Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dvě víkendová kola na Slovensku.
Sobota: 106 ran na hřišti Sedin - mořily mě dlouhé pětipary (celkem 5 ks), zahrála jsem na nich celkem 39 ran! Ano, čtěte správně a brýle máte čisté...
Neděle: 100 ran na hřišti Hrubá Borša - vlastně spokojenost, poněvadž jsem si neodpustila jedno extempore, rozuměj 12 ran na pětiparu...

Vím, že vzhledem k v podstatě nulovému tréninku, věkovým a fyzickým možnostem 90 ran asi nikdy nepokořím, ale hrát pravidelně okolo tohoto čísla bych dokázala. Jen kdybych téměř pokaždé nevyrobila jedno opravdu nechutné monster-číslo...:confused:
 
@Katy to znám. Buď vyrobím nějakou 10 nebo 11 a zmrvím tím jinak pěkné kolo.
Nebo vyrobím tři sněhuláky jako včera, bez nich kolo v bogey (5x par, 5x bogey, 5x double). Vždy totální nesmysl někam do vody a pak pro jistotu pokažená hra kolem greenu.
Takže 98, 35 stb a žádná radost.

Kdy já se konečně naučím se nenechat vytočit vlastní blbou ránou....
 
@Katy to znám. Buď vyrobím nějakou 10 nebo 11 a zmrvím tím jinak pěkné kolo.
Nebo vyrobím tři sněhuláky jako včera, bez nich kolo v bogey (5x par, 5x bogey, 5x double). Vždy totální nesmysl někam do vody a pak pro jistotu pokažená hra kolem greenu.
Takže 98, 35 stb a žádná radost.

Kdy já se konečně naučím se nenechat vytočit vlastní blbou ránou....
Nikdy. Musel by ses jmenovat jinak. ;)
 
Tak trochu já.. všeobecně moje hra poslední měsíc stojí za h...no, někam odešel drive, železa max do osmičky.. včera po práci Ráďu, jamka číslo 18,driver ,3w a eagle.. tak asi budu hrát dál..
 
Moc to nechápu, většinou tam plácám 50-52, ale jsem v klidu, ONO TO PŘEJDE. No, 27 stb. na devítce ....
Letos tak 10. runda.



WhatsApp Image 2018-09-12.jpeg
 
Dneska tréninková devítka na Janově, potěšil eagle na osmičce, ale těch 5 bogie je trošku moc :(
8B0CA5CB-1116-4AE2-908D-4AA9A706B434.png
 
Včera Vary. Sunset (od 15:00) za polovinu. Sucho se podepsalo hlavně na fairwayích. Greeny super. Hra na... :mad:
 
Dnes akademie na Hluboké. Krásné počasí, dobrá nálada a vydařené rány @requo a Fanda. Honzik pozoroval žáby, které skákaly do vody a hrál si se žaludy a já fotila☺
IMG_20180915_143036.jpg
IMG_20180915_145218.jpg
 
Upraveno:
Dneska Diana cup 2018 u nas Na Vrších. Bezvadný turnaj, velká účast, výborné jídlo (tradičně) a příznivé počasí. Vložené soutěže. Moje hra není to, čím bych se chtěla chlubit, to byl hrozný šrot. Ale velice se chytila soutěž na závěr "trouble shot" od klubovny na akademickou jamku. Hrálo se o 2.000,-kc, jedna rána stála 50 kč s tím, že výtěžek soutěže bude poslán hospicu v Červeném Kostelci. A vybralo se 10.000,-Kč!!! (A výherce výhru přidal k výtěžku) - a to mi přijde, že stojí za pochlubení.:)
 
Včera jsem zažil na hřišti věc vskutku nepochopitelnou... :(

Já v posledním 4-členném flightu. Před námi 4 členný flight včetně 1 buggy. Na tee 4 byl limit 45 minut. Byli jsme tam za 58 min. Pořád jsme čekali. Když jsem se s flightem potal za 9. grýnem a zeptal se, jestli je můžeme předejít, byla mi položena otázka: "A je k tomů dovod?" :eek: 2 jamky před nimi volné a 28 minut zpoždění!!! Že hledali míčky více než 5 minut a identifikaci prováděli tím běžným způsobem, tedy zvednutím bez označení a ohlášení, jsem neměl chuť vůbec řešit. To bychom se tam zasekli ještě na hodně dlouho...
 
Upraveno:
Včera jsem zažil na hřišti věc vskutku nepochopitelnou... :(

Já v posledním 4-členném flightu. Před námi 4 členný flight včetně 1 buggy. Na tee 4 byl limit 45 minut. Byli jsme tam za 58 min. Pořád jsme čekali. Když jsem se s flightem potal za 9. grýnem a zeptal se, jestli je můžeme předejít, byla mi položena otázka: "A je k tomů dovod?" :eek: 2 jamky před nimi volné a 28 minut zpoždění!!! Že hledali míčky více než 5 minut a identifikaci prováděli tím běžným způsobem, tedy zvednutím bez označení a ohlášení, jsem neměl chuť vůbec řešit. To bychom se tam zasekli ještě na hodně dlouho...
A jak to nakonec dopadlo, pustili vás před sebe?
 
Po velmi nepříjemných průpovídkách ano. Pak se nás ještě snažili rozhodit tím, že přijeli s tou buggy na odpaliště a čekali jak odpálíme. Z grýnu jsem se díval zpět - opět po drivu z tee hledali ve vodě.
 
Včera Ostravice. Turnaj. Ze žlutých. Letos jsem z jiných turnaj snad nehrál. Začátek nic moc. Bogey - dbl. Zbytek první devítky v paru. Ok. Druhá devítka začala podobně. A podobně skončila. Nakonec 83 ran. Mno... hru jsem si celkem užil. Rány spíše potěšily. Obzvláště 4i. Driver taky. Byť jsem ho ve 2 případech ze 3 vlastně nepotřeboval. V podstatě jsem to nechal na grýnech. I v klubovně jsem zaslechl připomínky k jejich různé rychlosti. Zpětně bych to viděl tak na třetiny. Což je na prd. Fw super. Výhledy a prostředí super. Ale ty vložky... TY VLOŽKY...!!! viz jiné vlákno. Téměř každá jamka byla tou vložkou zdeformovaná.

Příští pátek ji jedu hrát znovu. Tak mám alespoň číslo k porovnání.

https://www.relive.cc/view/g24924523322
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom