Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes jsme si byli zaplavat v Mystevsi. Dvě malé přepršky, ale jinak hezky polojasno. Prvni devítka strašná a malém jsem chtěl zlámat hole. Na druhé jsem si spravil chuť a na Kunku jedu super naladěn :D:D:D
 

Přílohy

  • IMG_0174.PNG
    IMG_0174.PNG
    86,1 KB · Zobrazení: 270
Dnes poprve Berovice. Zalibilo se mi to hriste, hlavne druha devitka kopcovita. Sice byly rozpichany greeny, ale zadny pisek a jezdilo to super.
Meli jsme bugynu, takze to bylo v pohode, pesky by to bylo narocnejsi.
Vysledek hry odpovidal, hrali jsme jamkovku s brachou, vyhral jsem :D.
Jestli bude pristi rok zase akce 2fee a bugy, urcite koupim zas
 
Tobe nezapocitali na upravu hcp to public mistrovstvi?? :eek: super vykon dnes :)
Díky.. Na Publicu se snižuje jen do KHcp, 36 nebo 37... Jo hra se líbila i mě, na to že jsem šel z bílých..:):):)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Dneska po dlouhé době na hřišti a zlepšení osobního maxima na Ostravici na 94 ran. Hlavně zásluhou jamek 12-18, které jsem i s doubláčem šel celkem za +3.

Hřiště po deštích trochu promáčené, ale jinak v naprosto luxusním stavu, greeny perfektní.
 
Tak dneska druhé kolo se šel Radecký, na rány malinko zhoršení, Hcp ještě trošku zlepšení.. Celkově pro mě povedený víkend, ani poslední po druhém kole jsem neskončil, a v konkurenci singlistů a PRO jsem spokojenej...:):):)
 

Přílohy

  • Výsledky tipsport.JPG
    Výsledky tipsport.JPG
    89,1 KB · Zobrazení: 291
  • Moje.JPG
    Moje.JPG
    111 KB · Zobrazení: 280
Tak dneska druhé kolo se šel Radecký, na rány malinko zhoršení, Hcp ještě trošku zlepšení.. Celkově pro mě povedený víkend, ani poslední po druhém kole jsem neskončil, a v konkurenci singlistů a PRO jsem spokojenej...:):):)
Moc hezky vysledek Karle! Gratuluju!
 
Krásné počasí v sobotu bylo ideální příležitostí k využití voucherů, které jsem získal s jamkou v Hořehledech. Devět jamek v Líšnici s kamarádem Mirkem v naprosté pohodě a klidu, na hřišti jen pár lidí. Skorekartu jsem ani nevytahoval a jen tak si to prosel. Hral jsem tu podruhe a drzel hole v ruce snad po dvou mesicich. Nicmene se hrou spokojenost, nejvic ran jsem ztratil klasicky kolem greenu a na greenech. Na druhou stranu jsem vykouzlil i nekolik drivu a prihravek, ktere zahraly na dusi a odjizdel jsem se sirokym usmevem. A o to jde predevsim :)
 
Zatim co si vetsina z vas valela sunky na kunce a chlastala na pokoji cislo 5, ja vyrobil noveho golfistu!! :D

Vzal jsem sveho dlouholeteho kamarada do Berovic na public. Byl s se mnou kdysi predtim 4x v indooru, 1x na drivingu. Vse rok a vice zpet. Nyni si vzal hole do rukou a zahral to za super 54 ran, vcetne dvou paru!!
Prvni hra v zivote, zadne muligany ci opravy. Vse hezky dle pravidel. Neskutecne.
Vlastne je to i muj prvni trenersky uspech :).
Pro uplnost dodavam, ze ja mel pary 4, celkem 37.
A jak vypada prvni par v zivote na prvnim hristi?
IMG_3554.JPG
 
Já dneska takhle.. za mně supr ale položil jsem se na otázku...:):):)
Rad 9.jpg


Na co mám k..va železa a pořád vymejšlím že bych chtěl jiný..:):):), ano šel jsem z bílých tak malinko delší hřiště...:D:D:D
Putter..17 x
Driver..6 x
SW... 5 x
3H... 4 x
3W.. 3 x
AW.. 2x
4U... 1x
PW... 1 x
8i.... 1x
 
Dám to ještě sem... Dnes mistrovství klubu 2x 9 jamek Public na Konopišti, takovej ten den kdy to fakt mlaská na hokejce, 2x birdie, celkově +3 a o 10 ran Mistr klubu.. Jen na mojí obhajobu, Public je hřiště kde jsem začínal a odehraných tam mám asi 1000 devítek...:):):)
Gratulace, já si dal dneska dˇEste. Počasí a hřiště prostě paráda. Jen ten výsledek byl horší, jen jeden skoro eagle na 12ce,ale stejně skvělý den.:)
 
Gratulace, já si dal dneska dˇEste. Počasí a hřiště prostě paráda. Jen ten výsledek byl horší, jen jeden skoro eagle na 12ce,ale stejně skvělý den.:)
První devítka Radecký, šel jsem až v 16, už je brzy tma a bude hůř, ale počasí skvělý..
 
Dnes poprvé u Teplic v resortu Barbora. Začátek za 8 a 9 ran nevěstil v kombinaci s takovou mlhou, že by se dala krájet, nic dobrého. Ovšem když se slunce po dvou hodinách konečně propracovalo na oblohu, začaly se dít věci! ;) Druhá devítka za 42 ran, celkem 95, což je osobák! Juchuchuuu... :):):)
 
Dnes Botanika, mám to za sebou. Pět míčů v háji, trochu mi nepovedenou hru rozsvítil jen jeden par. Na jamce 15 jsem to vzdal. Poslední míč a děsně mě to nebavilo. Holt si s tímhle hřištěm nejsem souzen.

Nejzajmavější zazitek bylo potkání Bubby! Na osmicce. Slyším fór, sednu na krtka a tři metry odemě růžový míček! Z trojky.
 
Dnes Botanika, mám to za sebou. Pět míčů v háji, trochu mi nepovedenou hru rozsvítil jen jeden par. Na jamce 15 jsem to vzdal. Poslední míč a děsně mě to nebavilo. Holt si s tímhle hřištěm nejsem souzen.

Nejzajmavější zazitek bylo potkání Bubby! Na osmicce. Slyším fór, sednu na krtka a tři metry odemě růžový míček! Z trojky.

Láska ? Nějaké znamení ? :)
 
Dnes Botanika, mám to za sebou. Pět míčů v háji, trochu mi nepovedenou hru rozsvítil jen jeden par. Na jamce 15 jsem to vzdal. Poslední míč a děsně mě to nebavilo. Holt si s tímhle hřištěm nejsem souzen.

Nejzajmavější zazitek bylo potkání Bubby! Na osmicce. Slyším fór, sednu na krtka a tři metry odemě růžový míček! Z trojky.
Jednoho opravdu krásnýho dne tam dovršíš svoje snažení a zahraješ na singl HCP...
 
Vcera jsem se vydal kousek za hranice smer Plzen, na hriste Furth im Wald. Krasne hriste plne podzimnich barev. Prvnich 5 jamek jde z kopce, velmi z kopce, sestoupal jsem cca 200m, ale to znamena?? Ze to budu muset jit nekdy zpet!! :D Z tohoto pohledu je hriste velmi narocne, ale krasne a dobre upravene i na podzim. (od dneska prechazeji na zimni greeny)
urcite stoji za to se jet podivat na toto hriste, neni to az tak daleko. Fotky jsou v galerii :)
V lete pojedu znovu :)
 
Dneska na Roudničce devítka GANT turnaj, počasí drželo, moc příjemná hra dnes. Nic moc jsem neuhrála, ale bylo to moc příjemný, fajn kluci (+můj nejmladší syn) ve flajtu. Mám dva pary, to jsem ráda a syn se přehoupl v HCP z 37 na 35,5. A hrálo se jen na zlepšení, ale greeny byly perfektní, celkově hřiště na tuto pozdní dobu super.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom