Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Já dnes turnaj v Bítozevsi. Nejlepší skore zatím co jsem kdy dal, 88, druhá devítka za 41, takže výsledková spokojenost, ale moc jsem naladěnej nebyl. Nějak mě to nebavilo, bylo vedro a k tomu jsem si zapomněl boty :D.
 
Dnes narozeniny na slapech s @TP_79 ,vedro parádní, hřiště musím říct taky👍To už se nedá říct o mém vstupu do turnaje,kde jsem se na 1.po....a na 2.to ještě vyklepaval 🙈Ale zabojoval jsem,oklepal se a nakonec to nebyla zase taková hrůza. Jen ta stovka nepadla.Tome @TP_79 díky za hru,jsem rád, že jsi dorazil 👍
Já děkuji za společnou hru, bylo to velmi zábavné. A aspoň jsem nebyl ve flightu jediný, kdo se občas vztekne. Fakt jsem si to užil.
Jinak moje hra tradičně na houpačce, 3PARy zase tragédie až na 13, kde byl par, což pro mě v podstatě bylo vítězství v turnaji :D Akorát bez trofeje a nikdo o tom neví :D
Bylo i několik dalších dobrých ran. Bohužel umístění v turnaji šílené, už potřebuji zahrát taky něco lépe, snad v úterý.
 
Dnes rychlá 9 v Líšnici, 48 ran,vedro a sucho.Pěkné greeny, na fairvejich voda chybí. Dobré tréninkové kolo.😉
 

Přílohy

  • 20200810_102913.jpg
    20200810_102913.jpg
    138,3 KB · Zobrazení: 160
Dnes turnaj Mladé Buky. Hřiště i počasí super.
20200810_091718.jpg

Pak se to začalo i mírně kabonět a v
dálce bublat s náběhem na bouřku.
20200810_115207.jpg

Na štěstí to až k nám nedošlo. Zavzpomínal jsem na RC 2019.😊

A moje hra ? 103 ran 33 STB. Mírné zlepšení HI. Není to nic k chlubení. Dobrý pocit jsem ze své hry, snad kromě patování, neměl. Tak snad příště. 😉
 
Včera jsme s @mkopcak, @honza62 a @roman007 zahráli nejprve [HASH=136]#SvobodnéHamry[/HASH] a večer se dodělali na [HASH=373]#Osyčina[/HASH].

Cca 14 jamek Hamru v pořádku, než nás vyhnal pás bouřek, jen pomalé grýny. Já ale měl radost - první devitka 4 pary, to se mi jen tak nepoštěstí. Vynikající česneková polévka a škvarková pomazánka udělala jak před hrou tak po devitce radost.

A rychlá dojížděčka v indiánském táboře Osyčina (přes den tu je příměstský tábor) - taky to šlo, forma se držela, děti nás nezkalpovaly, ale krapet mě znervozňují ty nově vztyčené totemy... tak uvidíme. Dnes pojedeme na vrchol letošního výletu - těšíme se na Dobrouč!

C8C57364-596D-4156-8B79-255401033613.jpeg 5D7CC9E5-4473-4B3F-AB1F-9DE1F1798A52.jpeg
 
Upraveno:
Včera Ypsilonka - první devítka golf dle mých představ (až na patování 😡) 8 GIR v řadě se mi ještě nepovedlo, je ty trojpaty to kazily k max. spokojenosti. Po odpalu na 9.jamce nám houkli bouřku a po 1,5 hodině už jsem zase hrál svůj šrot - 😒

401251E4-51DC-440C-A3C3-5E6567BFC74F.png
 
Včera Sunset na Čerňáku. Po dešti a bouřce mi to po delší době docela šlo. Až si říkám, co jsem to za ........lenocha, když se mi na 1. jamce nechtělo dropovat vodu a v rámci udržení tempa jsem ji rovnou škrt 🙈 přisuzuji to vláčnosti po té hodinové rozcvičce v restauraci, kde jsme přečkali bouřku ;)

no nic, budu si muset lépe vybírat kolegy do flightu :) s @requo jsem letos takhle dobře ještě nehrál. Jestli on to své loňské puttování vždy nepředá někomu v okolí 😂😂😂

Došli jsme opravdu za “Sunsetu”, ale stalo to za to. poslední rány z fw už nebyly vidět. O to větší radost jsme měli, když všechny skončily max 1 metr od greenu :)
 

Přílohy

  • 8316F8C3-2CBF-45CA-8643-DCEFCE6FC38A.jpeg
    8316F8C3-2CBF-45CA-8643-DCEFCE6FC38A.jpeg
    32,9 KB · Zobrazení: 166
  • 443CD165-B46F-4F91-8713-06B94B97C017.jpeg
    443CD165-B46F-4F91-8713-06B94B97C017.jpeg
    45,9 KB · Zobrazení: 171
Dnes poprvé [HASH=385]#Dobrouč[/HASH] , vyvezl jsem @honza62 , @requo a @roman007 , abych měl proplacené náklady na Plzeň a diváky. Hřiště popíšu v samostatné recenzi. Chtěl jsem si to především užít, což se povedlo na 100%. Chodilo vše jak mělo, jen s chipy jsem měl na tvrdých greenech problémy. První 9ka za 37, celkem 81 ran. Ztracen 1 míč...Hřiště je naprosto fantastické!

F5808C30-9C74-4CD4-BA7C-8490A0C8AC3A.jpeg
EE6D0D1E-6E7D-4CAF-973E-46EF609E0FD6.jpeg
D8FD6C95-C217-48AC-BDA1-26819A8717A9.jpeg
96BEE0AA-228B-484B-B4E2-E6371828AB6B.jpeg
 
Dnes turnaj na [HASH=3]#Slapy[/HASH] . Celkem jsem si to užil, super spoluhráči ve flightu. Celkově jsem hrál 31STB, což sice není ideální, ale nebýt třech vysloveně pokažených jamek, bylo by to výrazně lepší. Podařilo se mi prolomit smůlu na 3parech, dokonce i pary byly. Ale zase jsem se zbytečně vyhecoval u některých ran, což mě stálo výrazně lepší výsledek.
Hřiště dobré, po včerejších deštích grýny měkčí, ale ne úplně pomalé. Fairwaye i odpaliště v pohodě. Rafy vysekaně skoro všude.
Dneska nás zastihl celkem slejvák, potom se někde na fairwaiyích objevila voda, ale to se dalo vzhledem k průtrži se to dá pochopit.
 
Vcera brzo rano rychle Pysely. Na komplet hriste nebyl cas - stihl jsem jen 6 jamek.
A jak to slo? Vyborne, dekuji za optani. Po uspesnem turnaji z vikendu a zkazeni meho HI smerem dolu jsem mel obavu, zda se jednalo o ojedinely prirodni ukaz nebo neco vice... Long story short: na tech 6ti jamkach jsem sel -5 ran na svuj jiz snizeny HI. FW hit na 100% a hral jsem pouze na FW (prijemna zmena poslednich dni). Naprosta parada. Nejlepsi na tom je, ze i presto zde bylo par krtku a putting mi rozhodne nepral. Takze to proste jde, ne ze ne. :)
 
Upraveno:
Názorná ukázka toho, že golf je o hlavě, aneb když na poslední jamce víte, že vám stačí bogie, abyste poprvé v životě zahráli pod 80 :-D :-D :-D
Jo a to tam nebyla žádná trestná...

Slapy_200813_82.JPG


Ale upřímně, víc než ten sněhulák mě s**ou trojputty na 2,4 a 13 ;)
 
Sám jsem tomu nechtěl uvěřit! 😲
Vystoupím z auta, beru bag a utíkám na tee no.1 ve [HASH=389]#StaráBoleslav[/HASH], páč mám minutu po TT a kámoš už čeká. Není čas přemýšlet jak na to, prostě dlouhá, rovná, žádná jaderná fyzika. A helemese, první 🌭 je tady.
Zbytek už detailně nepopisuju, prostě ráj na zemi a skórka mluví za vše. 😍
Završil to 🐦 na osmičce, bugyna (s trestnou) na devítce a k autu jsem šel sice úplně durch propocenej, ale s úsměvem jako dlouho ne. 😂
K hřišti jen krátce. Podle mě mají na hřišti závadu na sprinklerech, protože ze všech koukají dráty a jsou označeny vlaječkou. V těchto vedrech to samozřejmě způsobuje totální pálení fervejí a začínají se kazit i greeny. Snad to brzy opraví, protože jinak je tam do týdne poušť. Pochopitelně jsem to blbec nevyfotil, jen jednu fervej. 🙈
 

Přílohy

  • IMG_20200813_191010.jpg
    IMG_20200813_191010.jpg
    69,1 KB · Zobrazení: 195
  • IMG_20200813_105918.jpg
    IMG_20200813_105918.jpg
    188 KB · Zobrazení: 207
  • IMG_20200813_191040.jpg
    IMG_20200813_191040.jpg
    81,8 KB · Zobrazení: 198
  • IMG_20200813_191101.jpg
    IMG_20200813_191101.jpg
    54,8 KB · Zobrazení: 198
Včera [HASH=63]#Zbraslav[/HASH]. Sice jsem měl na tento týden jiné plány, ale nakonec jsem musel vše změnit a jít na Zbraslav.
Co se týká hry, moje klasická horská dráha, odpaly někdy v pohodě, někdy za červená :(. Nějaká ten par byl, kupodivu se na 14ce podařilo i birdie. Ale 13ka mě vytrestala až jsem ji škrtnul, bohužel nějaké vody a pak jsem se úplně debilně rozhodl v bunkeru a tím to pohřbil. 3pary byly zase na nic, hlava zafungovala a než jsem se dostal na green, někteří by dokázali dojet do Chorvatska :cry:
Co se týká hřiště, tomu se nedá nic vytknout, vše v pořádku. Dokonce jsem se až na jeden případ i našel v rafech.
Ale co mě fakt neskutečně s...., je restaurace. Fakt mě nebaví se doprošovat placení, čekání na objednání a tak. A co jsem teda už vůbec nepobral, bylo vedro jak.... a stánek před desítkou byl zavřený. A to nebylo hřiště vůbec prázdné a ještě se šel odpo turnaj. Vzal jsem si dost vody, ale stačilo to tak na 17ku.
 
Ve středu [HASH=401]#KunětickáHora[/HASH]. Hrál jsem na sebe fantasticky - a do konce sem u toho měl i svědky: @mkopcak, @honza62, @roman007. O hřišti viz hodnocení. 4. hrací den golfového výletu, takže v nohách a v rukách něco už bylo. Šli jsme z desítky. První jamka, tzn. 10. ok, bogey, pak se to trochu na 11. trochu zvrtlo - místo škrtnutí jamky jsem si napsal 11 (2x5 + 1, abych měl číslo), musel jsem se vydýchat z takové jedné osobní pidifrustrace, nic moc 12 a pak třípar 13, kdy jsem to zatáhl do bunkeru, ze kterého jsem se nebyl v té pekelné výhni schopen vyhrát, nakonec šest. A tam se to zlomilo. 14 ještě nic moc, ale 15. Nebylo co už ztratit. Vytáhl jsem ho. Jo, vytáhl. A byla to síla! Jezdí se mnou na výlety, je to věrný druh. DRIVER, vy nedovtipci!

A já to trefil. A ono to letělo dááááléééééko, krásně. Bylo to tam. Jojojo! Bogey na konci, ale to je úplně jedno. Tak jsem si říkal, že ho zase schovám. Myslím, že byl vyroben na jednu ránu. Ale ne, něco se mi v hlavě přeplo - resp. mozek se vypnul. Dám mu ještě jednu šanci a na pětiparu 16. znovu - TREFENO PODRUHÉ! Vůbec jsem se s tim nedokázal vyrovnat. Vzlyky štěstí a okamžiky naprostého nepochopení, co se to stalo, zastavily v tu chvíli svět. Ono to tam někde je. A sledujte, jak to bylo dál... zaměřte se na druhou polovinu mojí skórky, už od jamky 18. v podstatě do jamky číslo 9. Druhou devítku (v našem případě jamky 1-9) na Kuňce ze žlutých jsem šel za 41 ran, tzn +5. Já su tak štastné! :)

Výstřižek.JPG


Ano, vím, budu náležitě při dalších hrách potrestán a myslím, že mám do konce roku vybráno. A taky vím, že až vezmu driver příště do ruky, bude to naprosto brutální zátah, že i menší hurikány budou závidět onu ladnou křivku mého uměleckého oblouku. A že zase přijdou 4 a 5ti paty. No a co. Ve středu 12.8. léta páně 2020 mi to šlo. A nejlepší je, že kamarádi mi to upřímně přáli a prožívali tu radost se mnou po celou cestu dom, jak dokazuje foto po hře! :p

IMG_6225.jpg


Kluci díky, za celý výlet! 🍻
 
Upraveno:
Ve středu [HASH=401]#KunětickáHora[/HASH]. Hrál jsem na sebe fantasticky - a do konce sem u toho měl i svědky: @mkopcak, @honza62, @roman007. O hřišti viz hodnocení. 4. hrací den golfového výletu, takže v nohách a v rukách něco už bylo. Šli jsme z desítky. První jamka, tzn. 10. ok, bogey, pak se to trochu na 11. trochu zvrtlo - místo škrtnutí jamky jsem si napsal 11 (2x5 + 1, abych měl číslo), musel jsem se vydýchat z takové jedné osobní pidifrustrace, nic moc 12 a pak třípar 13, kdy jsem to zatáhl do bunkeru, ze kterého jsem se nebyl v té pekelné výhni schopen vyhrát, nakonec šest. A tam se to zlomilo. 14 ještě nic moc, ale 15. Nebylo co už ztratit. Vytáhl jsem ho. Jo, vytáhl. A byla to síla! Jezdí se mnou na výlety, je to věrný druh. DRIVER, vy nedovtipci!

A já to trefil. A ono to letělo dááááléééééko, krásně. Bylo to tam. Jojojo! Bogey na konci, ale to je úplně jedno. Tak jsem si říkal, že ho zase schovám. Myslím, že byl vyroben na jednu ránu. Ale ne, něco se mi v hlavě přeplo - resp. mozek se vypnul. Dám mu ještě jednu šanci a na pětiparu 16. znovu - TREFENO PODRUHÉ! Vůbec jsem se s tim nedokázal vyrovnat. Vzlyky štěstí a okamžiky naprostého nepochopení, co se to stalo, zastavily v tu chvíli svět. Ono to tam někde je. A sledujte, jak to bylo dál... zaměřte se na druhou polovinu mojí skórky, už od jamky 18. v podstatě do jamky číslo 9. Druhou devítku (v našem případě jamky 1-9) na Kuňce ze žlutých jsem šel za 41 ran, tzn +5. Já su tak štastné! :)

Zobrazit přílohu 13819

Ano, vím, budu náležitě při dalších hrách potrestán a myslím, že mám do konce roku vybráno. A taky vím, že až vezmu driver příště do ruky, bude to naprosto brutální zátah, že i menší hurikány budou závidět onu ladnou křivku mého uměleckého oblouku. A že zase přijdou 4 a 5ti paty. No a co. Ve středu 12.8. léta páně 2020 mi to šlo. A nejlepší je, že kamarádi mi to upřímně přáli a prožívali tu radost se mnou po celou cestu dom! :p

Zobrazit přílohu 13820

Kluci díky, za celý výlet! 🍻

Opomenul si zmínit 2 zcela zásadní skutečnosti:

1. @mkopcak ti venoval vecer pred tim a rano pred hrou dohromady 50 minut svého drahocenneho casu a potrenoval te.

2. @mkopcak ti daroval svou rok starou, potem i smradem nasaklou kozenou cervenou rukavicku, takze minimalne 50% sveho umu ti genetisky predal!
 
1. @mkopcak ti venoval vecer pred tim a rano pred hrou dohromady 50 minut svého drahocenneho casu a potrenoval te.

Myslíš to, jak ses mi smál? Nebo to, jak si mi nadával, že ti beru míčky z tvého košíku, protože mě ten automat sežral žeton? :) Ale pravda, nějaká to doporučení jsem lehce zaregistroval. Jako například - vybodni se na to a běž hrát šachy!

A ano, červenou ruku mám ještě teď. Moc dobře se to vysvětluje! :-D Nicméně díky, skutečně v ní něco bylo - fungovala a smrděla. Ale to je asi to pravé golfové aroma. Bychom ji mohli vyždímat a prodávat získaný obsah jako golfový homeopatický elixír!

Fuj, dost. :-D
 
Včera poprvé v Kácove, počasí nám nepřálo a stihli jsem jen 9 meadouws a musím říct, že hřiště to je prostě paráda. Všechno jak má bejt,recepce a restaurace taky úžasný. Bylo nás asi 15,chvilema jsme byly dost hlučný,ale tam všichni úplně v pohodě. Už se nemůžu dočkat 22.září, kdy máme repete a to prosím na vouchry, který jsme dostali jako omluvu, že nebyla buggy pro nás všechny.
 

Přílohy

  • IMG-20200814-WA0022.jpg
    IMG-20200814-WA0022.jpg
    57,2 KB · Zobrazení: 156
  • IMG-20200814-WA0006.jpg
    IMG-20200814-WA0006.jpg
    124,5 KB · Zobrazení: 168
  • 20200814_165632.jpg
    20200814_165632.jpg
    116 KB · Zobrazení: 155
Včera poprvé v Kácove, počasí nám nepřálo a stihli jsem jen 9 meadouws a musím říct, že hřiště to je prostě paráda. Všechno jak má bejt,recepce a restaurace taky úžasný. Bylo nás asi 15,chvilema jsme byly dost hlučný,ale tam všichni úplně v pohodě. Už se nemůžu dočkat 22.září, kdy máme repete a to prosím na vouchry, který jsme dostali jako omluvu, že nebyla buggy pro nás všechny.
Né že by šlo o život...... ale nějak se ti ta šestá jamka zrcadlově otočila☺
 
Dnes příprava na zítřejší turnaj v [HASH=13]#ČeskáLípa[/HASH] v podobě turnaje na [HASH=3]#Slapy[/HASH]. A trenink se neskutečně povedl. Celkem jsem zahrál 93 ran, bohužel jsem propatoval na 9ce do paru a extrémně m nesedla 18ka. Teda nesedla, přepálil jsem ji úplně nádhernou ranou 8i. A přišel jsem jen o jeden míček, který jsme nenašli. Za mě tedy velká spokojenost, i berdík se povedl a zase jsem zlomil nějaká prokletí v podobě například druhých ran po dobrém drivu. Spoluhráči ve flightu strašně na pohodu, až na jednu výjimku, ale to až ke konci.
Takže očekávám, že zítra se vrátím do starých kolejí.
Slapy vypadají dobře, deště prospěly, fairwaye zelené, grýny měkké a celkem rychlé. Ale vyhovovalo mi to.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom