Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak navrat k tematu...
Dneska jsem hral opravdu "divne" a jelikoz foukalo, tak jsem si konecne osvojil par hlasek s tim spojenych. Zadna disciplina nevynikala. Bylo to jaksi unavene... a vubec nevim, proc tu o tom pisi tolik zbytecnych slov. :D
 
další kolonku v deníčku golfisty mám splněnou .. soutěžní kolo na 18 jamek bez double
 
Tak navrat k tematu...
Dneska jsem hral opravdu "divne" a jelikoz foukalo, tak jsem si konecne osvojil par hlasek s tim spojenych. Zadna disciplina nevynikala. Bylo to jaksi unavene... a vubec nevim, proc tu o tom pisi tolik zbytecnych slov. :D
Bylo to podobný, ještě že to neviděl kapitán, už bych byl na říjen bez programu:) Pozitivní bylo jen to, že nová čapka drží na hlavě i v silném větru:cool:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Bylo to podobný, ještě že to neviděl kapitán, už bych byl na říjen bez programu:) Pozitivní bylo jen to, že nová čapka drží na hlavě i v silném větru:cool:
Ta čepice je velmi dulezita pro tym, jen tak dal :D
 
Ahoj. Já včera hrál turnaj na Čertovu Břemeni v rámci Pošumavské golfové ligy. Docela to šlo až na 15. jamku. Tam jsem dostal za uši. Počítání přineslo překvapení, 98 ran, 46 bodíků a zlepšení z 34 na 29. Škoda, že turnaj byl na rány
 
Asi mám sklerózu. Ještě jsem chtěl poděkovat Martinovi Kopčákovi se kterým jsem turnaj šel, za nadhled nad mou hrou. Byl to parádní den s parádníma lidičkama. Moc děkuju
 
Asi mám sklerózu. Ještě jsem chtěl poděkovat Martinovi Kopčákovi se kterým jsem turnaj šel, za nadhled nad mou hrou. Byl to parádní den s parádníma lidičkama. Moc děkuju

To spis ja dekuju za hledani micu:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Včera 2.devitka Česká Lípa s @HonzaS a @MartinaX, kdy se pridal @Petr Jeník si zaboha :oops:nemůžu vybavit. Počasí letní, moje hra po pauze snesitelná, jen ten slice mě ne a ne opustit. Na druhou stranu, ze sousedních fairwayí se hraje v pohodě. :cool: btw: Já nemít parťáky z 19.jamky, tak si letos nezahraju. :)
 
Rec.JPG
Rec.JPG
Dneska mě bohové golfu odměnili že jsem se vůbec ukecal jít hrát, i přes protesty domácích, páč zítra odjíždíme a musí se balit..:):):). Takže jen první devítku na Radeckým, ale dvě birdie , na 6ce první půl metru od fangle pod dohledem čtyřčlenného flightu který mě pouštěl(to většinou ránu po..eru, než abych zahrál kloudně), Takže až na dabláč na pětiparu (voda..:D:D:D), velká spokojenost, bez trojputtu a čtyři jednoputty.. Proč to hergot kruci donemetr nejde pořád...?:):):)
 
Upraveno:
Včera Česká Lípa, sestavu uvedla @Dana výše. Kromě spousty plevelu to taky vypadalo, že par za celou 18 nepřijde a na 17 přišlo birdie :D
Bylo to příjemné odpoledne a moc nás mrzelo, že jsme museli tak brzo odjet, tak třeba příště...
 
Dnes hřiště Lázně Bohdaneč se dvěma kamarády. Start brzy ráno, greeny ještě ojíněné, rafy hodně nasáklé vodou, pod mrakem. Šla jsem to ve svém paru (celkem 99 ran, 3x par + 1 chip-in na poslední jamce ... viz foto). Byla to fajn procházka, jen nás po celém hřišti dost pronásledovaly sekačky a kousavý hmyz byl taky v pohotovosti. Znalí ovšem vědí, že na Bohdaneč se bez repelentu nevyráží... ;)
 

Přílohy

  • 20170817_123521.jpg
    20170817_123521.jpg
    160 KB · Zobrazení: 227
Já šel vlastně jen kvůli kamarádovi aby nemusel jít s nějakou větví. [emoji16]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom