Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes poprvé Bitozeves, hřiště překvapivě v hezkém stavu, fairwaie zelené s dobrou trávou, greeny až na jeden hezké a pomalejší.
Moje hra 95 ran, od birdie po tripla mám všechno, v číslech od 2 do 7. Nebýt v obou kolech pokažené stejné jamky a smolně ztraceného míčku po excelentní ráně hybridem 180m odraz do vody by byla spokojenost na 100%.
Hra jen železy a hybridem, driver a dřevo jsou na hanbě[emoji846]
 
Dneska hostivař - jedno překvapení za druhým.

První překvapení - hraje se 12 jamek - super
Druhé překvapení - na prvním odpališti stojí cca 7 dětí a dva trenéři - "v klidu si odpalte, my počkáme" - těsně za holky. Hmmmm. Driverem. Hmmm. Nevadí.
Třetí - sakra, to mě to dneska baví.
Poslední - nové jamky. Ještě nemám názor - bogie, bogie, par
Bonusové - putter mě trochu neposlouchá

03D00C58-0005-4A1E-8299-C6CB878E27E8.jpeg

E9E1AA53-6166-489A-BCDF-02A6EDF9436D.jpeg


A další bonus - zkuste v klidu odpálit, když vedle vás je žluté, velké, hlučné, pohyblivé
295DCB67-E9AB-4F10-910C-93398CDBFC66.jpeg


Jo, je to fajn. Od té doby, co mě PGA nechává v klidu, je to paráda.
 
Ty jo, ja bych to tam ani nepoznal... asi tam zajedu heled :)
😉Je to hřiště s hodně různými keři a stromy, tak je vždycky jiné. Teď na jaře to tam prijemně voní a kvete. Určitě se tam vydej. Doporučuji i restauraci, dělají skvělé ryby🙂
 
V ramci jamkovky dnes ranni Beřovice za 94. Hriste super, sice stopy po piskovanych grynech, ale dobry
 
Dnes krásné počasí na Slapech, skvělý "match play" s @TP_79. Vyhrál jsem o fous, a to jen díky výjimečného výkonu mého "caddy" před poslední jamkou.

Přijeli jsme dost na čas, tak jsem si udělal z první jamky driving. Potom to docela šlo...
Nejvíc jsem se pobavil na 17. jamce luxusní rána drivem - dráty, ok vezmu trojku dřevo na jistotu do autu! Potom přišel ke slovu opět driver, ale už z toho byl jen dabláč.
14. jamka jsem vypichoval pitchmark metr a půl od jamky po ráně drivem, od eaglu mne dělil centimetr na patu...

Jinak parádně strávené odpoledne s výborným parťákem, ještě jednou děkuji za super hru @TP_79
 
V rámci poznávání hřišť jsem zavítal do Zlonína. Malinká devítka na zahradě velmi vstřícného nadšence mě a děti nadchla! Jamky 18 až 80 metrů, velmi dobré grýny, malá teráska, kde může posedět doprovod, občas projíždějící vlak vedle "zahrady"...prostě relax s velkým R 👍🙂
20200516_164940.jpg 20200516_165555.jpg 20200516_165515.jpg 20200516_165708.jpg 20200516_165555.jpg 20200516_165515.jpg 20200516_165708.jpg
 

Přílohy

  • 20200516_165055.jpg
    20200516_165055.jpg
    216,2 KB · Zobrazení: 144
  • 20200516_165830.jpg
    20200516_165830.jpg
    153,2 KB · Zobrazení: 147
Dnes jen lehky trenink, pred velkym turnajem a doprovod dcery na trenink junioru DCC

Hriste v perfektnim stavu. Rafy krasne posekane, ale kdyz tam zahrajete micek je velmi tezke ho dostat opet do hry. Po par metrech je nechana velka trava ... doporuceje se tam nehrat :)


A48D8EA8-51F1-47E9-8744-E17A6F830033.jpeg
 

Přílohy

  • DCB3AD0B-35B2-4B41-BE73-AD6C9F6E036D.jpeg
    DCB3AD0B-35B2-4B41-BE73-AD6C9F6E036D.jpeg
    148,9 KB · Zobrazení: 168
Musím se pochlubit, teda jestli je čím. 😉 Rok a půl mám kartu a dnes konečně druhý turnaj. V Poděbradech. Druhé místo a dnes pokles hcp z 33,3 na 23,1. (44 stejblů) 😍 Asi je to můj strop, ale mám z něj radost a na poličce je druhá trofej. Hřiště je v super stavu, Poděbrady jsem takový ještě neviděl. 👍
 

Přílohy

  • IMG-20200516-WA0013.jpg
    IMG-20200516-WA0013.jpg
    159,5 KB · Zobrazení: 208
  • IMG-20200516-WA0023.jpg
    IMG-20200516-WA0023.jpg
    98,5 KB · Zobrazení: 192
  • IMG-20200516-WA0004.jpg
    IMG-20200516-WA0004.jpg
    116,1 KB · Zobrazení: 191
Dnes Texas v Hazlově.
Celkově krásný den.
Přesto jsem ze sebe otrávená.:(Chtěla bych hrát lépe.:( Připadá mi, že jsem kazila úplně všechno.:down:
Na druhou stranu se dost mých míčků hrálo...
Takže jsem z toho navíc i lehce zmatená.
Podle mě jsem přijela s nevýhodou. Na cestě byly na silnici troje semafory, pokaždé čekání cca. 15 minut.
Na drivingu jsem po příjezdu stihla nakvap vymlátit malý kyblík, nestihla jsem patovat ani krátkou hru. Přitom jsem to potřebovala, s trenérem jsme včera dělali korekce a na hřišti jsem v tom lavírovala.
Šli jsme z 11.jamky a tam jsem dorazila pod pěnou na poslední chvíli.
Byl to můj třetí turnaj v životě, druhý po roce na Hazlově.
Spoluhráč byl super a v klidu a šli jsme poslední.
Drivery byly dobré z 80%. Dřevo3 jsem zvládala vyjímečně. Přesto jsem do něj zarytě šla na každé jamce.
Železa šla dobře, v plném švihu i krátké hře. Problém mám s odhadem vzdálenosti a volby hole. No, k tomu jsem ještě nedorazila.
Patování se mi kupodivu nedařilo (nejspíš, že jsem prostě nestihla odpatovat pár míčů na začátku).
Celkový aktuální závěr je pro mě, že jsem na turnaj neměla chodit, že jsem dostatečně nenatrénovala hru. :(
Dílčí aktuální závěr je, že nepůjdu už na turnaj, kam se musím ráno přesouvat mimo město do velké vzdálenosti s rizikem komplikace v dopravě.

Na druhou stranu vím, jak jsem na sebe náročná.
Tož tak.
 
Upraveno:
Musím se pochlubit, teda jestli je čím. 😉 Rok a půl mám kartu a dnes konečně druhý turnaj. V Poděbradech. Druhé místo a dnes pokles hcp z 33,3 na 23,1. (44 stejblů) 😍 Asi je to můj strop, ale mám z něj radost a na poličce je druhá trofej. Hřiště je v super stavu, Poděbrady jsem takový ještě neviděl. 👍
gratuluji :up::up::up:
a tiše závidím :(
 
Dnes Texas v Hazlově.
Celkově krásný den.
Přesto jsem ze sebe otrávená.:(Chtěla bych hrát lépe.:( Připadá mi, že jsem kazila úplně všechno.:down:
Na druhou stranu se dost mých míčků hrálo...
Takže jsem z toho navíc i lehce zmatená.
Podle mě jsem přijela s nevýhodou. Na cestě byly na silnici troje semafory, pokaždé čekání cca. 15 minut.
Na drivingu jsem po příjezdu stihla nakvap vymlátit malý kyblík, nestihla jsem patovat ani krátkou hru. Přitom jsem to potřebovala, s trenérem jsme včera dělali korekce a na hřišti jsem v tom lavírovala.
Šli jsme z 11.jamky a tam jsem dorazila pod pěnou na poslední chvíli.
Byl to můj třetí turnaj v životě, druhý po roce na Hazlově.
Spoluhráč byl super a v klidu a šli jsme poslední.
Drivery byly dobré z 80%. Dřevo3 jsem zvládala vyjímečně. Přesto jsem do něj zarytě šla na každé jamce.
Železa šla dobře, v plném švihu i krátké hře. Problém mám s odhadem vzdálenosti a volby hole. No, k tomu jsem ještě nedorazila.
Patování se mi kupodivu nedařilo (nejspíš, že jsem prostě nestihla odpatovat pár míčů na začátku).
Celkový aktuální závěr je pro mě, že jsem na turnaj neměla chodit, že jsem dostatečně nenatrénovala hru. :(
Dílčí aktuální závěr je, že nepůjdu už na turnaj, kam se musím ráno přesouvat mimo město do velké vzdálenosti s rizikem komplikace v dopravě.

Na druhou stranu vím, jak jsem na sebe náročná.
Tož tak.
Bude líp (bez ANO). Vím, že to nechceš slyšet, ale po roce, i s intenzivním tréninkem, je to úplně normální. Včetně té w3. 😈
 
Bude líp (bez ANO). Vím, že to nechceš slyšet, ale po roce, i s intenzivním tréninkem, je to úplně normální. Včetně té w3. 😈
díky za podporu :up::)
já jsem fakt maximalista, přitom
  • bylo krásné počasí 😍 a ta příroda😍 vonělo všechno (mě nejvíc lesy)
  • ve dvojici jsem byla se spolumajitelem hřiště, který se ukázal jsko mimořádně příjemný a napomáhající spoluhráč :up: (zajímavý člověk to je už tím, co na Hazlově dokázali. A bylo super poslouchat jeho vyprávění k historii hřiště)
  • Hazlov v rychlém tempu (a to jsme měli) dá trochu zabrat. K některým jamkám se prostě "dofuní" - a já tam byla letos poprvé a ještě rovnou "pod tlakem" - jak potom mají rány vypadat :) a když porovnám některá místa, co jsem hrála naposledy - a jak to vypadalo včera... jo, je to nebe a dudy😉
 
Celkový aktuální závěr je pro mě, že jsem na turnaj neměla chodit, že jsem dostatečně nenatrénovala hru. :(
Turnaj (i nepovedený) je vlastně také trénink.
Prostě hraješ „pod tlakem”; z pozic, které na drivingu a cvičných plochách nenasimuluješ; z postoje, který je jen málokdy ideální jako máš na drivingu. Je třeba přenést to, cos nadrilovala na hřiště, a to jinak, než hrou nedocílíš.
Takže - choď tolik turnajů, kolik jen můžeš - už jen kvůli tomu, aby sis psychicky na ně zvykla ;)
Golfové hřiště totiž má na délku 20cm (to je ta vzdálenost mezi ušima ;)).
 
Murphyho zákon, který jsem právě definoval na základě zkušenosti posledních dvou dní:
"Čím lepší počasí, tím mizernější golf"
🙊🙈
 
Turnaj (i nepovedený) je vlastně také trénink.
Prostě hraješ „pod tlakem”; z pozic, které na drivingu a cvičných plochách nenasimuluješ; z postoje, který je jen málokdy ideální jako máš na drivingu. Je třeba přenést to, cos nadrilovala na hřiště, a to jinak, než hrou nedocílíš.
Takže - choď tolik turnajů, kolik jen můžeš - už jen kvůli tomu, aby sis psychicky na ně zvykla ;)
Golfové hřiště totiž má na délku 20cm (to je ta vzdálenost mezi ušima ;)).
máš pravdu, že hřiště na drajvingu nanasimuluješ a turnajový tlak také ne
a pro mě je to další výzva, že perfekcionista jako já předvede neperfektní výkon
heuréka :)
pozn.: golf je ještě větší šibal, než jsem myslela :D
 
máš pravdu, že hřiště na drajvingu nanasimuluješ a turnajový tlak také ne
a pro mě je to další výzva, že perfekcionista jako já předvede neperfektní výkon
heuréka :)
pozn.: golf je ještě větší šibal, než jsem myslela :D
Nechci Tě znepokojovat, ale takových turnajů, pokud se budeš účastnit, bude ještě mnoho. Ale úplně v pohodě na ně zapomeneš až přijde den D.. Není jich moc, ale jsou.. Padne ti dlouhý putt, chip in, no prostě to bude lepit.. A všechny ostatní turnaje jsou pryč a máš ten svůj nej.. Takže klid, ono to přijde a překvapivě klidně i bez drivingu.. Imho odcházím na turnaj a na driving se chystám i když standardně jsou pro mě drivingem první tři jamky turnaje..:)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom