Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Na nic. Prohrál jsem v jamkovce s 16 HI na Černém Mostě 3x1. Furt jsem prohrával o jeden max o dva, občas vyrovnal, ale pak jsem se na 13 dostal druhou do lesa a na 15 utopil míč a na 16 jsem líznul jamku do birdie a už jsem to nedotáhnul. Včera jsem měl večer ten pocit, že už mi to za to nestojí pokračovat ...
To Tě přejde. Časem. Vím jak Ti je.
 
Dnes Česká Lípa, jednoznačně jsem hrál na letos nejlepších greenech, rychlé, drželi, konzistentní...pár mokrých míst, ale naprosto v pohodě a hlavně v místech, kam by člověk neměl hrát...rough hustý kousavý, dost obtížně se hledalo...moje hra - driver kromě 3 jamek úplná katastrofa, chytlo mě prasení, dokonce jsem jednou nedal červené 🙈 5-7 jsem ukázkově vyjebal, to ani nelze napsat jinak, ale jägger a pivo po devítce mě srovnaly, druhá devítka za 40 s dabláčem na 18tce (sotva jsem dal červené o_O) celkem 87...prostě jsem musel platit, ikdyž kamarádi hráli taky tužku a naštěstí neměli náladu útočit na mou peněženku...hřiště doporučuji, zatím nejlepší, co jsem letos hrál, co se kvality hracích ploch týče...a nové jezero opravdu krása...škoda jen , že tam nevede dálnice, ta cesta není úplně pohodová, ale za to hřiště nemůže...
 
22.5.2021 • Grabštejn: 98 ran (by mGolf)

Hezké to letošní mé první turnajové kolo bylo. Takový klidný bogey golf plus pár chybek - hlavně mě mrzely ty v podobě vyhozených driverů do lesa na dvou jamkách druhé devítky - tzn hned dvakrát za sebou třetí z odpaliště. Tady už se myslím ozvala záda v bedrech - byl jsem líný a neochotný se dotáčet, není to ještě úplně ono. Ale beru jako osobní vítězství, že v obou případech na tu třetí (v tom druhém případě to bylo tedy těsně - měl jsem na driver natýčkovanou tu třetí - že to tam prostě narvu vztekle větší silou) vzal dlouhé železo a tím pádem se "udržel" ve hře bez škrtu. Ferveje super, nejlepší, co jsem na Grab viděl (škoda, že jsem z nich nehrál častěji), grýny až na výjimky solidní (2 a 3 bohužel zimní). Počasí zpočátku deštivé, po celou dobu větrné, a nakonec nám udělalo radost i sluníčko. Tempo plně obsazeného turnaje plynulé, nikde jsme nečekali. První má letošní turnajová hra pod kilo, umístění v první polovině své kategorie plus mírné desetinkové zlepšení HI na konec potěší, i když vím, že jedna vlaštovka jaro nedělá - svým milým příslibem však nezarmoutí. Díky parťákům ve flightu @ligi, @HonzaS a Martin za hezkou hru :) Dalším Jamkařům za to, že na turnaj dorazili, moc rád jsem vás konečně na živo zase po dlouhé době viděl a pokecal (a hodně jsem se díky tomu začal konečně těšit na RequoCup na Konopí - na golf, na ty naše srandičky, nekonečné golf i negolf diskuse a společný čas) a díky všem Grabštejnským za to - že u nich je svět stále a spolehlivě v pořádku. :up:

21310BA2-A3F0-444A-A5D0-8767DC06D0B1.jpeg

Foto Grabštejn 12. jamka, PAR 5, pohled "zpět" cca 70 m před grýnem.
 
Upraveno:
Tak já včera rovněž zahájil turnajovou sezónu. Hra vezkrze celkem slušná až na poslední dvě jamky, kde jsem při krátké hře spáchal několik úplně nesmyslných ran, "odměněn" jsem za to byl dvěma triply a kvůli tomu jsem to nedal pod kilo (101):(. Ale to byla jediná malá kaňka na jinak báječném dni, na kterém má zásluhu kvalita hřiště, počasí, supr parťáci ve flightu a skvělá grilovačka s pokecem na závěr:D......Grabštejn holt opět nezklamal:up:
 
Včera jsem byl s @HonzaS na dopolední devítku v Semilech. No a prohrál jsem kafe. Fotku žádnou nemám, pač mobil musel zůstat v nabíječce. Ale hřiště je fakt v prima stavu, co mě hodně překvapilo - byly kvalitní a pěkné grýny. Nevím proč mám občas tendenci ta menší hřiště podceňovat, mnohde kvalita je prostě super... potěšilo. K mé hře - no, v Semilech jsem hrál podruhé a prostě: takové hřiště nikde jinde v ČR není. Herně se mi sem tam něco i povedlo, ale bohužel - na Honzu to včera nestačilo... a když není přesnost, tak není přesnost - délka to nezachrání. :)

Ještě ale, že se mnou šel. Jinak bych zabloudil. I když jsem tam už jednou hrál. :-D
 
Upraveno:
V sobotu tradicni ranni Zbraslav s @LaĎa ... hriste super... pocasi super, byt trosku vetricek... ma hra... ale zase oba 3 pary za 3 je tez prima.
Kazdopadne tolik vyslovene zkazenych ran uz dlouho nebylo... takze pocity smisene... zachranila to vajicka v restauracu.

7386B946-9C4F-42E8-B999-2287BDBDA32A.jpeg
 
Dnes ráno Mstětice... mám moc rád první flajty, kdy grýny jsou ještě "netknuté". A taky že se dá hřiště obejít do 2,5 hodin.
Jinak FW luxusní, odpaliště také, grýny krásně jezdily, byť na pohled nejsou zcela dokonalé.
Za zmínku stojí i pondělní fíčko 600 Kč.

20210524_091704.jpg 20210524_092928.jpg 20210524_092051.jpg
 
Dnes 2x druhá devítka na Ypsilonce a pokaždé jinak.
První nesetřené mokré greeny=fakt pomalé=několik trojpatů. 2xpar, 3xbogey,3xdabl,1xtripl. Vše v tempu, dva pomalé flajty nás bez říkání hned pustily.
Na druhou jsem se těšil, protože už jsem věděl jak hřiště vypadá a kam hrát. Jenže dva totální kret..ni před námi, což jsem fakt nedal a zkazil co mohl.
Kromě silného ledového větru počasí parádní, v restauraci docela dobrej burger a výborná káva. Nebýt těch dvou ignorantů byl by to super den..
 
25.5.2021 • 9j. Hořehledy: 38 ran, 13 patů (by mGolf)

Nechal jsem se inspirovat Philem a rozhodl se, ze PAR mi bude scorekartu zdobit jen vyjimecne!

Snímek obrazovky 2021-05-25 v 18.42.43.png
 
Včera jsme si dal dvě kolečka Štiřínem. Sice jsem dvakrát zmoknul a ferveje tak jsou dost mokré, zejména poslední jamky, ale grýny za těch posledních několik let asi nejlepší. Pomalé, ale na Štiřín super. Driver jsem nechal v bagu a nebyl potřeba, na devítce se pokaždé druhou ranou dostal za vodu, ale pak třetí už do grýnu nedohraju:( Osmička je pro mě tady oříšek kam to hrát. Zkoušel jsem to přímo na grýn, ale přes ty stromy je to loterie. Hrálo se tady o dost blíže jamce než normálně.
Hrálo se ze spodních odpališť na 6 a 8.
Moje hra nic moc, jsem nějaký unavený, hra železem nestála za nic. Nakonec 92... musím si dát na chvíli oraz.
Keře vsměs už odkvetlé
.
IMG_20210525_151923[1].jpg


IMG_20210525_162317[1].jpg
 
Včera jsme si dal dvě kolečka Štiřínem. Sice jsem dvakrát zmoknul a ferveje tak jsou dost mokré, zejména poslední jamky, ale grýny za těch posledních několik let asi nejlepší. Pomalé, ale na Štiřín super. Driver jsem nechal v bagu a nebyl potřeba, na devítce se pokaždé druhou ranou dostal za vodu, ale pak třetí už do grýnu nedohraju:( Osmička je pro mě tady oříšek kam to hrát. Zkoušel jsem to přímo na grýn, ale přes ty stromy je to loterie. Hrálo se tady o dost blíže jamce než normálně.
Hrálo se ze spodních odpališť na 6 a 8.
Moje hra nic moc, jsem nějaký unavený, hra železem nestála za nic. Nakonec 92... musím si dát na chvíli oraz.
Keře vsměs už odkvetlé
Přišla nakonec bouřka na hřiště? Byl jsem zrovna na drivingu, když začalo hřmít a radši se zpakoval. :D
 
Přišla nakonec bouřka na hřiště? Byl jsem zrovna na drivingu, když začalo hřmít a radši se zpakoval. :D
Jednou to bouchlo, když jsem zrovna byl na odpališti devítky. Ale pak už nic :D
 
Jednou to bouchlo, když jsem zrovna byl na odpališti devítky. Ale pak už nic :D
To samé se stalo v neděli navečer na Konopí, jedna rána, lightning alarm ukazoval 2km a za deset vteřin 600km..:D
 
Dnes dalsi senior tournament. Podcenil jsem dopravu a po 45 min jsem jeste neprekonal ani 2 km ze 66km na hriste Föhrenwald. Nevim co se dnes delo, ale asi konci lockdown. Tesne pred hristem jsem spatne odbocil a co jsem nahnal na dalnici jsem ztratil. Muj teetime byl 10:00 a 9:50 jsem zaparkoval auto. Ale podarilo se dostat vcas na odpal. Dnes mi nesla kratka hra, pouze 3 chipy byly do 60 cm od vlajky ... A navic vsecko mokre ale stav hriste super
77717D4C-1663-47E4-AFEF-B98E2073E02F.jpeg

27986AC1-6934-4696-B9D8-1F2BD5218E1D.jpeg

7E0BE36C-6DB7-419C-B37D-913332214E87.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom