Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
A po těch 156 letech co se na golfu pohybuje už by mohl vědět, že golfista se fotí z výšky pasu nebo dokonce kolen... jenže to má chlapec z toho, že se spíše věnuje focení golfiček (Golfové holčičky <17 let. Ne hcp). golfista ho vlastně moc nezajímá [emoji23]
 
Tak dnes Texas v Hořehledech s FrantouH. Hráli jsme dobře na to, že já nemocnej a Franta bolavá záda :) 76 ran, 61 a nějaký drobný po odečtu, třetí místo. Poprvé na bedně v Texasu. Dnes nám to s parťákem fungovalo jedna báseň, jen na jedné jamce jsme zkazili oba stejnou ránu a to byl jedinej dabláč.
Kousek chyběl k eagle na devítce.
Ve flightu pohodoví parťáci, parádní den :)
154323149c3bd635dc5ba5a59a445c60.jpg
 
Dnes krásný golfový den. Dali jsme si s manželem a mladším synem Svatováclavský turnaj na Nebeské Rybné. Je to malá devítka, taková akademie. Uhrála jsem 5.místo, 41 stbl.a zlepšení na 34,5. Ale naštěstí na tomto hřišti jde snižovat jen do 37 :D
 
S rodinkami s @Lada jsme zajeli na konopi. Vcera dEste, dnes Radecky.
Opravdu jsem si uzil hru, zejmena v poli jsem dal mnoho nadhernych ran. Celkove sice score silenych 116, diky 50 puttum (v case 3:40).
Ale vubec mi to neva, neb jsem hral s opravdu zbytkovym pulsetem slozeneho z kde ceho (neb mi @black.horse ukradl obsah puvodniho :D).
Nadherna hriste, super stav.
 
Upraveno:
Ahoj. Byl jsem včera se synkem Honzou v Bechyni. Dýchla na nás pohodová a přátelská atmosféra. Hřiště prosluněné a voňavé podzimem. Prostě paráda. Zahrál jsem pod sto, což jsem čuměl:), jedním balonkem. Honzova jediná rána do lesa přinesla ovoce, co kecám, houby. Prostě nádherný den na golfu
 
Tak dnes Ypsilonka. Telefon v kapse mi říká, ze to je ekvivalent vystoupaných 76 pater. Hřiště je zasazené do nádherné krajiny a vždy na kopci bylo při vydýchání na co koukat. Povedlo se pár krásných ran, par zkažených a dohromady super slunečný den:D hřiště je to super a plně chápu čelní umisteni u všudehrálů i v jiných anketách.
 
Dnes poprvé Loreta, turnaj PGL. Hrál jsem tužku, ale aspoň nearest se povedl. Paráda parťáci ve flightu, luxusní počasí...
Hřiště moc pěkný, ještě se vrátím, něco dlužím greenům :)
 
Včera poprvé Černý Most ve flajtu s @Jirka75, @JanKostalCZE, a @MilanU. Pánové měli se mnou trpělivost, protože všichni pálí ukrutánsky dlouhé a rovné drajvy, tak sem se se svými železy chtěl taky předvést a dle toho to vypadalo, pálil jsem ukrutánsky dlouhé řízky trávy z odpaliště. Ranní směna údržby bude ze mě mít dneska radost. Nicméně, nakonec jsem v týmu s Janem udělal ostudu jen trochu, prohráli jsme na posledním greenu jen o bod. A tím pádem i o kafe. :) Mé skore zhruba takto:

1.devítka: 7 7 8 8 5 7 7 4 6
2. devítka: 3 7 - 5 5 5 7 7 7

Hezké hřiště, ale těžké, potěšili mě dva pary na 10. a 13. jamce. :)
 
Vcerejsi skvely vecerni golf s @requo @Jirka75 @MilanU na Cernaku, uz jsem zjistil, ze nemam rad jen prvni devitku, kvuli hluku ze silnice. Po par mesicich konecne dalsi eagle, tentokrate na 13 jamce, drive->hybrid->2m putt :) A diky @Jirka75 ho mam dokonce i natoceny :)
852DCC97-2513-4BA9-B57A-173EA06936BF.jpeg

Snímek obrazovky 2017-10-04 v 10.23.28.png
 
Upraveno:
Včera poprvé Černý Most ve flajtu s @Jirka75, @JanKostalCZE, a @MilanU. Pánové měli se mnou trpělivost, protože všichni pálí ukrutánsky dlouhé a rovné drajvy, tak sem se se svými železy chtěl taky předvést a dle toho to vypadalo, pálil jsem ukrutánsky dlouhé řízky trávy z odpaliště. Ranní směna údržby bude ze mě mít dneska radost. Nicméně, nakonec jsem v týmu s Janem udělal ostudu jen trochu, prohráli jsme na posledním greenu jen o bod. A tím pádem i o kafe. :) Mé skore zhruba takto:

1.devítka: 7 7 8 8 5 7 7 4 6
2. devítka: 3 7 - 5 5 5 7 7 7

Hezké hřiště, ale těžké, potěšili mě dva pary na 10. a 13. jamce. :)
Vcerejsi skvely vecerni golf s @requo @Jirka75 @MilanU na Cernaku, uz jsem zjistil, ze nemam rad jen prvni devitku, kvuli hluku ze silnice. Po par mesicich konecne dalsi eagle, tentokrate na 13 jamce, drive->hybrid->2m putt :) A diky @Jirka75 ho mam dokonce i natoceny :)
Zobrazit přílohu 2823
Zobrazit přílohu 2822

Jenda ( @JanKostalCZE ) si pred drivem utáhl kaničky u bot tak, aby se z nich nevyzul a sel do akce. Druha rana pres les byla na jistotu, vedel ze to da do 2 m od fangle.
Je to mazák. Doufám, že toletos ještě zopákneme.
 
Na to, ze cely den prselo a pocasi se umoudrilo az těsně pred planovanym TT, tak to bylo velmi vydarene golfove odpoledne ja mam Cernak rad, protoze je to hriste, ktere je ve velmi dobre kondici cely rok a jeste kdyz se podari slozit flight z fajn lidi, pak je to dobre investovany cas ☀ Jan je golfista z jine dimenze, gratulec jeste jednou k eaglu. Jeste jedna vec, kterou by nam mohl nekdo zavidet, na hristi jsme byli jenom my a sem tam se mihnul marsal ci udrzba, hrace na míle dalejo nebylo videt, diky Jirko, ze jsi nam zařídil hriste jenom pro nas
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom