfu a vloni tuším něco nabízeli v rámci brzké úhrady členství na Bestgolfu. Nic z toho jsem nezkoušel, víc neporadím.
Ale pořídil jsem si patovací zrcadlo, tak snad...
Kdyby jste s Ferry hledali dalšího rozumbradu "jak na to", rád se přidám.
 
Fitting putování jsem viděl na Citygolfu a vloni tuším něco nabízeli v rámci brzké úhrady členství na Bestgolfu.
Díky za tipy:up:. Zkusím to provolat a někam vyrazím.
Dnes Pyšely za slušných 88, ale opět 37 patů, z toho 4 trojpaty a několik neproměněných kraťasů. Je fakt smutný když si člověk čipne 40 cm k jamce a hraje dva paty:cry:.
Jinak hřiště v super stavu, včetně bankrů ve kterých jsem byl třikrát na nedobrovolné exkurzi:D. Grýny by mohly být malinko rychlejší, ale celkově super.
 
Dnes Ypsilonka, brzy ráno než se vrátí manželka s dětmi od tchýně ;) hřiště si po zimě sedá, již trochu více vyrostlé rafy, což mé zápěstí několikrát zakusilo...jediné co špatně, tak greeny, skáčou, skáčou, skáčou...dnes pro změnu nešla dlouhá železa (pěkně se mi to střídá 🤫), na oplátkum 4 jednopaty z 2-4 m (ne,ne, nebyly to jednopatydo birdii), ale platit pití jsem nemusel, takže spokojenost...opravdu hodně foukalo, na 12tce 7i do protivětru a byl jsem na prvním platu 150 m do greenu...až se zlepší greeny na Y-standard, tak to bude jako vždy pecka...
Ypsilonku jsem hrál 2x, před 14. dny a včera a myslím že je to OK. Zatím je to lehké hřiště, co se týče rafů. Za měsíc to bude horší! :) Kvalita ploch odpovídá asi dlouhé zimě. Ale pozor: Machnín je o kousek výš, dělají to tam ti kluci moc dobře!!!
Zato na "Ještěd" nikdo nejezděte - je to hrůza jediná! Vůbec jsem nepochopil, proč budují u všech jamek alternativní odpaliště. Zdá se mi to jako plýtvání energií a penězi. Snad by bylo lepší, soustředit se na vylepšení kvality stávajících ploch.
 
Ypsilonku jsem hrál 2x, před 14. dny a včera a myslím že je to OK. Zatím je to lehké hřiště, co se týče rafů. Za měsíc to bude horší! :) Kvalita ploch odpovídá asi dlouhé zimě. Ale pozor: Machnín je o kousek výš, dělají to tam ti kluci moc dobře!!!
Zato na "Ještěd" nikdo nejezděte - je to hrůza jediná! Vůbec jsem nepochopil, proč budují u všech jamek alternativní odpaliště. Zdá se mi to jako plýtvání energií a penězi. Snad by bylo lepší, soustředit se na vylepšení kvality stávajících ploch.
souhlas, že je OK, Ypsilonku jsem letos dal 3x - samozřejmě na Ypsilon mám větší nároky, než na jiná hřiště...považuji ji za top5 v ČR, proto jsem psal, že greeny špatné...teď v neděli bylo vidět, že již nechávají trochu více růst raf a začíná být hustší...Machnín jsem byl vloni několikrát a letos kamarádi také velmi chválili, jen se mi tam nelíbí ta pasáž 4, 5, 7, 8 - takové tam a zpátky, vedle sebe - ale chápu, že po práci Liberečák dá rychlý Machnín raději než Ypsilonku --> rychlejší...Ještěd, tam jsem tak 10-12 let nebyl a upřímně mě tam nic moc neláká...ohledně Y jen doufám, že nebudou opakovat nastavení hřiště z loňského startu sezóny, to byl mazec, užší fairwaye a carry muselo být z týčka poněkud delší...ještě teď mě píchne v loktu a zápěstí, když si vzpomenu na ty rány z rafu po drivu :) i v dnešním nastavení Y bych ji lehkým hřištěm nenazval...to spíš ten Machnín, ale samozřejmě to zaleží na vkusu každého (soudruha) ;)
 
Ale pozor: Machnín je o kousek výš, dělají to tam ti kluci moc dobře!!!
Tak Machnín je o 100m níž než Y , proto může být na začátku sezóny výš 😉
 
souhlas, že je OK, Ypsilonku jsem letos dal 3x - samozřejmě na Ypsilon mám větší nároky, než na jiná hřiště...považuji ji za top5 v ČR, proto jsem psal, že greeny špatné...teď v neděli bylo vidět, že již nechávají trochu více růst raf a začíná být hustší...Machnín jsem byl vloni několikrát a letos kamarádi také velmi chválili, jen se mi tam nelíbí ta pasáž 4, 5, 7, 8 - takové tam a zpátky, vedle sebe - ale chápu, že po práci Liberečák dá rychlý Machnín raději než Ypsilonku --> rychlejší...Ještěd, tam jsem tak 10-12 let nebyl a upřímně mě tam nic moc neláká...ohledně Y jen doufám, že nebudou opakovat nastavení hřiště z loňského startu sezóny, to byl mazec, užší fairwaye a carry muselo být z týčka poněkud delší...ještě teď mě píchne v loktu a zápěstí, když si vzpomenu na ty rány z rafu po drivu :) i v dnešním nastavení Y bych ji lehkým hřištěm nenazval...to spíš ten Machnín, ale samozřejmě to zaleží na vkusu každého (soudruha) ;)
Tak Machnín je trošku nudný a krátký a proto hodně podceňovaný, ale ta kvalita to vyrovnává. Navíc v pondělí fee 250,- a Y 1100,-!
 
Dneska Telč.

Hřiště v krásném stavu.
03AF6F31-C2DF-4A78-BE82-9D761A2C5E05.jpeg
25A84695-64CF-4EA3-AF68-BCCC987F7D6A.jpeg
19C26C28-B1B5-42EF-84F4-11902296BF35.jpeg


Chtěl jsem původně napsat nebo víc, ale...

Kdyby @Ferrry nebo @Izanagi chtěli zvednout sebevědomí s patování, tak jsem k dispozici. Dnes jsem dal pouze 2!!!! Dvojpaty. Ostatní byly troj. 🤦

Vůbec nevím, co jsem dělal. Prostě... K....

Přitom jsem nekončil daleko od dírky...

No nic. Hřiště hezké. Posledních 6 jamek je dost do kopce, z kopce. A 15. Je parádní.

Musím se tam brzo vrátit a zkusit ty greeny pochopit.
 
Včera 18tka na Černém Mostě. Rafy jsou už husté, sice ostříhané, ale už je to znát, že se dostává do kondice.
Moje hra trochu na houpačce, nakonec 95. Potěšila mě 3, kde sice z kopce, ale 262m drive. Nakonec trojpat a bogie. Celkem byly 4 trpojpaty. Dělá mi problém metr do jamky, když je nakloněný grýn. Vždycky dám malou ránu a skončí to pod jamkou :(
1620805335220.png
IMG_20210511_161432[1].jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom