Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska po měsíci a půl první celá 18ka a rovnou turnajově :D. 43+46 ran není ani špatné ani dobré, ale 2 birdie, pár hezkejch ran a fungující wedge udělali radost. Jen si člověk nesmí uvědomit, že hrou z teečka ztratil 10 ran (3x out, 4x voda nebo totálně vyhozená rána). Neznělo by 79 líp? :D
 
V neděli Hořehledy s @kristyna, jedna devítka - doprovod čtyřletý syn. Bylo horko, tak to bylo s ním tentokrát složité už na třetí jamce, bolely ho nožičky a žádná s osvědčených metod - kopání míčkem po ferveji, kdo dřív bude u míčku... atp tentokrát nezabraly. Naše hra tomu tedy odpovídala, byť pár ran bylo slušných. Stav hřiště - prostě sucho. Osobně mě potěšily dva pary na konci devítky, tedy jamky 8 a 9. Hned se jde z hřiště lépe!

:)
 
Dnes tradicni sunset... uhral jsem presne normu, 53/18stbl a 1 par.
Pocit zvlastni... putter uplne mimo, od 5. jamky prestal fungovat driver, ktery me posledni dobu spise delal radost. Takze vysledek beru vsemi deseti. :)
Vymetl jsem skoro vsechny bunkery a defakto vzdy se cti... a 2x byl mic zavrtan fest hluboko.
Do kroniky tedy snad jen, ze jsem hral opet jednim mickem.
 
Jak jsem hrál? Dobře. :) Já jsem docela spokojený, včera sunset na Zbraslavi - především mě potěšila hra železy, že by se to konečně začalo srovnávat a krásně, rovně lítat jak má? Skóre 5,8,4,-,6,6,8,3,6 nenapovídá žádné terno, ale po té tragedii předchozích týdnů/měsíců to bylo po dlouhé době poprvé, kdy mě hra na hřišti v poli skutečně zase bavila. Snad jsem to teď nezakřikl. Ta hrozivá čísla - to je mé tradiční patování, ale ani tak mi to nerozhodí pozitivní pocit z včerejší návštěvy hřiště. Bylo to fajn.

A par na osmičce vyloženě potěšil, 8čkou cca 2 metry od fangle, dva paty (tentokrát z toho nebyl trojpat) - spokojenost. :)

Díky @JirMar, @doktordee, @ver.svobo za společný flajt.

PS: Vidět hrát Davida z černých - supr, jde to. Ale pořád se někde coural daleko za námi a vůbec se s námi ostatními pinkálisty nekamarádil. Jsme mu ani obdivně při odpalu nemohli pochválit jeho drajvy z černých... by nás neslyšel, jak jsou tam daleko. :)
 
Dnes jsem byl na Cernem Moste a ac jsem na horko zvykly, tak jsem chvili myslel, ze chcipnu.
Sel jsem druhou devitku... prvni dve jamky byly asi to nejhorsi co jsem zahral za poslednich x let... voda, out... sokety... +6 na teeboxu treti jamky (12). Nakonec se ale vse nejak podivne otocilo... 2xpar, 3xbogey a 2x double... a mame z toho nej vysledek letosniho roku 49. Zejmena paru na c14 si cenim, neb fakt nemam na drive 200m carry. Navic na dalsich dvou jamkach jsem jeste na par utocil (lizanice).
Driver dnes moc nefungoval... ale celkem mi sly prihry. Pocitove trosku podivne, score mnohem lepsi nez ony pocity.
 
Upraveno:
Včera jsem si vytvořil Hořehledský osobák. Z práce na poslední chvíli, ztracené klíče od auta, absence drivingu, na prvním tee topinka a double, ale pak už jen pozitivně... Longest, nearest, 2x bogey, 5x par, 1x birdie... 38 ran, 20 stb a... U auta opětovně nalezeny klíče, které jsem tam vysypal při převlékání :rolleyes:. To bylo odpoledne ve 30 stupňovém pařáku...
 
V rámci přípravy na RequoCup jsem zavítal “služebně” na Cihelny. Všude sucho, ale tady je hřiště s ohledem na počasí ve výborném stavu. Stejně tak i Mnich a Hluboká, kde jsem byl o víkendu.
A co víc ... všechna hřiště jsem zahrál pod 80, takže bodíky do “Výzvy” :)
 
V rámci přípravy na RequoCup jsem zavítal “služebně” na Cihelny. Všude sucho, ale tady je hřiště s ohledem na počasí ve výborném stavu. Stejně tak i Mnich a Hluboká, kde jsem byl o víkendu.
A co víc ... všechna hřiště jsem zahrál pod 80, takže bodíky do “Výzvy” :)
Tak to nevím, jestli jsme hráli stejné hřiště, ale výborný stav to opravdu není. Greeny De luxe, to musím pochválit, že na lepších jsem letos ještě nehrál. Ale pak už to kulhá, soustavná hra z holin a vypálených míst i v místech, kde by se měla nacházet fervej po chvíli otráví. Ale vzhledem k současnému počasí asi dělají co můžou.
 
Tak to nevím, jestli jsme hráli stejné hřiště, ale výborný stav to opravdu není. Greeny De luxe, to musím pochválit, že na lepších jsem letos ještě nehrál. Ale pak už to kulhá, soustavná hra z holin a vypálených míst i v místech, kde by se měla nacházet fervej po chvíli otráví. Ale vzhledem k současnému počasí asi dělají co můžou.

V pondělí turnaj v Poděbradech. Docela mi to šlo. Až do cca.13té jamky, kde jsem buď holí nebo vozíkem šmrncnul patrně o psí hovno! Ten smrad mě doprovázel až do konce, ač jsem se všemožně snažil se ho zbavit.To mě totálně rozhodilo, že jsem na poslední jamce hrál na úplně jinou vlajku než jsem měl Ferveje vyprahlé, grýny jakš takš. Dnes ráno v 6,30 jsem se dostal po cca měsíci na domácí hřiště. (Roudnička) Byl jsem tam skoro sám. Grýny nádherný , ferveje sytě zelené, po holinách nikde ani památka.To nemělo chybu!! A jak jsem hrál? Nejhůř mi šla krátká hra. Tak ji teď mezi plaváním v bazénu na zahradě trénuju☺
 
Tak to nevím, jestli jsme hráli stejné hřiště, ale výborný stav to opravdu není. Greeny De luxe, to musím pochválit, že na lepších jsem letos ještě nehrál. Ale pak už to kulhá, soustavná hra z holin a vypálených míst i v místech, kde by se měla nacházet fervej po chvíli otráví. Ale vzhledem k současnému počasí asi dělají co můžou.
Tak to jsi mel smulu na holiny, ja za celou 18 nehral z zadne :)
Ta “vypalena” mista me taky prekvapila... takove cerne fleky, coz jsem bliz nezkoumal, ale nebude to spis nejaka choroba?
 
Dnes jsem šel potrenovat před RequoCupem do Mystevsi. Hřiště odpovídá tropům stejně jako počasí. Zjistil jsem, ze mě to v tomhle počasí ani moc nebaví. Spoustu ran jsem zahodil a když jsem zjistil, ze si umím prihrat, tak jsem v klidu jel domu :cool: . Shot of the day. 100m GW tak 1,5 za fangli, back spin a metrovy putt. Birdie u klubovny a 12 jamek stačilo :p
 

Přílohy

  • 52C3FA13-C242-4CFC-8B1E-00AB4F93422F.jpeg
    52C3FA13-C242-4CFC-8B1E-00AB4F93422F.jpeg
    230,7 KB · Zobrazení: 232
Vcera jsem si zahral s nasi legendou @JanKostalCZE Berovice. Pocasi nam pralo 35st - jasno a ja blb si nechal v aute destnicek.
Pocitove trosko podivne, ale vysledkove nakonec nadstandardni (3 pary a druha devitka za 48 se pocita), celkem 103 tzn. -2. Hriste je schovvave na muj podivny drive, ktery se zas nejak zkratil. “U” konstrukce lze uzit hezky k odrazum, takze pokud clovek trosku premysli, tak casto lezi na Fw.
Hodne mrzi 2x 4 putt... uplne zbytecne... navic, tuto domenu rad prenecham zde jinym.
Honza to dal o par ran lip... o 32 :D
Kazdopadne uz to, ze jsme nechcipli a dokonce Honza prezil i utok sovou je zaznamenani hodne!
Navic malo kdy hraje vsudehral s vseokecalem. :D

FD8ED9CD-A56C-4F14-8F78-734B17965255.jpeg
 
Vcera jsem si zahral s nasi legendou @JanKostalCZE Berovice. Pocasi nam pralo 35st - jasno a ja blb si nechal v aute destnicek.
Pocitove trosko podivne, ale vysledkove nakonec nadstandardni (3 pary a druha devitka za 48 se pocita), celkem 103 tzn. -2. Hriste je schovvave na muj podivny drive, ktery se zas nejak zkratil. “U” konstrukce lze uzit hezky k odrazum, takze pokud clovek trosku premysli, tak casto lezi na Fw.
Hodne mrzi 2x 4 putt... uplne zbytecne... navic, tuto domenu rad prenecham zde jinym.
Honza to dal o par ran lip... o 32 :D
Kazdopadne uz to, ze jsme nechcipli a dokonce Honza prezil i utok sovou je zaznamenani hodne!
Navic malo kdy hraje vsudehral s vseokecalem. :D

Zobrazit přílohu 5025
V jakém stavu je hřiště? Jsou fw zelené?
Já jsem teď na konopišti a spáleniště :(
 
V jakém stavu je hřiště? Jsou fw zelené?
Já jsem teď na konopišti a spáleniště :(
Heled na to, jak je ted venku... fw jsou vetsinou jeste ok nicmene kazda je jina... rough kolem je ale pustina... greeny ok.
 
Dnes Stirin, gryny fajn, ferveje jak kde. Jsou tam mista, kde je zeleno, pak zase pustina.
Ale v tomhle pocasi je to tam super.
Moje hra dobra, par paru padlo, dokonce i berdie. Devitku jsem pres vodu pokazde dal druhou ranou, takze spokojenost. Vysledek +15
 
V jakém stavu je hřiště? Jsou fw zelené?
Já jsem teď na konopišti a spáleniště :(
Konopiště trpí naprostým nedostatkem vody, nádrže prakticky vyčerpaný a déšť se nám pravidelně vyhýbá i když prší v Táboře i Praze..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Konopiště trpí naprostým nedostatkem vody, nádrže prakticky vyčerpaný a déšť se nám pravidelně vyhýbá i když prší v Táboře i Praze..
Dnes po první devitce bouřka a pršelo pořádně. Nicméně si myslím, že hřiště už se letos nevzpamatuje..
63a241a01915a21d5d5dc4ca583fb7a3.jpg
 
Dneska Slapy. 16 jamek nesnesitelné horko a dvě poslední jamky déšť. Z toho deště jsem měl upřímnou radost, jen moje hole to nějak nepochopily. Ty poslední dvě jamky jsem měl za 17 ran. Celkem jsem zahrál totální šrot dokonce na 5-ti jamkách. Jediným herním pozitivem tak bylo vylepšení osobáku v počtu parů na 18 jamek (tedy 7). Snad to zítra půjde líp.;)
 
Dnes, vlastně včera, v sobotu, po delší době zase turnaj doma v České Lípě. Hřiště zoufale suché, jen greeny a odpaliště se zelenají. Vedro, vedro, dusno když se zatáhlo, pak se odtáhlo, Aladinem slibovaný déšť nikde. Moje hra tak nevyrovnaná jako už dlouho ne. Jen malá ukázka: jamka číslo 9: první rána do keře, nehratelná, +1, třetí rána vedle biozony s odskokem do rybníčku v biozoně, +1, pátá rána do autu pod greenem, +1, sedmá rána s perfektní délkou přesně k jamce, ovšem poněkud značně doleva pod terasu klubovny. Pak, jen tak treninkově, celkem povedený chip, který nepovedeně odjel kolem jamky opět na forgreen. Jamku škrtám. ( nebyla první ani poslední). Už aby byl podzim. :cry:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom