Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes tedy vlastně včera jsem si díky @Dana zahrál fajn texas v České Lípě. Počasí nám ukázalo v podstatě všechny stránky, dokonce i nějaká ta vločka spadla. Na 15 jsem nezklamal a topinka přistála těsně před vodou, ale na 16 se mi povedlo poprvé prepálit vodu i bez outu a tudíž jsem letos nehrál nadarmo ;)
@Dana mi mnohokrát svým drivem pomohla překonat červená odpaliště za což jsem jí neskonale vděčný.
Jo a na zpáteční cestě mi ty "termální" lázně napůl ulevily a napůl přitížily, ale to je na jiný příspěvek.
Trochu to s tou chválou přeháníš. Z mých 4 skvělých drivů z 18 jamek nás od červených zachránil jen jeden. Za ten druhý tvůj drive k červeným jsme byli nakonec vděční potom, co můj skvělý, dlouhý, drive skončil na 4.jamce vpravo 10 cm za autovou čarou. Jak je zde mou tradicí. :D A o zbytku mé hry bych tentokrát radši gentlemansky pomlčela. :oops: Ale přes všechno to bylo fajn. Ani jsem ti pořádně nepoděkovala, žes to přežil. :) Takže dík.
 
Ahoj lidičky. Dnes Beřovice s @JardaK a Fandou. Hřiště i obsluha v klubovně v pohodě. Hrací plochy parádní. Díky pořádnému větru, a že byl fakt pořádnej, několik jamek pro mne těměř nehratelnejch. Míček se ve vzduchu zastavil a vracel se, nebo dramaticky uhejbal tu právo, tu vlevo. Došli jsme zpět do klubovny se značně pošramoceným sebevědomím, ale hru jsem si i tak užil. Zahrál jsem si aspoň spoustu golfu:)
Díky za společnost.
Já jsem hrál s kocovinou a aspoň dvěma promilema zbytkáče, k tomu hole na otestování od @jan, takže o golfu se v mém případě nedá mluvit.
Těch několik povedených ran sfoukl vítr.
Parádní hřiště v parádním stavu, ale když je vítr, je to peklo.
Obsluha moc fajn děvčata, míchaná vejce k snídani super, kafe a koláč po hře excelentní.
 
Včera Zbraslav, 1.devítka, v rámci SunsetCupu. Skóre žádná sláva, už z toho začíná být taková klasika, rozehraju se a trochu lépe to začíná vypadat až po té čtvrté, páté jamce. Možná na tom zahřátí na začátku něco je. :-D Ukázalo se, že po změně času na zimní jít ve tři je už pozdě, když máte 4flajt, poslední jamka, byť bylo slunko, tak prostě vidět nebylo, předposlední na hledání taky žádná sláva a to jsme šli čas 2.10 cca, takže relativně svižně. Potěšilo pár dobrých patů, docela mi přišlo, že to jezdilo, na druhou stranu... green devítky nejel zase vůbec - jinak by byl par. :-D Díky za spol a flajt @doktordee, @Helldriver, @black.horse - který jediný se mnou držel prapor turnaje. :) Jirka s Davidem si to odplácali jen tak.

---

btw. jak se snažím do tohoto vlákna poctivě psát po každé návštěvě hřiště, docela mi to ukazuje pár věcí z mé hry, na kterých bych měl zapracovat, ono na těch statistikách něco bude. Doufám, že ze mě ve výsledku nebude druhý @JanKostalCZE (chronický pacient) či @jan (mírnější forma) s tou statistikovou úchylkou. :)
 
Taky díky za společnost, příjemně jsem si zahrál a pobavil, nejlíp to vystihla asi moje krkolomná přihrávka na green u poslední jamky.... ááá, bum... ale ne... nebo jo?!! jo... ale ne!!! auuu...grrr... :)
 
Tak tento víkend byl (po dlouhé době a asi zase na nějakou dobu) příjemně celý golfový:) V sobotu Čertovo břemeno se ženou, první devítka. Přidal se k nám nějakej klučina, že prej jde poprvé na hřiště sám a rád by k někomu do flightu... milá společnost, létalo mu to super a přitom hrál asi 2měsíce, tak jsem ho rovnou odkázal sem, takže uvidíme:) no, nám se ženou to létalo trošku hůře (takový náš lehký podprůměr, ale to neva)... trošku dojem pokazila jen banda vietnamců v buginách co jezdili sem a tam a dělali tam bordel... chvílema to vypadalo že, normálně hrajou (flight 4lidi, dvě buggy, nějaké hole a míčky) a chvílemi to vypadalo že zhulený tancujou tanec deště kolem táboráku... No a v neděli s přáteli v Poděbradech, zase první devítka... byli sme tam prvně a mile překvapila časová dostupnost hřiště, tak doufám že se tam brzo vrátíme... žena hrála pěkně, mile mě překvapila, že mě snad poprvé přehrála levou zadní. Já pro změnu epesně perlil, jedna pěkná rána střídala 2-3 mizerný... utopil jsem tři!!! míčky v nějakých žabincích:-D tak holt musím zajet znovu napravit si reputaci... a nevydržel jsem už čekání a předčasně dal k otestování ženě dárek k svátku (no, zhruba o měsíc dřív) - míčky s DarthVaderem :)
 

Přílohy

  • 23314062_10215217190767365_91387110_o-1-1000px.jpg
    23314062_10215217190767365_91387110_o-1-1000px.jpg
    165,1 KB · Zobrazení: 270
Tak já v neděli s @ati a Pavlem(nevím jestli je náš..:))D Este na Konopí, už je trošku zazimovaný, jen dvoje odpaliště, červený a žlutý(na modrých), takže jsem měl jakž takž délku..Greeny rozpíchaný.. První devítka nic moc, druhá na mě super(39).. Krásnej den a příjemná společnost, kdyby to měl být letošní poslední golf tak se náramně vyvedl, ale doufám že nebyl..
 
Tak já si v sobotu s oběma synky dala hendikepku u nás na Vrších - už jen na zlepšení, slibovali slušné počasí a podle všeho to byl poslední náš turnaj letos. Sešlo se kupodivu asi 13 lidí, neuvěřitelné a hrálo se ve velice příjemné atmosféře ve flajtech po dvou. Sluníčko se i trochu snažilo, ale foukal vítr a dost. Mě to lítalo všelijak, pár dobrých drajvů (jakobych se našla), ale poztrácela jsem hafo míčků, pár jich našla, i tak jsem myslím v mínusu. Šla jsem s nejmladším synkem, starší vyfasoval hráče z jiného klubu a seděli k sobě hendikepy a kupodivu byl můj introvertní syn v pohodě. Hřiště je hodně podmáčené, fervej trojky je na rybářské holínky, málem jsem v tom bahně nechala boty. Ale bogey na dvojce, kdy jsem byla druhou ránou na greenu (hraje se dvakrát přes vodu), je pro mne neobvyklý úspěch a par (a bogey) na šestce...já tu naší šestku mám prostě ráda. Třípar z kopce dolů, většinou se mi povede krásná rovná rána. Nezlepšil jsme nikdo, ale byla to fakt pohodová sobota na závěr sezony. Teď už jen pořádně umýt hole a vozíky a počkat na jaro.
 
Tak já v neděli s @ati a Pavlem(nevím jestli je náš..:))D Este na Konopí, už je trošku zazimovaný, jen dvoje odpaliště, červený a žlutý(na modrých), takže jsem měl jakž takž délku..Greeny rozpíchaný.. První devítka nic moc, druhá na mě super(39).. Krásnej den a příjemná společnost, kdyby to měl být letošní poslední golf tak se náramně vyvedl, ale doufám že nebyl..

Bylo to skvely, i pocasi nas podporilo. Pavel je taky nas, skryva se pod @PFP
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
V neděli s @honza62 a @FrantaH Česká Lípa. Hřiště na tuhle roční dobu v parádním stavu, trochu podmáčené, což jsem si uvědomil cestou na první odpaliště, když mi natekla voda horem do tenisek (golfové boty jsem blbec zapomněl).
Driver a putter celkem ok, zbytek bída. Cca o 20 ran víc než bych měl.
Co jsem nechápal, že na některých greenech byly navrtány klidně 4 jamky, vlajka v jedné.
Servis dobrý, obsluha milá jídlo i pití ok.
 
V neděli s @honza62 a @FrantaH Česká Lípa. Hřiště na tuhle roční dobu v parádním stavu, trochu podmáčené, což jsem si uvědomil cestou na první odpaliště, když mi natekla voda horem do tenisek (golfové boty jsem blbec zapomněl).
Driver a putter celkem ok, zbytek bída. Cca o 20 ran víc než bych měl.
Co jsem nechápal, že na některých greenech byly navrtány klidně 4 jamky, vlajka v jedné.
Servis dobrý, obsluha milá jídlo i pití ok.
v sobotu byl Cross Country, tak to byl asi pozůstatek...
 
Co jsem nechápal, že na některých greenech byly navrtány klidně 4 jamky, vlajka v jedné.

Konečně někdo pochopil mé volání po lepším golfu! Zahraješ na green a vybereš si tu nejbližší jamku! :))) Haaaaaleluja a třikrát sláva! Česká Lípaaaaa!
 
Konečně někdo pochopil mé volání po lepším golfu! Zahraješ na green a vybereš si tu nejbližší jamku! :))) Haaaaaleluja a třikrát sláva! Česká Lípaaaaa!
Jo, jenže kolegové se demokraticky vždy shodli na jiné jamce, než jsem měl blízko :(
 
Jo, jenže kolegové se demokraticky vždy shodli na jiné jamce, než jsem měl blízko :(

To je to správné spetření golfu. Úplně to vidím, VŘSR v golfu. Konec nudným greenům. Různé formáty hry... více jamek, jste začátečník? Volíte nejblížší jamku. Hrajete jamkovku? Soupeř vám vybere jamku, taktika, um, genialita. :-D Aneb, příhrou na green to nekončí. :) no nic, mlčím. Už. Ale moc se mi to líbí. :)
 
Upraveno:
To je to správné spetření golfu. Úplně to vidím, VŘSR v golfu. Konec nudným greenům. Různé formáty hry... více jamek, jste začátečník? Volíte nejblížší jamku. Hrajete jamkovku? Soupeř vám vybere jamku, taktika, um, genialita. :-D Aneb, příhrou na green to nekončí. :) no nic, mlčím. Uř. Ale moc se mi to líbí. :)
Fuj.
Nebylo by lepší se nejdřív naučit golf jak se má hrát a pak vymejšlet změny?
Já to ještě neumím..
 
Fuj.
Nebylo by lepší se nejdřív naučit golf jak se má hrát a pak vymejšlet změny?
Já to ještě neumím..
Me prijde rychlejsi udelat ty zmeny :D
 
Bylo to skvely, i pocasi nas podporilo. Pavel je taky nas, skryva se pod @PFP
Jojo, je náš.... Když je dobrej flight, tak to jde samo. Rozpíchaný nebo hladký a rychlý - hlavně když to tam padá. PF
 
Dneska od 12.40 s @mkopcak a @honza62 18tka na Líšnici. Hřiště překvapivě pro mě v dobrém stavu s ohledem na roční dobu. Jediné minus - rozblácená odpaliště. Jinak ok. Hra průměr nás všech. Birdie žádné, pomalo parů, za to hodně golfu na ostatnîch jamkách. A proklatě hluboké bunkery, člověk se docela zaboří. Potěšilo me, že i s kulhajícím simulantem (@mkopcak) jsme sli v tempu. Cca lehce přes tři a půl hodiny. Diky kluci za hru!
 
Dnes Horehledy, co vam budu povidat. Sel jsem sam, bez partaku ve flajtu -jeste ze tak, kdyby videli moji dokonalou hru a genialitu mych ran, vyhodily by sve hole do rybnicku, roztrhli svoje osvedceni a venovali vsechno sve vybaveni charite! Takhle skvele sem hral!

...do seste jamky. Na pulce hriste decka pousteli draky. Teda, hnat je ven! A toho manazera, co to dovolil, taky! :up:

Hriste ok, greeny piskove.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom