Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera texas s @FrantaH v Hořehledech. Kromě dvou dabláčů jsme nic vysloveně nepokazili, celkově 18 jamek za +6 a druhé místo. @mkopcak se to sice na facebooku snaží vydávat za zásah vyšší moci (tedy svůj), ale tomu nikdo, kdo ho zná, nemůže věřit :)
Po třech týdnech bez golfu a s doznívající chorobou pěkná hra a spokojenost.
8119b6edf79f84c18ab1fe625e71fbb7.jpg
 
Dneska Já na Grabštejnu a hrál jsem na sebe super. Tzn 37 stb, zlepšení tedy o půl bodiku. Ran nad sto, nicméně birdik na 4. Jamce, krásný chip in! Jako jo! Takže za mě osobně spokojenost, prima den, super sluníčko a super flajt - @HonzaS, @RobertSlajs z Jamky a místní Matyáš ! Já si to moc užil... :) díky, kluci!

Btw, aby to nezapadlo, Robert a Honza dluží pivo za neprestrelana červená odpaliště! :devil:

990BBC95-C54A-40BA-9537-45AC1D601BBA.jpeg
 
Dnes jsme si s @MartinaX užily hru na Grabštejně. Krásné počasí, fajn povídání a neuvěřitelná hra, příjemné hřiště ☺. Šly jsme jen devítku, aby synové vydrželi na recepci. Tři první jamky hrůza, dlouho jsem nehrála a bylo to znát. Na trojce ztracené dva míčky, jinde už ne. Pak zlepšování. Na sedmé jamce par, první ranou na grýn☺ A teď to nejlepší nakonec☺. Devátá jamka, první rána nijak vyvedená, ale ta druhá☺ přímo do jamky.☺☺☺
IMG-20180929-WA0008.jpg
 
Ahoj, tak dnes proběhl prezidentův pohár u nás v Broumově na Grosshofu . Hrál jsem na stableford body a v kategorii 37-54 . Když jsem po prvních 3 jamkách kdy jsem byl značně nervozní a dokonce jsem si tu první jamku škrtnul tak po 3 jamkách opadla nervozita a pak to docela šlo. Druhá devítka byla značně lepší a zahrál jsem 4x PAR (ne svůj ale ten normál :D:D )
Ale jinak stále dělám spoustu chyb, ale duležité je , že o nich vím a budu na nich pracovat.

Když jsem došel do Lobby tak sem čekal na výsledek a ikdyž jsem si na to vůbec nevěřil po tom jak jsem to hrál tak jsem nasbíral 55 stableford bodů a ve své kategori 37-54 jsem skončil první a ponížil jsem si na 35.5 :) :D
 
Dnes s @FrantaH Čertovo Břemeno. První devitka lepší než druhá za partou debilů, jinak to napsat nejde. Bezohlední idioti, před nimi se utvořilo volno minimálně 2 jamky, pomalí a zoufalí úplně ve všem. Že by nás pustili ani náhodou. Ke konci jsem měl pocit, že snad čekají na odpalištích, než tam dojdeme, aby zdržovali co nejvíc. Byl jsem připravenej si to s nima vyříkat v klubovně, asi tušili tak zbaběle po hře zmizeli.
Celkem 92 ran, 31 patů (i se čtyřpatem naprosto z ničeho), 37 stb. Greeny rozpíchané a poměrně nedbale zapískované a zametené.
Bez flightu před námi by to byl parádní den na golfu, takhle jen dobrej :)
 
Tak dneska konečně po dvou měsících od nucené přestávky kvůli zranění na noze, jsem uhrál obstojný výsledek. Sice se ještě pár chyb vyskytlo, ale celkově spokojenost a dobrý pocit ze hry. Nakonec 78 ran a 35 stejblů :)
 
Tak dneska konečně po dvou měsících od nucené přestávky kvůli zranění na noze, jsem uhrál obstojný výsledek. Sice se ještě pár chyb vyskytlo, ale celkově spokojenost a dobrý pocit ze hry. Nakonec 78 ran a 35 stejblů :)
Tak to si kamaráde zahrál dobře.
 
Tak to si kamaráde zahrál dobře.
Bylo to na Machníně, takže +10, ale i tak s ohledem na moje poslední katastrofální výsledky spokojenost ;-)
 
V pátek Ostravice. Byť jsem byl rozhozený ze všeho kolem, tak hra samotná neurazila. Ale ani nenadchla. Zahrál jsem co jsem očekával.

V sobotu Čeladná New Course. Hrál jsem poprvé. Tráva ok. Design převážně nuda. Placka. Až na pár jamek. Překážky v podstatě nejsou při odpalu vidět. Což je nepříjemné. Spousty si toho musíte domyslet. Velmi rychlé grýny. Nezvyk. Hezké rány střídaly úžasné, následované tragickými. Převážně na grýnu. 2 paty byly svátek.

V neděli Čeladná Old Course. Vyšlo počasí. Velmi. I rány od prvního týčka na první grýn. V regulaci. Solidní vzdálenost do birdie. Líznuto. Takže bogey. A tam to začalo. Má celodenní frustrace... pecka. Hned na první jamce. Proč? Proč? Proč? Chtěl jsem si to užít. Zahrát normálně. Ale ne. Prostě ne. Když není den a hřiště nechce tak prostě ne. A to jsem měl před sebou dalších 17 jamek pravděpodobného trápení, které se konalo. Ten den jsem byl rád za par. No rád... negativní nastavení z první jamky bylo silnější než možná radost z paru.

Kdo to tam zná - jamka 9 - do doglegu, wedge na grýn. Pat ten z grýnu a pár dalších. Double jako malovaný!

Jamka 11 - dogleg. Driver přes něj. Trochu kratší. Míček jsem našel v řídkém rafu. Metr od jednoho ze dvou tenkých stromků co tam kde v okolí byly. Všimli jste si, že čím blíže stromku jste, tím je širší? Byť neměl v průměru více než 10 cm, tak naprosto bez problémů dokázal zakrýt celý grýn.

Jamka 15 - ostrovní grýn. Signature hole. Max na 3 m k tyči. Takže bogey. Chtělo se mi brečet. Nemohlo mi být hůř.

Mohlo...

Jamka 16 - driver, 5 fw do rafu mezi grýn a bunker. Čip tak na 30-40 cm k tyči. Co přišlo potom... čiré zoufalství a bezmoc. Co se ve mně spustilo, jsem ještě nezažil. Chtěl jsem, moc jsem chtěl, fláknout holí. Zlomit ji. Zahodit do pryč. Po dvou dalších patech jsem to samé chtěl udělat míčku...

Vím, že za špatné rány odměna nepřijde. Tady ale nepřišla ani za skvělou. Natož za 3 po sobě.

Nevím. Netuším čím to bylo. Co se stalo. Asi jsem se někde rouhal, chvástal. Hřiště asi cítilo mé negativní nastavení a takového mě tam nechtělo... hole jsem nechtěl vidět tak rok.

Old Course mi dalo plnými doušky napít z poháru vědomí. Že to neumím. Ať mám hcp jaký chci. Ať mám odehráno hřišť, kol, jamek, let kolik chci. Nezahraju nic víc, než co mi hřiště dovolí...
 
Venku vichr a zima i když slunečno, tak jsem si zalezl na indoor a zahrál rakouský Diamond Country Club.
76689275-7BFE-4F9C-A6D2-5D2C1440BF5C.jpeg
794CD733-3213-45C5-89B9-46E4E6147F7A.jpeg
 
Dneska Mstetice. Ze ja vubec na to lezl. Foukalo, co melo letet 150 m protivetru horkotezko 100 m, po vetru 180 m. Druhou devitku jsem sel uz vyfrustrovany jen tak, kdyz uz jsem tam byl. Ale proti vetru se neda hrat. Neumim hrat nizky rany, kdyz si reknu. Takze to byl spis boj nez pozitek.
 
Dnes s @JanKostalCZE a @Lefty jsem byl na Slapech. Kluci hráli parádní golf, radost pohledet - dali si jamkovku, vyrovnané až skoro do konce. Já byl spokojený s třemi pary na prvni devitce a par peknymi ranami železy. Hřiště pěkné, měkčí greeny, první devítka pro mě hezčí. Díky za hru!

A767EE2C-4506-47A7-925D-011161D9788C.jpeg
 
Nezapomeňte se pochlubit, kde kdo hrajete. Je krásný víkend! Kdo není na golfu, je u mě mrtvej Homolka!
 
Česká Lípa, finále klubové túry, o nic mi nešlo, měla jsem málo odehraných turnajů. Počasí, kromě, většinou bočního, větru, bylo perfektní, flajt (3chlapi s HCP nižším než já) celkem v pohodě, takže jsem si to užívala. Navíc jsme došli v limitu, takže mám nový bod do Výzvy. :) Výsledky nic moc, moje hra nekonsistentní, jako letos celý rok, takže jsem se už naučila radovat se z jednotlivých ran. Výrazně se zlepšilo patování, jen jednou trojpat, a to kvůli patu, který se zastavil na hraně jamky. Doslova. Jako příjemné rozptýlení nebe plné draků, na sousedícím letišti drakiáda. Těm ten vítr víc než vyhovoval. Jednu chvíli bylo ve vzduchu 23 draků.
 
Já osobně tento víkend nehraju, ale kluci měli poslední turnaj Dětské tour v Bohdanči, šla jsem jako divák se starším Vojtou a byla radost dneska jeho hru sledovat. 41 stbl (90 ran) a zlepšení z 21,2 na 19,2. Mladší 107 a poněkud otrávený, že mu to nešlo;). Ovšem den naprosto luxusní a hřiště v super kondici.
 
Z tee dobrý, v poli převážně ok, na greenech absolutní katastrofa. ABSOLUTNÍ. Ale zase hezký den, dobrý flight a to je asi vše.
 
Moje včerejší hra:
https://www.teetime.cz/TournResultGolfer.aspx?id=373713948&IDGolfer=267652666&t=O

1 - par 3, kde netrefuju green, ale solidní první rána 15 m do začátku greenu, solidní chip cca 2 m od vlajky, netrefený putt na par, doklep na bogey
2- par 5, ikdyž hcp jamky 1, solidní drive 220 m, druhá rána za červený kolík na oblíbené místo 75 m do greenu, solidní rána do greenu 3 m od vlajky, nedostatečně nadehraný putt, doklep na par.
3 - par 4, zatažená rána z teečka do lesa, který je červená voda, pouze lay up zpět na výhled, třetí do greenu, ale uskočila mi, troj-putt na double-bogey
4 - par 3, netrefený green, ale fantastický chip do půl metru od vlajky, potvrzený par
5 - par 4, skvělý drive, sice lehký slice, ale na mě super, proti větru 120 m rána do greenu, ale nepřesná, první putt měl 30 m :) odešel jsem s doublem
6 - par 4, dobrý drive proti větru, pak jsem podcenil výběr hole a hrál jsem proti větru 140 m 7kou ... skončil jsem 15 před greenem, chip nepovedený, 5 m od vlajky, 2 putty a bylo bogey
7 - par 3, trefený green, 2 putty, žádné komplikace, par
8 - par 5, trefený drive s větrem v zádech 260 m, druhá rána dlouhé železo vedle greenu, chip na green tragédie, chipoval jsem z 20 m a skončil asi 10 m za, dva putty a trochu zklamaný z paru
9 - par 3, ostuda, první rána z teečka krásně zmizela v lese, provize na green, dva putty, falešný par, odcházím z doublem
10 - par 5, krátká jamka, ale zatáhl jsem drive tam, kde nelze uvažovat o druhý na green, lay up na výhled k 75 m do greenu a dobře trefené, putt na birdie strašně opatrný, chybělo 10 cm ... jen par
11 - par 4, drivovatelný green, ale zatáhl jsem to, slice jako hrom, přestřelený green, slušný 20 m chip na metr k vlajce, ale netrefený par, bogey zde zklamání
12 - par 5, moje NEMESIS, tady se mi nedaří drive, tentokrát zase netrefený, délka jen 120 m ... nebyl výhled pro dlouhou ránu, takže zase lay up, tentokrát ke žlutému kolíku, dlouhá rána do greenu se nepodařila, 30 m chip, délka dobrá, ale cca 4 metry pod vlajku, dva putty a odcházím zase s bogey
13 - par 3, nearest, pro mě však zle navrtáno, 90 m prostě zahrát neumím, 100 a 75 mám neskutečný, ale 90 prostě netrefím, nechtěl jsem přestřelit, tam je voda, tak jsem byl zase moc krátký, směr super, ale na hranici greenu, dva putty a šťastný par
14 - par 4, zvířecí drive, ale až moc dlouhý přes vodu pod stromy, beru SW a řiznu, neskutečně vysoká rána, ale dlouhá, hraju 110 m do bunkeru, míček skoro není vidět, dostal jsem ho ven na dvě rány, nasranej, putt moc dlouhej, poslední dva putty jednou rukou a netrefeno, výsledek? krásnej sněhulák 8
15 - par 4, na pohodu drive, krátký, ale rovný, rána do greenu kratší, ale skvělý chip na green, přečtený green a 4 m putt na par.
16 - par 4, na pohodu rána z teečka 4i, 60 m do greenu lehce vlevo, drbu si vlasy za neproměněný putt na birdie, doklepnutí na par
17 - par 5, zvířecí drive s větrem v zádech 250 m, dlouhý železo 4i 20 m před green a pak trága, chip přejel asi 15 m ... první putt krátký a čeká mě záchrana na par z 3 m ... štěstíčko a spadlo to tam, par
18 - par 4, zatažený drive do vysoký trávy, mohlo se stavět, takže žádná trága, ale topnutý želízko a šup do bunkeru, záchrana z bunkeru trága, míček jen vyskočil a zůstal nad bunkerem, chip do greenu a dva putty, opět jen double.
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom