Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Pořád řeším, jak hrát čtyřpary. Dneska jsem to zkusil jako “velcí kluci” - Driver a wedge (v tomto připadě lobwedge 60st.)
Jamka č.7 - JanovZobrazit přílohu 5451

Lepsi je hrat prvni na green a pak jednoputt;)
 
Lepsi je hrat prvni na green a pak jednoputt;)
Tak to hraju na jamce č.8 - levý dogleg přes les
1DD4406F-7DEC-4EC2-A800-FAD704EEDD82.jpeg
 
Tak aby ne, na triparu;)
Omyl - 4PAR (i když kratší, ale jamka je pod lesem vlevo )
 
Já byl dnes jen na drivingu. Řeším výměnu wedží. A protože Nike už hole nedělá, tak zkouším jinou značku. Volba padla na Titleist. Neskutečně mě překvapilo, jak řežou! [emoji54] I driving míč dostal back spin jako kráva. Takhle ostré mé Nike nikdy nebyly. Ani jako nové. Jsem na ně zvědavý zítra na Zelených kalhotách (Greensgatě).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Omyl - 4PAR (i když kratší, ale jamka je pod lesem vlevo )

Tak napsat na ceduli se da v podstate cokoli...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já byl dnes jen na drivingu. Řeším výměnu wedží. A protože Nike už hole nedělá, tak zkouším jinou značku. Volba padla na Titleist. Neskutečně mě překvapilo, jak řežou! [emoji54] I driving míč dostal back spin jako kráva. Takhle ostré mé Nike nikdy nebyly. Ani jako nové. Jsem na ně zvědavý zítra na Zelených kalhotách (Greensgatě).
Asi právem jsou to nejlepší wedge.
 
Tak napsat na ceduli se da v podstate cokoli...
Tak cokoli asi ne. Když je to znormované. Nebo je to v Hořehledech jinak? Cedule jamek jsou tvá vlastní tvorba? To by mohlo dost věcí vysvětlit... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Tak si ji přijeď zahrát
Tak cokoli asi ne. Když je to znormované. Nebo je to v Hořehledech jinak? Cedule jamek jsou tvá vlastní tvorba? To by mohlo dost věcí vysvětlit... [emoji23][emoji23][emoji23]

Co treba by to vysvetlilo?:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak napsat na ceduli se da v podstate cokoli...
Tak cokoli asi ne. Když je to znormované. Nebo je to v Hořehledech jinak? Cedule jamek jsou tvá vlastní tvorba? To by mohlo dost věcí vysvětlit... [emoji23][emoji23][emoji23]
Zrovna na jamce č. 8 na Janově je napsáno něco úplně jiného než se skutečně hraje. Jamka byla drasticky zkrácená když vedle postavili rozhlednu a návštěvníci chodili pár metrů před dámským odpalistem. Dnes se hraje, podle mého odhadu, z odpaliste, které je o 40 metrů blíže jamce než bylo dříve červené. A nové odpaliste pro dámy i pány je posunuto napravo a tak už ani ten les není tolik ve hře. Jak to je znomormované nevím, ale například v teetime je ze žlutých 212 metrů a to moc s těmi současnými odpalisti nekoresponduje. Ostatně kolik má jamka dnes může říci přesněji @Mirek_62
 
Zrovna na jamce č. 8 na Janově je napsáno něco úplně jiného než se skutečně hraje. Jamka byla drasticky zkrácená když vedle postavili rozhlednu a návštěvníci chodili pár metrů před dámským odpalistem. Dnes se hraje, podle mého odhadu, z odpaliste, které je o 40 metrů blíže jamce než bylo dříve červené. A nové odpaliste pro dámy i pány je posunuto napravo a tak už ani ten les není tolik ve hře. Jak to je znomormované nevím, ale například v teetime je ze žlutých 212 metrů a to moc s těmi současnými odpalisti nekoresponduje. Ostatně kolik má jamka dnes může říci přesněji @Mirek_62

Ja si tam tedy pamatuji zlute odpaliste z rohoze hluboko v lese a dokonce bylo oznacene jako v autu:). Vubec jsem tim ovsem nechtel hriste nijak degradovat, az na jamku c.2 se mi libilo. Jen jsem prave chtel poukazat na to, ze ne vse na papire musi ladit s realitou!
 
Když jde někdo na úpravu HCP, tak ten kdo jí psal nemusí jít zákonitě rovněž na úpravu HCP. Ale je to takové dost podezřele divné zahrát senzační životní kolo při nesoutěžním výsledku. A koukám, že je to Němka a ti umí u nás divy. Párkrát jsem už s nimi zažil hodně nestandardní věci, takže bych ten výsledek bral s rezervou.
 
Ja si tam tedy pamatuji zlute odpaliste z rohoze hluboko v lese a dokonce bylo oznacene jako v autu:). Vubec jsem tim ovsem nechtel hriste nijak degradovat, az na jamku c.2 se mi libilo. Jen jsem prave chtel poukazat na to, ze ne vse na papire musi ladit s realitou!
Právě to odpaliště v lese už není. Ačkoliv mne podložky místo trávy štvaly, tak to mělo své kouzlo. Pravda, že ve chvíli, kdy se hrálo přes špalír návštěvníků rozhledny, kouzlo bylo pryč. Hřiště ale mám moc rád a rád se tam vracím. Jamku č. 8 mají rády i mé děti 8 a 10 let, které tam hrají občas i do paru a lépe. Ne sice první na green, ale ze stejných odpalist jako chlapi :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom