Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Hraju tužku jako vždycky. Právě teď posedmé siréna za dva dny. Já to snad nedohraju :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Vcera jsem si dal rano 10. jamku na Zbraslavi s mladsi dcerkou v roli caddyho.
Odehral jsem asi nejdivnejsi hru sveho zivota... 2x par (c12, c16) a 1x birdie (c13) na druhe devitce je pro me vykon hodny historickeho zapisu.
Naopak c12 par4, kterou jsem kdysi daval jak maslo me vyskolila za 8...pricemz jsem byl 3 ranou na greenu. Jenze v one euforii a socasne forme na putteru se mi zachtelo paru... hloupy 4m putt se kutalel dolu z greenu. Nasledna LW ho poslal zase o chlup pres atd.
c14... stejny pribeh. Drive do orangeady... nasledne dve krasna zeleza a stojim 1m od greenu a 3m na vlajku. Tripple.
c15, c17 stejne blbosti. Vzdy nejaky kiks v zaveru... vrcholem marnosti byla c18, kde jsem prvni dal kratsi (spatna volba hole), chipik Pw mohl byt na jistotku doprostred greenu... jenze ja jsem chtel osobacek a jeste jeden par... takze na vlajku, kutalecka z greenu doleva do diry a pak top Lw. Vysledek 7 na paru 3. :)

Byt to poker, tak mam komplet postupku, neb jsem dal birdie, par, bogey, double, tripple i quadro. Osobak utekl o 3 rany... uplne klidne to mohlo byt za 45, ale je to za 53. Euforie smichana s nasranim... maglajs :D

C29E1AF5-7E9D-4AF9-9C67-3AD930EA8C5B.png
 
Právě jsem dohrál Konopiste.
Včera dEste, dnes Radecky.
Včera 102, dnes 101, bohužel obě hřiště neznámá, dost jsem na to doplácel, k tomu jsem přidal mizernou krátkou hru a patování.
Podle mě nejhezčí jamka č.4 na Radeckem birdie, pak pětka taky birdie. Zbytek několik parů a bogey, ostatní hrůza.
Jak tady někdo kritizoval Krumlov za slepé jamky, na Konopišti je jich tak třikrát víc.
dEste tragické spáleniště, Radecký o dost lepší.
Zjistil jsem, že horší než spáleniště je promočené spáleniště. Oba dny několikrát přerušeno kvůli bouřkám a slejváku.
Na Radecký se rád vrátím až bude v dobrém stavu, na dEste ani zadarmo, nelíbí se mi.

Edit: Co místním opravdu nezávidím je kravál od letadel. Většinu času na hřišti jsem si připadal jak na leteckým dnu. Bylo to snad ještě otravnější než motorkáři v Hořehledech :)
 
Upraveno:
Dneska Slapy. 16 jamek nesnesitelné horko a dvě poslední jamky déšť. Z toho deště jsem měl upřímnou radost, jen moje hole to nějak nepochopily. Ty poslední dvě jamky jsem měl za 17 ran. Celkem jsem zahrál totální šrot dokonce na 5-ti jamkách. Jediným herním pozitivem tak bylo vylepšení osobáku v počtu parů na 18 jamek (tedy 7). Snad to zítra půjde líp.;)
Odpovím si sám... :p:D. Dnes to opravdu šlo lépe. Sice jen 3pary, ale jedno birdie a žádná pohřbená jamka. Výsledkem bylo 89 ran (nový osobák), 37 stbl a snížení HCP pod 18. To píšu s ohledem na článek od @JirMar, jakože jsem se vymanil z těch 80%, co nikdy nesnížej pod 18.:p:D:up:;)
 
Právě jsem dohrál Konopiste.
Včera dEste, dnes Radecky.
Včera 102, dnes 101, bohužel obě hřiště neznámá, dost jsem na to doplácel, k tomu jsem přidal mizernou krátkou hru a patování.
Podle mě nejhezčí jamka č.4 na Radeckem birdie, pak pětka taky birdie. Zbytek několik parů a bogey, ostatní hrůza.
Jak tady někdo kritizoval Krumlov za slepé jamky, na Konopišti je jich tak třikrát víc.
dEste tragické spáleniště, Radecký o dost lepší.
Zjistil jsem, že horší než spáleniště je promočené spáleniště. Oba dny několikrát přerušeno kvůli bouřkám a slejváku.
Na Radecký se rád vrátím až bude v dobrém stavu, na dEste ani zadarmo, nelíbí se mi.

Edit: Co místním opravdu nezávidím je kravál od letadel. Většinu času na hřišti jsem si připadal jak na leteckým dnu. Bylo to snad ještě otravnější než motorkáři v Hořehledech :)
Ty si přišel o motorkáře..? Za Radeckým jsou krásný serpentiny, užíváme si je taky..:):):)
 
Chcalo a bouřilo. To pro motorkáře nejni, voni jsou frajeři jenom na suchu, teda většina z nich :)
Ale ta letadla jsou vážně vopruz.
 
Včera v neděli jsem odpoledne po místním Major turnaji hrál s mladým devítku. Nejmladšího a @kristyna jsme nechali doma a dali jme pánskou jízdu/hru. Hra byla prima. V noci to hřiště spláchlo, dle @mkopcak se voda hnala po kopci, jako potok, bylo to před turnajem na hraně. Taky byl ještě odpoledne jeden bunker (6.) označený jako půda v opravě s mraky vody. Sem tam i kaluže v ďolíčkách... takže vhodná příležitost zkoušet budoucí generaci z toho, co dělat při náhodné vodě, co dělak, když je náhodná voda v bunkeru a tak. :-D Měl radost. jinak František hrál pěkně, klidné švihy železem, lítalo to dopředu... co na tom, že zatím kratší rány. :) Hřiště bylo v dobrém stavu, shodou okolností po dešti, takže žádné kamenné ferveje, hezky se dalo dostat pod míček.

Já si zahrál parádně. Po dlouhé době docela povedená Hořehledská hra, tzn. jedna devítka, celkem 48 ran, na mě 21 stable. 2 pary potěšily (2. a 6.jamka ), 2 trojpaty už méně a jeden aut - bez toho by to nebylo ono. Vystačil jsem si s pěti holemi, takže fajn. :)
 
Dneska jsem byl prvne na Ypsilonce s @JanKostalCZE , @Lefty a @Helldriver ... asi nejhorsi kolo letosni sezony... pokazenych ran vice nez normalnich. 3x Par by byl za normalnich okolnosti prima, 4 bogey taktez ok... dokonce jsem si diky terenu a betonu dal sveho longesta, ale k tomu jsem mel i 3x proskrt, snehulacka a mraky 3 puttu. Vysledek 83 (bez 3 jamek). Na mice nakonec +1, neb i kdyz jsem jich hodne ztratil, tak jsem jich zkratka vice nasel....
Na nekolika jamkach jsem se uplne rozsypal a vice mene se to nijak nelepsilo, byt obcas mi to dalo cuchnout k moznosti skorovat. Vedle kluku jsem vypadal jak uplnej blb, ale delali, ze to nevidej. :D
 
Moc hezký začátek - hrál jsem s Košťál, Lefty a Helldriver. Nejhorší kolo sezóny... [emoji23][emoji23][emoji23]
Voni jsou to jinak milí kluci, ale hrát ... hrát se s nima nedá ... :down::p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Voni jsou to jinak milí kluci, ale hrát ... hrát se s nima nedá ... :down::p
Jaj, tak tim to je, ze mi to tak neslo... konecne jsem na to prisel! :D
A ja blazen uz obvinoval sve rucicky... :D
 
Jaj, tak tim to je, ze mi to tak neslo... konecne jsem na to prisel! :D
A ja blazen uz obvinoval sve rucicky... :D
Ruce v pořádku, ale ta hlava. Navíc, tahle trojka je to nejhorší co můžeš na hřišti potkat.;)
 
Zbraslav včera devítka, no, čekal jsem od sebe víc, 18 stb je sice v pohodě, ale hra moc lehká nebyla. Zase jsem ta železa rval. :) Nicméně hra měla zlepšující tendenci, po dvou sněhulácích na prvních dvou jamkách (na jedničce klaciský aut z odpaliště) už to tak hrozné nebylo. Zadařil se i na osmičce párek, takže nakonec spokojenost. Hřiště i po aerifikaci greenu z minulého týdne mi přišlo ok, kdyby takhle vypadaly aerifikované greeny všude, vůbec by mi to nevadilo. Zlevněné fee potěšilo.

Výstřižek.PNG
 
20180806_105248.jpg
Včera turnaj L.Bohdaneč. Hřiště v dobrém stavu včetně fervejí. Když je dostatek vody
tak se to i tomhle počasí dá. A jak jsem hrál? - 0,1
Ale užil jsem si to. Přestávám se rozčilovat nad každou nepovedenou ránou. A to je v velký posun tím, dle mého, správným směrem. No nějaká ta kurva padla, abych se jen nechválil.
 
Tak dnes Albatross, hřiště už prakticky připravené pro profíky, který na něj za 14 dní v rámci European tour naběhnou....takže naprosto luxusní (a zelené) fairwaye i greeny. Prostě zážitek.....ale jak už to tak bývá, něco za něco....při už skoro profi rychlých greenech holt mraky trojpatů, takže výsledek 101 (34stb) jsem bral všema deseti......
 
Zbraslav včera devítka, no, čekal jsem od sebe víc, 18 stb je sice v pohodě, ale hra moc lehká nebyla. Zase jsem ta železa rval. :) Nicméně hra měla zlepšující tendenci, po dvou sněhulácích na prvních dvou jamkách (na jedničce klaciský aut z odpaliště) už to tak hrozné nebylo. Zadařil se i na osmičce párek, takže nakonec spokojenost. Hřiště i po aerifikaci greenu z minulého týdne mi přišlo ok, kdyby takhle vypadaly aerifikované greeny všude, vůbec by mi to nevadilo. Zlevněné fee potěšilo.

Zobrazit přílohu 5035
:D ... hraju snehulaka, pisu 7 :D :p;)
 
Dneska prvně Terezín. Greeny pomalejší, ale vcelku fajn hřiště. Aby ne, 38 stbl.. Doufám, že Requo cup zatím bez bitky..:D
 

Přílohy

  • 15340082378501629086237.jpg
    15340082378501629086237.jpg
    104,5 KB · Zobrazení: 197
Dneska prvně Terezín. Greeny pomalejší, ale vcelku fajn hřiště. Aby ne, 38 stbl.. Doufám, že Requo zatím bez bitky..:D
Bojujeme dnes a denně ;) zatím je to nerozhodně, zítra to jamkovka rozhodne. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom