Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes v podvecer 18.tka na Cernym Moste. Hrali jsme jamkovku s brachou. Moje hra na celkove skore hrozna, ale jamkovku jsem vyhral ;). Hriste obstojne, greeny byly dost mekke, po destich, lae jinak fajn. Ani nebylo moc lidi, dali jsme to presne za 4 hodiny.
 
Včera odpoledně podvečerní Terezín s @JanKostalCZE. Ve flajtu pohoda i přes věčné čekání ( na druhé devítce jsme nakonec i adoptovali pána co šel za námi, jinak by se asi učekal). Moje hra jako vždy, pár povedených ran a dlouhých patů a mezitím to pravotočivé smetí, jak je v posledních týdnech mým nedobrým zvykem. Opět nic do výzvy, jsem hamoun, takže jsem si užila vodu, písek, out i trojpat. A příště Terezín už jen jednou dokola. :)
 
Dnes. Pyšely. Nakonec celkem spokojený. "81". Opravdu krátké paty jsme si darovali. K hřišti - okolí může být sebehezčí, tráva zelenější a jídlo velmi dobré... dokud budou grýny vrtat jak je vrtají, navíc v den kdy jsou aerifikované a zapískované, nebudu tam jezdit rád. Kdo je znáte víte, že nejsou z nejlehčích a rozhodně patří k těm rychlejším. A vrtat je na zlomu a mnohdy přímo ve svahu je prostě prasárna. Grýny jsou ZÁKLAD! Musí být hratelné jinak to nebude zábava ale trápení. A kdo by se chtěl dobrovolně trápit. Navíc za peníze. Že.
 
18tka na Cernem Moste, s novym zelezem. Podle ran bych dokonce snizoval, pocitove jsem byl spokojeny. Dokonce na drivingu jsem potkal Klaru Spilkovou :cool: a pozdravili jsme se :).
Vedro k zalknuti, ale bohuzel byly zapiskovane greeny. Jinak super.
 
18tka na Cernem Moste, s novym zelezem. Podle ran bych dokonce snizoval, pocitove jsem byl spokojeny. Dokonce na drivingu jsem potkal Klaru Spilkovou :cool: a pozdravili jsme se :).
Vedro k zalknuti, ale bohuzel byly zapiskovane greeny. Jinak super.
To kdyz ja jsem ji pozdravil, dala titul v maroku :D
 
Dnes Myštěves 86.
Plno pokažených patů, zítra se polepším :)
S juniorem jsem prohrál 20 korun (českejch)
Hřiště je celkem v pořádku, ještě mokré po deštích. Greeny pomalejší. Hezkou hru!
 
Co říkala? Přijede se podívat na kuňku?
Rikala, ze chtela. Ale kdyz se dozvedela, ze nacelnik nehraje, tak radeji pojede do Thajska se koupat.
 
Ypsilonka, 22.+23.08.2017
Úplně první konfrontace s tímto hřištěm za 98 ran, což je v mém paru, a byla jsem na sebe náležitě pyšná! Bylo pod mrakem, takže se ty kopce slézaly poněkud lehčeji. Poslouchal driver i železa...ááách... ;)
Druhý den to bylo horší (104 ran), hodně to tahaly jen ruce a hned to bylo znát. Teorii, tu já ovládám... :rolleyes:

Jeden tip na hezké posezení: přehrada Fojtka - Restaurace Na Přehradě. Svijanské pivo vč. nealko verze Vozka a skvělé jídlo. Spíše takové bistro, ale kvalita objednaného jídla byla skutečně překvapující. Otevřeno až později odpoledne, raději ověřit telefonicky.
 
Dneska Pyšely (překvapení - nesekaly se fairwaye více jak 4 dny?) a greeny po softaerifikaci - ale jak je zde zvykem, byla aerifikace opravdu jen SOFT, takže sice byly pomalejší a bez brejků, ale po třech jamkách si zvyknete.
Zahráno 80 ran, nejvíc potěšil eagle na osmnáctce, k tomu dvě birdie. Padaly mně tam delší putty, v tom to celé bylo...
 
Dneska asi takto :D
 

Přílohy

  • wp_ss_20170827_0001.png
    wp_ss_20170827_0001.png
    73,5 KB · Zobrazení: 280
  • wp_ss_20170827_0002.png
    wp_ss_20170827_0002.png
    61,5 KB · Zobrazení: 242
Já dnes opět po roce s rodinkou Myštěves a světe div se 78 ran. Rozhodl jsme se, že teda zatim hole neprodám, už jsem je měl nafocené :)
Posledni 2 týdny tam asi vice pršelo, hřiště stále v pohodě a celkem na léto hratelné.
Greeny trošku pomalejší, fairway OK, rough vysoky tak, jak je zvykem 20-30 cm a těžký.
Hezkou hru.
 

Přílohy

  • IMG_0678.PNG
    IMG_0678.PNG
    55,5 KB · Zobrazení: 240
Dnes Cínovec, poprvé, takže se mám i na co vymlouvat. Driver pořád točí doprava, sedmička se umoudřila, greeny jsem pochopila až v půlce druhé devítky. Hřiště je výzva, zvlášť jamka číslo 3 s greenem na dně Macochy :p. Určitě se budu vracet, na hřiště, do krajiny i do restaurace. Fotky časem dodám. Možná ještě letos.:D
 
Dnes Cínovec, poprvé, takže se mám i na co vymlouvat. Driver pořád točí doprava, sedmička se umoudřila, greeny jsem pochopila až v půlce druhé devítky. Hřiště je výzva, zvlášť jamka číslo 3 s greenem na dně Macochy :p. Určitě se budu vracet, na hřiště, do krajiny i do restaurace. Fotky časem dodám. Možná ještě letos.:D
Jak vypadá hřiště, udržují to trochu? Slyšel jsem, že nic moc, proto jsem tam už dva roky nebyl..
 
Jak vypadá hřiště, udržují to trochu? Slyšel jsem, že nic moc, proto jsem tam už dva roky nebyl..
Vypadalo to líp než tu v květnu psal @JanKostalCZE, jen na 2 greenech byly malé plochy v okraji bez trávy,jinak byly greeny celkem ucházející, fairwaye taky celkem dobrý, hezčí byly horní, tuším nové, jamky. Jen bunkry byly většinou nepoužitelné tvrdé,se spoustou kamenů a rostlin.Odpoledne jezdila po hřišti údržba a sekala.
 
Já včera Zbraslav, v rámci HCP 19.jamky, překvapivě po cca třítýdenní pauze jsem hrál docela slušně, to znamená, nezhoršil jsem. :) Dokonce jsem v malé konkurenci i vyhrál, na STB, hrálo nás na výsledek včera sedm. 20 STB a z HCP 34,9 šup na 33,9. :)
Výstřižek.PNG


V pohodě, klidné tempo, klidný golf +1 - +2 nad par, no problém. Jedna škrtlá jamka, bohužel se to blbě hledalo a zrovna třípar, škoda. :)
 
Tak včera s rodinou (celý flajt) Dýšina (Greensgate). Hřiště plné lidí, trošku se to štosovalo (za námi, ale nebylo to vyloženě jen naše chyba, brzdily i dvě dámy před námi). Skore kartu ukazovat nebudu, anžto to byla trága, ale víte co?? Bylo to naprosto fajnové! Hřiště je krásné, nám se teda moc a moc líbilo. Ze začátku pohoda, pozdější kopečky nám daly zabrat. Drive mám poslední hry docela obstojný a dlouhý i rovný...bohužel hry železy jsou tristní a chvíli mi trvalo zvyknout si na pěkné greeny (u nás na hřišti jsou letos dost špatné). Takový parádní drive, zdál se i ideální směr - tuším jamka č. 15 dolů, bohužel jsem ho pod kopcem (za horizontem) nenašla, jestli se odrazil a dokulil se až do vody...bůh ví. Ten mě fakt mrzel.
A udělalo se hic, že jsme i deštníky roztáhli a já se opět trochu přismahla. Jsem ráda, že jsme jeli, byl to skvělý zážitek. Jen náš junior ztratil asi dvacet míčů...:D:D:D:D
Jo a až budete hledat levné ubytování v dojezdu Dýšiny, varuji před hotelem Bělohlávek v Holoubkově. Levný je dost...ale jinak hrůza.
 
Tak včera s rodinou (celý flajt) Dýšina (Greensgate). Hřiště plné lidí, trošku se to štosovalo (za námi, ale nebylo to vyloženě jen naše chyba, brzdily i dvě dámy před námi). Skore kartu ukazovat nebudu, anžto to byla trága, ale víte co?? Bylo to naprosto fajnové! Hřiště je krásné, nám se teda moc a moc líbilo. Ze začátku pohoda, pozdější kopečky nám daly zabrat. Drive mám poslední hry docela obstojný a dlouhý i rovný...bohužel hry železy jsou tristní a chvíli mi trvalo zvyknout si na pěkné greeny (u nás na hřišti jsou letos dost špatné). Takový parádní drive, zdál se i ideální směr - tuším jamka č. 15 dolů, bohužel jsem ho pod kopcem (za horizontem) nenašla, jestli se odrazil a dokulil se až do vody...bůh ví. Ten mě fakt mrzel.
A udělalo se hic, že jsme i deštníky roztáhli a já se opět trochu přismahla. Jsem ráda, že jsme jeli, byl to skvělý zážitek. Jen náš junior ztratil asi dvacet míčů...:D:D:D:D
Jo a až budete hledat levné ubytování v dojezdu Dýšiny, varuji před hotelem Bělohlávek v Holoubkově. Levný je dost...ale jinak hrůza.
Tak jsem nakonec ráda,že si to synovec rozmyslel. Ty dvě, to byl flajt, ale kterým jsme měli jít...a já si to užila na Cínovci ;)
 
Tak jsem nakonec ráda,že si to synovec rozmyslel. Ty dvě, to byl flajt, ale kterým jsme měli jít...a já si to užila na Cínovci ;)
Jé vidíš a já si říkala, že bys s nimi sama ve flajtu byla asi v pohodě, prohodila jsem s nimi pár slov na záchodě :) a byly celkem sympatické.
 
Vcera jsem si udelal osobni rekord, 45 jamek na Kacove, kombinace River Meadows Forest Meadows Forest.
Celkem jsem cca +5 za vsechny jamky :)
Hriste skvelem stavu, krasne greeny o rychlosti 9,5. Krátky rozhovor s headgreenkeperem, který mi rekl, co vse je v planu a co ma byt jinak.
Pocasi vyslo skvele, nakonci zaclo lehce foukat.
Mel jsem skvely zacatek na devitce River, Birdie, par, par, birdie, birdie a to jsem na 3 nedal 2m do birdie :(
Nejlepsi rany na jamce F4, 160m par3 do kopce proti vetru, 5i 20cm k jamce :) Dalsi radost jsem mel na jamce M6, znama jamka z kopce, kde musite trefit green, navrt vzadu, pin vzdaleny 220m, v obou kolech hybrid na cca 3m, ale ani jeden putt jsem nedal :(
Skvely den, ale 45 jamek je i na me moc.
.
.
.
.
.
.
.
Kecaaaam, bylo to supeeeer a kdybych nejel sbirat na Rohan, dal bych jeste jednou River :) :) :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom