Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes Ostvaice, moje hra hrozná, na trojce jsem utopil dva míče, pak se to trochu zlepšilo, aby se to zase rozhodilo. Až na posledních dvou jamkách jsem se zmátořil a zahrál pary...
Ale vůbec jsem si hru neužil...:confused:

A hriste?
 
Sobota, turnaj v Mlade Boleslavy... asi nejhorsi vykon za celou svou golfovou karieru... timto se taky omlouvam panovi, co s nama sel ve flightu.

Par perlicek: pote, co jsem zkousel treti ranou propalit stromy v remizku mi mic zmizel z oci... nasel jsem jej lezet na jedne z vetvi ve vysce cca 1m, tak jsem jej zkousel baseballovym uderem odpalit dal... schytala to jen vetvicka a mic jsem setrasl dolu.

Pak jsem jeste na 11 jamce napalil asi ze dvou metru po topince kovovy sloupek ukazujici hranici 100m a prudky odraz pana ve flightu malem prizabil... rikal, ze to odnesly jen jeho spodary.

To se mi taky povedlo, ale od kolíku se míček odrazil těsně pod koleno. Moje .
Spoďáry to neodnesly, ale bolelo to
jaxviňa.
 
Včera turnaj Molitorov. Grýny rychlé , dost dobré. Odpaliště beton, nešlo zapíchnout
týčko. Ferveje mlat, dost hrůza. A moje hra? Taky hrůza. Bez toho dost. Jediný
posun jsem zaznamenal v nadávání si
při nepovedené ráně. Nejhůř jsem si nadal
do debilů, a to je velký posun.☺☺
 
Dnes jsem si dal repete na Zbraslavi po příliš nepovedené hře na Majoru. Počasí luxus, málo lidí a hřiště ve výborné kondici.
Konečné skóre po 3,5 hodinách se zastavilo na +3 a to včetně triplu na 14.jamce. Pro mě absolutní nadstandard, protože to odpovídá 44 stb netto a 34 brutto :)
 
Můj pocit ze včerejší hry...vlastně jen procházka po hřišti, potřebovala jsem se známými něco prodebatovat. Nechtělo se mi tahat celý bag a vozík z auta, tak jsem do kapsy strčila míček, vytáhla péčko a putter a šla. Já vím, že to není nic objevného, dávno nám trenérka říkala ať si obejdeme hřiště třeba s jednou holí. Ale mě hrozně překvapilo, jak tím péčkem jsem schopná ty jamky zahrát! Bogie na sedmičce (4 par) je úspěch i s celým arzenálem holí, natož se dvěma.:cool: Jít třetí na green na pětiparu (9j.) je pro mne obrovský úspěch i po odpalu driverem. Jo, topla jsem to a utopila ho.:oops: Jo, pomohly tvrdé ferveje, kdy míček běžííí a běžíííí. Ale i tak - super zážitek, určitě to zopakuji.;)
 
Pro můj další Eagle jsem si tentokrát dojel do Německého Fahrenbachu. Carry přímo ze vzduchu do jamky z 85 metrů jak v televizi. Ale hráči za mnou z toho už asi radost neměli i když jsem se to snažil maximálně opravit. Jak by to dopadlo, kdyby tam byl ten deb...lní kroužek?
DSC_3229.JPG
 
Dneska rychlá odpolední Hostivar s @JirMar. Měli jsme raději jít na akademii. Moje hra nic moc, jeden par, ostatní šrot. Ono i hřiště - ferveje šrot. Hra z toho proste netěší... Ale - i nic moc stav hřiště a příšerná hra mnohem lepší, než odpoledne v práci. :-D díky Jirko za hru!

7821204E-E160-4BAA-83FB-B0BDF4D1C3E1.jpeg
 
Můj pocit ze včerejší hry...vlastně jen procházka po hřišti, potřebovala jsem se známými něco prodebatovat. Nechtělo se mi tahat celý bag a vozík z auta, tak jsem do kapsy strčila míček, vytáhla péčko a putter a šla. Já vím, že to není nic objevného, dávno nám trenérka říkala ať si obejdeme hřiště třeba s jednou holí. Ale mě hrozně překvapilo, jak tím péčkem jsem schopná ty jamky zahrát! Bogie na sedmičce (4 par) je úspěch i s celým arzenálem holí, natož se dvěma.:cool: Jít třetí na green na pětiparu (9j.) je pro mne obrovský úspěch i po odpalu driverem. Jo, topla jsem to a utopila ho.:oops: Jo, pomohly tvrdé ferveje, kdy míček běžííí a běžíííí. Ale i tak - super zážitek, určitě to zopakuji.;)

Ve čtvrtek tam jdu hrát turnaj tak nevím,
jestli to mám taky zkusit.
 
Ve čtvrtek tam jdu hrát turnaj tak nevím,
jestli to mám taky zkusit.
Ty k nám jdeš na turnaj? Seniorku asik.;)
 
Tak dnes poprve Berovice s @requo a @honza62 . Hra, na to ze v podstate nehraju a uz ani nahodou netrenuju, vyborna. Par chybek z neznalosti hriste, par priposranych puttu, ale 89 ran povazuji za super. Par drivu k 300 m, skvele fungovala hra 100m a mene. Spoluhraci jako vzdy vyborni, Michal se nas tradicne pokousel zabit smichy na kazdem greenu naprosto silenymi putty, Honza drzkoval nad ranama jeste driv nez opustily tycko. Celkovy dojem pokazil jen Honzuv meniskus, ale hrdine to dosel, coz ho jiste bude po zasluze mrzet!
 
Upraveno:
Dnes Bítozeves devítka po šichtě. 42 ale mohlo to bejt lepší. Nekecám ... třikrát mi míček vyjel pod pravym úhlem z jamky. A je to všechno vaše vina:p. Za celou sezónu (a to si myslím hraju hodně) se mi to stalo tak dvakrát. Dokud jsem se o plastový kroužky nezajímal, neškodily mi ... a teď ... třikrát během jedný devítky:eek:. Nemohli bychom tu trochu rozvést diskuzi o samovolném vyskakování míčků z vody místo z jamky?:cool:;)
 
Dnes Bítozeves devítka po šichtě. 42 ale mohlo to bejt lepší. Nekecám ... třikrát mi míček vyjel pod pravym úhlem z jamky. A je to všechno vaše vina:p. Za celou sezónu (a to si myslím hraju hodně) se mi to stalo tak dvakrát. Dokud jsem se o plastový kroužky nezajímal, neškodily mi ... a teď ... třikrát během jedný devítky:eek:. Nemohli bychom tu trochu rozvést diskuzi o samovolném vyskakování míčků z vody místo z jamky?:cool:;)
Zkoušel jsi pravoúhlé jamky? Je to novinka pro hráče s pravoúhlým patováním:cool:

1535569715206.jpeg

a pro pokročilé
kvetinac-stela-01.jpg
 
Znáte ten skvělý pocit, kdy chytíte tempo? Byla se mnou po dlouhé době žena. Vzal jsem jí na odpaliště a znovu pomalu a dlouze vysvětloval tempo. No, zaměřil jsem se tedy i sám na sebe a chytil ho. Šli jsme potom devítku. Tři birdie a jedno (samozřejmě zbytečné bogey). Je třeba na tom zapracovat, ať to není jen občas. Doporučuji.. :D
 
Znáte ten skvělý pocit, kdy chytíte tempo? Byla se mnou po dlouhé době žena. Vzal jsem jí na odpaliště a znovu pomalu a dlouze vysvětloval tempo. No, zaměřil jsem se tedy i sám na sebe a chytil ho. Šli jsme potom devítku. Tři birdie a jedno (samozřejmě zbytečné bogey). Je třeba na tom zapracovat, ať to není jen občas. Doporučuji.. :D
Jo jo, pokud sedí tempo, tak je hra hned lepší - jednak přesnost a většinou je lepší i trajektorie a délka carry.
 
Včera podvečerní 9 Pyšely. To hřiště nemám rád. Kvůli grýnům. Měl jsem ještě volný voucher za best Bruto z Českého Krumlova. Tak proč ne. To skvělé tempo, co si pamatuji z neděle na Kaskádách, se dostavilo při drajvu na tee 6. Je to něco úžasného! Lehké, rovné, dlouhé. Nakonec ani to patování, na kterém teď dost pracuji, nebylo špatné. 41 z bílých asi ok. S čím se teď ale peru jsou wedge. S tím "novým" švihem prostě nefungují. Jsou na něj příliš těžké. Takže je to jasné - potřebuji nové wedge! [emoji41][emoji6][emoji16]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom