Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak po měsíci dneska první 18ka a do konce roku uz asi posledni :) :cry:.
Parkrat potesil driver, jedno super drevo zadelalo na birdie... Ale ta kratka hra, to je hruza velebnosti :D
Snad to zas na jare zlepsim, kdyz pujde jako letos 20 her/mesic :)
 
Tak nakonec jsem šel Cross Country Texas na. Zbraslavi. 2. místo potěšilo [emoji41]

6b37723f20745e153c59defaf7c647ad.jpg
41bbaa55e9c0b08bc6003453228d675f.jpg
dd2091d047897ff28b0cc2c1c08c5a0c.jpg
 
Bylo nečekané. Takže potěšilo. Na tu zimu a že jsem vlastně vůbec nechtěl jít... [emoji16]
 
Ahoj lidičky. Dneska jsem si zahrál CROSS country v Hořehledech. Parádní parta, perfekt nálada. Spoustou úskalími jsem prošel jak nůž máslem, až jsem se divil, co se to vlastně děje. Neodpustil jsem si jednoho datla, který zkončil asi 10metrů za mnou, ale jinak to padalo. Nevěřil jsem svým očím při pohledu na skóre. A vida, vyhrál jsem. Spokojenost:)
 
Ahoj lidičky. Dneska jsem si zahrál CROSS country v Hořehledech. Parádní parta, perfekt nálada. Spoustou úskalími jsem prošel jak nůž máslem, až jsem se divil, co se to vlastně děje. Neodpustil jsem si jednoho datla, který zkončil asi 10metrů za mnou, ale jinak to padalo. Nevěřil jsem svým očím při pohledu na skóre. A vida, vyhrál jsem. Spokojenost:)
No jo, konečně jsi zužitkoval rány, který hraješ furt.
Gratulace :)
 
Včera můj první Texas dvojic canonem. Počasí v pohodě, vylosování 7. jamka. Ideální, hned vedle chaloupky s občerstvením. Vsadili jsme se na birdie. No, to zrovna nebyl dobrý nápad:(. Uvolněná až veselá
atmosféra nás provázela po celou hru. Kolem chaloupky jsme šli 3 x :). Po hře nástup na kachnu a plzeň. To nám šlo. Pak vyhlášení - deváté místo sice není žádná sláva, ale já jsem byl spokojen. Ondra
k tomu přispěl dobrou hrou a já vysokým HCP, tak že se nám dost odpočítávalo :).
 
Tak jsem ještě přidal dvě plná kola na Konopí, hrajou se druhé devítky, v pátek s @ati a @PFP , výsledek 87, dnes s @ati , ráno sněžilo ale nedali jsme se, nakonec vcelku vydržitelně, výsledek 86, dva berdíky za kolo jsem snad ještě nedal...:):):)
 
Po včerejším hecu v hospodě jsme nevyměkli a jel jsem s @Jerry do Bitozeves na 9jamkové hřiště, takže jsem zase poznal další pro mě nové hřiště a nového golfistu:) Otestoval jsem žluté míčky z Decathlonu, které se mi snáze hledali, takže spokojenost. Funěl vichr a zima jak na sibiři... Zase mi unikl o kousek první PAR, ale chce to trpělivost, na to si musím počkat a něco odtrénovat. Taky jsem pak zahrál senzačních 9ran na kraťoučkém tříparu, slušnej zásek no :) první kolo 9jamek jsem zahrál na 62ran což je vlastně vyrovnanej můj osobák takže spokojenost:) druhé kolo jsme kvůli tmě stihli jen půlku... Jerry o fous málem Birdie, velká škoda to byly milimetry:( Děkuju Jerrymu za příjemné odpoledne a super společnost:)
 
Ahoj. Dneska jsme si se synkem Honzou zahráli devítku na Líšnici. Hřiště prázdné, foukalo fest a občas i pár kapek. Hřiště v poho. Naše hra už né tolik, ale užili jsme si to
 
@black.horse, odkud jsi? Nedáme letos ještě partičku? Počasí přeje připraveným a já ty klacky do skříně ještě nedám

Praha - Hostivař, jasně, klidně můžeme něco vymyslet, já bych rád hrál venku dokud to trošku půjde a budu stíhat časově. A beru asi jakýkoliv hřiště cca 1hod autem od Prahy.
 
Ahoj. Dneska Hořehledy v samotě. Hřiště paráda až na ty greeny, pískované. Krásné slunečné počasí, teploučko. Hra v poho a v tempu. Dnes Hořehledy bombička. Mám to tam rád

IMG_20171122_145004.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj. Dneska Hořehledy v samotě. Hřiště paráda až na ty greeny, pískované. Krásné slunečné počasí, teploučko. Hra v poho a v tempu. Dnes Hořehledy bombička. Mám to tam rád

Zobrazit přílohu 3219
Cože, konec listopadu a oni si dovolili mít zapískované greeny. To je naprosto nehorázné. Doufám, že jsi si pak došel na recepci pro vrácení nejméně 50% fee. Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.
 
Cože, konec listopadu a oni si dovolili mít zapískované greeny. To je naprosto nehorázné. Doufám, že jsi si pak došel na recepci pro vrácení nejméně 50% fee. Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.

Recepci jsme zavreli, takze neni kde drzkovat. A oni me znaj, takze to uz ani nezkousej:))
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom