Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Cože, konec listopadu a oni si dovolili mít zapískované greeny. To je naprosto nehorázné. Doufám, že jsi si pak došel na recepci pro vrácení nejméně 50% fee. Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.
To nebyla
Cože, konec listopadu a oni si dovolili mít zapískované greeny. To je naprosto nehorázné. Doufám, že jsi si pak došel na recepci pro vrácení nejméně 50% fee. Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.
Nebyla to stížnost, ale konstatování. Jinak včera greeny na Líšnici podstatně lepší. Pro slevu jsem si nešel, protože jsem v Hořehledech členem a hřiště mám rád
 
To nebyla

Nebyla to stížnost, ale konstatování. Jinak včera greeny na Líšnici podstatně lepší. Pro slevu jsem si nešel, protože jsem v Hořehledech členem a hřiště mám rád
Taky jsem to myslel ironicky.
 
Cože, konec listopadu a oni si dovolili mít zapískované greeny. To je naprosto nehorázné. Doufám, že jsi si pak došel na recepci pro vrácení nejméně 50% fee. Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.
12.11. Barbora;) 13.11. ale zavírali, tak to byl asi ten důvod...
 
Zažil někdo u nás od půlky října nerozpíchané a zapískované hřiště. Divné by snad bylo, kdyby to tak nebylo.
Hodkovicky a Lisnice ;) A Molitorov, ale ten je krom greenu nehratelny bahnak. :D A na zacatku listopadu Ypsilonka, luxusni greeny :)
 
Hodkovicky a Lisnice ;) A Molitorov, ale ten je krom greenu nehratelny bahnak. :D A na zacatku listopadu Ypsilonka, luxusni greeny :)
Doplnuji Pisek-Kestrany, 12.11. byly velmi slusne greeny. Tam bude earifikace az na jare.... PF
 
...že někdo strká hlavu do písku jsem už slyšel, ale uši do greenu ještě ne :)
No to vis, kazdy ma jinou uchylku. Nekdo earifikuje, nekdo aerifikuje a nekdo pise hovadiny s preklepy...
 
Dnes opět krásné počasí a já opět stihl devítku doma na Zbraslavi. Hrálo se mi nečekaně dobře. Výsledek jsem neřešil. Prostě jsem si hrál. Ale teď když koukám na PGA tak mám podezření, že mají na grýnech o dost větší jamky. Jinak si to nedokážu vysvětlit... [emoji848]
 
Ze by posledni vikendove hry? Pochlubte se, kdo, za kolik a jak. S momentkou!
 
Čtvrtek a pátek o5 na golfu. Psal jsem si rány. Na devítce čt. - 46, pá - 45 ran. Na mně dost dobrýýý:):). Ale hlavně, když už jsem v tom vytahování, jsem neztratil ani jeden míček !!!! :p
A aby toho nebylo málo, tak mi kamarád včera večer z vyhlášení psal , že jsem se umístil na druhém místě v GANT túře. Ani jsem nevěděl, že něco takového existuje. No, po pravdě jsem na tom vyhlášení ani nemohl být, bo jsem měl podobnou akci s cyklopartou. Dnes ráno jsem si přečetl, že díky golfu budu žít o pět let déle. Asi si z toho všeho jdu dát panáka.;)

http://www.parkgolf.cz/golfiste-ziji-o-5-let-dele/
 
18 jamek Zbraslav. Dnes. Byť mraky oblečení a žlutá odpaliště ale užil jsem si to! Jak člověk netlačí na skóre hraje úplně jinak... [emoji7] jamka 14 birdie - to je tu spíše vzácnost. Něco jsem zkusil a fungovalo to i na dalších jamkách. Tak teď to jen nezapomenout... [emoji848]
 
Už je znát, že je trochu vlhko a drajvy mají doběh 0. Ale jinak na půlku listopadu super. Kdo uhodne hřiště a jamku?
 

Přílohy

  • balon.jpg
    balon.jpg
    276,7 KB · Zobrazení: 379
Tak ja nakonec jsem se utrhl ze stavebnich praci na chate taky. Horehledy jedna devitka dopo, sam. Skore 60. Hristem to nebylo, poctive jsem se snazil prijit na skorem vsech ctyrparech plus na kloub jednicce zelezo. Mno, jednou jsem to zvladl dokutalet za zenska odpaliste. A taky jsem vyzkousel Tomtom 2 SE a supr. A dostal jsem zase exceletni smazak a od kuchare podekovani za to, ze jsem smazaku vernej!

Fotku dam jindy, mam jen EDGE.
 
Upraveno:
Dneska mělo pršet, ale nestalo se tak, takže po obědě narychlo Molitorov, první devítka, už se hraje ze zimních odpališť (tedy z rozblácené fairway vedle odpaliště) ... první jamka 4par, drive dobrý až jsem se lekl, pak hybridem na okraj greenu, hmmm, začalo podivné tušení, že by konečně splněný sen?!?!? Skem do greenu k jamce a pak putter.... a... wait for it.... já ... minul... sakra... kurva, to bylo sprostých slov :-D :-D :-D no a tím mé nadšení předčasně skončilo, protože jsem se zbytek hřiště dneska jen trápil:) nu což, pokaždý to taky nejde... teda ještě jedna věc, povedla se mi neplánovaně super žabka... na jamce 6 je před greenem voda, chtěl ulítla mi rovná nízká do vody, míček hodil žabku do prostřed vody a vyskočil na břeh ke greenu, dobrá fičurka, ale netuším jak se to naučit úmyslně :)
 
Konopiste, Radecky, jamka c. 18 :-D
Byl jsem tam dnes a zahral letosni druhe eagle. D'este, jamka c. 16, petipar, druha rana s 5i na green a trimetrak rovne nahoru ;-)
Je vidět že jsem chyběl..:):):).. Gratulace
 
Dnes poslední letošní turnaj ve Mstěticích. V bagu jen tři hole, zajímavá zkušenost ;). Nakonec ani výsledek nebyl o tolik horší než obvykle :)...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom