Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera jsem si byl zahrát s přáteli , takový odpočinkový golf, zaměřil jsem se na hru do grýnu cca 100-150m železy docela to šlo průměrná vzdálenost Dopadu míče od vlajky Cca 3m, nevím jestli je to hodně nebo málo, já jsem byl spokojen. Pro ilustraci jsem vyfotit dopad a polohu míče od pitchmarku.
Určitě velmi užitečná dovednost,která se vyplatí potrénovat a popisované vzdálenosti dopadů jsou na super úrovni.:up:;)
 
Včera Hodkovičky v rámci Sunsetu. zahrál jsme si parádně. Vyzkoušel jsem všechny fairwaye - bohužel ani jednou tu správnou, ale hřiště je na mě natolik přívětivé, že má včerejší střelnice (jsem rád, že spoluhráči mají silné hlasivky - bylo to kolo samý vtip) se vždy dala nějak zachránit a se 43 ranami jsem zvládl splnit úkol od @macdav "přijít pod 93" :)
 
Určitě velmi užitečná dovednost,která se vyplatí potrénovat a popisované vzdálenosti dopadů jsou na super úrovni.:up:;)
Martine , děkuji, mnohým jsem tady za .... protože na toto mám zavedený výraz rána bum bum. Pokud je měkčí podklad tak míč zůstane zabořen. Zásadně nehraji do grýnu na doběh , ale dopadem na místo ( bum bum), připadá mi to bezpečnější než spoléhat na doběhl nebo back spiny , když není jasná rychlost a sklon grýnu v místě dopadu. Takhle najdu míč v místě dopadu a ne
někde.
 
Dnes turnaj v Myštěvsi. Moje první
návštěva. Stav hřiště: ferveje nic moc, chybí závlaha , mohlo se stavět. Grýny jak který , někde i mech. Nevím , proč jsem myslel, že hřiště bude v lepším stavu.
A moje hra :
Měl jsem štěstí, že s námi ve flaitu šel borec hřiště znalý.To mi dost pomohlo ke 40 stb. a zlepšení HI.
Abych si tam jel sám od sebe zahrát,
tak to asi né. Škoda, nemám to z domova daleko.☹
 
Dnes turnaj v Myštěvsi. Moje první
návštěva. Stav hřiště: ferveje nic moc, chybí závlaha , mohlo se stavět. Grýny jak který , někde i mech. Nevím , proč jsem myslel, že hřiště bude v lepším stavu.
A moje hra :
Měl jsem štěstí, že s námi ve flaitu šel borec hřiště znalý.To mi dost pomohlo ke 40 stb. a zlepšení HI.
Abych si tam jel sám od sebe zahrát,
tak to asi né. Škoda, nemám to z domova daleko.☹
gratuluji ke zlepšeni :up:
 
gratuluji ke zlepšeni :up:

Admin note: Tohle je třeba typicky nadbytečný příspěvek. K vyjádření stejné informace a gratulace slouží lajky. Není potřeba, aby ostatním chodily notifikace o aktualizaci vlákna kvůli takovému textu. Prosím, fungujme maximálně už dle Konceptu Pravidel. Pravidlo č. 4.

Později oba tyto (tzn tvoji gratulaci a tuto moji vysvětlivku) prispevky smažu.
 
Upraveno:
Dnes turnaj v Myštěvsi. Moje první
návštěva. Stav hřiště: ferveje nic moc, chybí závlaha , mohlo se stavět. Grýny jak který , někde i mech. Nevím , proč jsem myslel, že hřiště bude v lepším stavu.
A moje hra :
Měl jsem štěstí, že s námi ve flaitu šel borec hřiště znalý.To mi dost pomohlo ke 40 stb. a zlepšení HI.
Abych si tam jel sám od sebe zahrát,
tak to asi né. Škoda, nemám to z domova daleko.☹
Taky jsem tam dnes byl a koukám, že jsem šel ve fligtu před tebou......ale skončil bohužel na opačném konci leaderboardu s lehce podprůměrnými 30 Stb :( ....ale počasí fantastický, co!?:up:.
Jinak podle místních co se mnou šli je prý hřiště v nádherném stavu oproti minulým cca 3 rokům - problémy s vodou, střídání nájemce apod.
 
Byl jsem dneska hrát s @JardaK v Beřovicích. Vyšlo dokonalé počasí - spálil jsem si ksicht. Hra byla prima. Bodově:
  • 101 ran, z toho 38 patů. 1. devítka za 54, druhá za 47, stb celkem 37. Dva pary nakonec - 16 a 17 vyloženě potěšily. Škoda z útoku na birdie na 12, hezká plná devítka na grýn, která sedla nad očekávání parádně, ale nakonec z toho bylo bogey, škoda.
  • hra jen železy: dobrý, to je tak krásný sport, když to poslouchá (tak a teď nastal ten okamžik, kdy jsem to zakřikl)
  • hřiště: líbilo, zelené, hratelné pro mě na bogey golf ze spousty míst, mám to tam rád. Chytli jsme sice 4 flajt korejců nebo koho, ale pustili nás na devitce před sebe a pak prázdno. Takže pro nás pecka. Hřiště bylo na pár místech i kolem poledního podmáčené (ferveje) - hodně závlahy? Grýny ok, konstantní. Stojí to za návštěvu, ve všední den určitě. :)

Díky Jardo za hru! Užil jsem si to.

D9FE117D-7C40-4855-9EB4-F29EF0D8A1BF.jpeg 122212A3-4A8D-49F4-8A3A-A4ECA58CC793.jpeg 8BC21F20-F3EC-4A02-84EB-9B07EF11120F.jpeg
 
Upraveno:
Jak už psal @requo, dnes Beřovice.
Já hrál tužku, první devítka ještě za 50, druhou jsem protrpěl za 56. Ani jednou jsem neměl pocit trefené rány, patů 41, z toho 39 na greenu, takže jsem patoval jako Michal.
Kromě ksichtu jsem si spálil i počínající pleš.
I tak jsem usoudil, že lepší hrát blbě golf a pěkně pokecat, než strávit den v práci.
Díky za hru Michale.
 
Taky jsem tam dnes byl a koukám, že jsem šel ve fligtu před tebou......ale skončil bohužel na opačném konci leaderboardu s lehce podprůměrnými 30 Stb :( ....ale počasí fantastický, co!?:up:.
Jinak podle místních co se mnou šli je prý hřiště v nádherném stavu oproti minulým cca 3 rokům - problémy s vodou, střídání nájemce apod.
Jo, počasí vyšlo a taky rajská byla dobrá.😃 Abych jen nekritizoval.😇
 
Dneska naposled Beřovice v pracovní den, v pondělí jdu poprvé od 6.4. do práce.
Plusy: první tři jamky v paru ( 3x up&down ), na 18. sem přepálil ten roh ale druhou na green sem to už nedostal, lehký gagarin 3w.
Mínusy: patování, dlouhý paty opět krátký, 4x GIR a 4x bogey = celkem 37 patů, opět 3x double, vždy po zprasený ráně z týčka driverem.
Jinak mě překvapilo, že to hřiště je víceméně stejné obsazené jako o víkendech, byl sem i v úterý a bylo to podobný, plný parkoviště.

1590146866878.png


20200522_102045.jpg
 
Včera sunset v Hodkovičkách. V prvním flajtu s @jan a @Jirka 4. Jirka zaválel, turnaj vyhrál s 30 stb body. Dokonce jedno birdie nám ukázal (jamka č. 6, jednopat z 15 metrů). No co, další zkažené hcp, od teď to budeš mít těžší! :-D

Já jsem se svojí hrou nakonec spokojený. Zahrál jsem 48 ran, nejdelší hůl sedmička železo, šel jsem na lehko. Rány se mi povětšinou dařily. Třikrát v bunkeru u grýnu - tady se ten nedostatek holí projevoval, ale naštěstí jsem se vždy vyhrál. Radost udělala především osmička, kterou jsem nakonec uvalel i s bunkerem za bogey. :) Škoda jamky číslo pět 3 par, kde z možností birdie či klidného paru po párádní ráně devítku z odpaliště klasické bogey. Nakonec celkově 20 stb.

Grýny mi přišly pomalejší a bunkery dost neuhrabané, dvakrát jsem hrál míček zanořený ze šlápoty. Otrava. Nějakou tu údržbu za provozu by to chtělo - když chybí hrabě. Jinak hřiště ok, zelené. Už typické Hodkovičky - všude mraky lidi.

Díky za hru!
Ano, @requo me ukecal, abych sel na sunset. Dokonce zkusil fintu, ze me necha se prihlasit a sam nepujde. Ale to neproslo.
Po delsi dobe jsem si prosel hodkovicky... Troska smuly a hlavne dost nepresne rany me nakonec staly 0.2 noveho HI. :D A hlavne putting... uz na putting greenu jsem citil zradu. Greeny byly fakt mnohem pomalejsi nez jsem zvyklý. Netrefil jsem nic. :)
Vyhoda je, ze zhorsene HI mi pomuze na vyrazne lepe zadotovanych turnajich, kam se letos chystam. :D

PS: Michal hral velmi dobre a Jirka mi prislo, ze jen dela, ze to neumi.
 
Upraveno moderátorem:
Mizerně, letošní nejhorší výsledek. Něco lze svádět na počasí, víc na neznalost hřiště (poprvé Benátky), ale stejně jsem hrál prostě blbě. Ani jeden par, k něčemu lepšímu jsem se ani nepřiblížil 😪
 
Dnes poprvé Cihelny, přátelská jamkovka. Sice jsem vyhrál, ale hrál jsem šrot. Hřiště promáčené, celou noc pršelo, ale moc jsem si to užil a na hřišti jsem žádné chyby nenašel, ani nehledal.
 
Já si dal dneska ranní Pyšely a nelituju. Výsledek 93 sice není nic ke chlubení, ale vzhledem k mojí letošní zatím malý herní praxi, to není nic nečekanýho. Po bídných prvních 6 jamkách mě navnadila série tří parů za sebou, ale pak se to zase vrátilo do "normálu". Výsledek byl ale značně ovlivněn hrůzostrašným patováním, o čemž svědčí například čtyřpat ze slušný pozice na birdie (takže nakonec doublebogey) :)

Jinak hřiště připraveno na víkend perfektně. Měl jsem jít tuším jako čtvrtý flight, ale vzhledem k počasí se na to ostatní asi vybodli, takže jsem šel jako první dneska a celý hřiště měl pro sebe. Začínám těmhle ranním rundám přicházet na chuť. Dneska sice víc než půlku hry propršelo, ale ne tolik, aby to bylo nějak obtěžující, takže moje ranní rozhodnutí vstát, bylo správný :)
IMG_2308.JPEG
 
Už se blížím těm vytouženým 80.
Hráno z bílích a to ještě dost foukalo. Pořád to není double bogey free ale bylo to trojpat free.
Hrát takhle i příští sobotu, tak bych mohl pár těch singlů v klubové jamkovce potrápit.

Ještě zapomněl doplnit, že sem to celý odehrál s Inessis 500 soft, plán byl hrát ho jen první dvě jamky, ale pak si říkám, dám mu šanci než se někde utopí a ono nic, dojel to až do konce.

1590318573337.png
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom