Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Mám takovej dojem, že dneska by nepomohlo ani to
Dojem jo? Dokud to nezkusis, víš prd. Co jsem viděl, u tebe platí, že nejlepší ránu zahrajes když nadáváš ještě než trefíš míč :)
 
Dnes s @Dusko Pyšely, ranni rychlik. Já poprve dnes:
  • v pyselich
  • v bugine
  • s Dušanem
  • 3 pary za 18j
  • a fungující šestka
Prima dopoledne na pro me prilis rychlych greenech. Uzil jsem si to, krasne hriste! Dusane, díky za hru!
 
Tak dnes opět 9 jamek Zbraslav v doprovodu tří. Bohužel jeden se nevrátil... míček. Titleist. A řeknu vám - umím zahrát hezkou ránu! Když na to netlačím. Navíc to lítá dál. Nechápu proč do toho pořád tak řežu. Vždyť to nemá žádný přínos! Šel jsem tentokrát z bílých odpališť - je to sice dál zato horší cesta... občas par, jinak easy bogey. Jamka 7 - 6i, 6i, 6i = semi rough na středu grýnu. Hrát to v klidu fakt stojí za to [emoji7]. S tímhle bych mohl začít zasahovat grýny na parech 3 už první ranou. Konečně! [emoji123]
 
Dnes rano Mstetice s detma na bugyne :)
Zahral jsem si osobak, sice ze zlutych odpalist, ale jak mi jednou rekl Pan golfista @JanKostalCZE "hraj s pokorou".

Skoda jen bogye na 1 a 2, tam jsem hral jedine 3 paty na cele 18 tce :(
Priste uz bez nich :) Celkem 76 ran, 32 patu.
Nejlepsi jamka? 7. a 17. birdie
Hezkou hru vsem a zitra Beřovice :)
 

Přílohy

  • IMG_0828.PNG
    IMG_0828.PNG
    49,3 KB · Zobrazení: 298
  • IMG_0818.JPG
    IMG_0818.JPG
    146 KB · Zobrazení: 291
Upraveno:
Vcera Mlada Boleslav v ramci spolhry s @JardaK a @FrantaH. Prima hriste, ja tri pary, takze spokojenost. Dva ostrovni greeny, skoda jen, ze uplne za sebou. Celkove jsem nebyl posledni, takze ok. Nejvic si pamatuju pozorovatelnu marsala. Idealni misto na smirovani celeho hriste!
 
Včera MladáBoleslav. Poprvné v dámském flajtu. Díky @Marcela a @Katy za pohodovou hru a příjemné povídání. A jak jsem hrala? Jeden míček utopený, žádný jsem jinak neztratla. Žádný jsem nemusela nikde hledat. Poprvé můj míček skočil žabkou na souš, tomu jsem nevěřila. Trefila jsem obě ostrovní jamky. Byla jsem jen 2x bunkeru. Takže za mě prima hřiště, hra, společnost i počasí.
 
Vcera ranni Zbraslav. Opet dost nad muj hcp, tzn. mizerie pokracuje - netrefim vubec nic.
Uz se zacinam "tesit" na zimu, neb to vyzaduje radikalnejsi zmenu/korekci. Putt prumer 1.9 to nezachranil, a paradoxne 2 pary jsem prouttoval.
 
Včera MladáBoleslav. Poprvné v dámském flajtu. Díky @Marcela a @Katy za pohodovou hru a příjemné povídání. A jak jsem hrala? Jeden míček utopený, žádný jsem jinak neztratla. Žádný jsem nemusela nikde hledat. Poprvé můj míček skočil žabkou na souš, tomu jsem nevěřila. Trefila jsem obě ostrovní jamky. Byla jsem jen 2x bunkeru. Takže za mě prima hřiště, hra, společnost i počasí.
Týna se svěřila, že má golfový řidičák teprve od jara, proto smekám, jak se jí hra dařila! Nejen jí, ale i Marcele děkuji za milou společnost, a šéfovi Michalovi za poskytnutí zvýhodněného voucheru na fee. Bylo to fajn odpoledne, ačkoliv má hra byla o dost horší, než je můj standard.
 
Včera Ml. Boleslav, par, 7xbogey, 4xdouble jeden Chip in celkem spokojen a stále zbývá spousta prostoru pro zlepšení :D
Krom hezkého hřiště, které (teda kromě vody a pár outů) asi nedovolí ztratit míč, jsem opět odcházel bohatší o nové přátele i díky prima flightu s @sob1662 a @PavelP
 
Tento vikend jsme bez dětí. A tak mi dnes @requo ukázal hřiště ve Štříně. Zahráli jsme si 18 jamek a dali si moc dobrý oběd. Úplně jiné hřiště než včera, dnes jsem míčky hledala. 9.jamku jsem vzdy škrtala, voda byla moc dlouhá. Na druhé jamce přestalo pršet, takže I počasí vyšlo.
 
V sobotu Mladá Boleslav s 19.jamkou (šel jsem ve flajtu s vítězem, takže bylo na co koukat) a v neděli Lázně Bohdaneč, celkem tedy 36 jamek. Prvních 27 v pohodě, posledních 9 si už radši nepamatuju:D Ale mám nový železa, tak na ně svedu neúspěchy při patování;)
 
No......vůbec. Nechal jsem hole i s autem u "lékaře" a strávil par posledních dni montováním dětského nábytku a výzdoby pokoje. Jestli tedy nyní nezahraji Č. Lípu za 75 ran, tak za to určitě může šroubovák (můj největší společník v posledním týdnu) Pošlu ho do hanba koutu, protože mi zkazil dokonalou techniku švihu a "práci" zápěstím :D
 
No......vůbec. Nechal jsem hole i s autem u "lékaře" a strávil par posledních dni montováním dětského nábytku a výzdoby pokoje. Jestli tedy nyní nezahraji Č. Lípu za 75 ran, tak za to určitě může šroubovák (můj největší společník v posledním týdnu) Pošlu ho do hanba koutu, protože mi zkazil dokonalou techniku švihu a "práci" zápěstím :D
Kdyže bude ta Česká Lípa?
 
jsem přihlášený na turnaj. Pokud se přidáš, tak se podívám, zda nám pořadatel umožňuje mluvit do složení flightů, jestli jsi pro...
 
Včera Zbraslav v rámci HCP 19.jamky, bylo nás nakonec osm + David (nepustí ho už na soutěžně na devítku, "vyhacepeoval se"), takže tři flajty po třech, a včera fofr, šli jsme snad hodinu padesát? No a dařilo se mi, vzal jsem si jen železa, a dařilo se, docela, hned bylo vidět, jak mi krátká hra a především patování kazilo výsledné skore. Ale i tak se mi podařilo zahrát nečekaně dobře, STB 22 a mírné zlepšení na 30,4 HCP. :)

Výstřižek.PNG
 
Týna se svěřila, že má golfový řidičák teprve od jara, proto smekám, jak se jí hra dařila! Nejen jí, ale i Marcele děkuji za milou společnost, a šéfovi Michalovi za poskytnutí zvýhodněného voucheru na fee. Bylo to fajn odpoledne, ačkoliv má hra byla o dost horší, než je můj standard.
Já oběma děvčatům Katy a Kristýně také moc děkuji. Úžasné a pohodové odpoledne v bezva společnosti. Organizace perfektní. Těším se na další společnou akci.
 
Dám to ještě sem... Dnes mistrovství klubu 2x 9 jamek Public na Konopišti, takovej ten den kdy to fakt mlaská na hokejce, 2x birdie, celkově +3 a o 10 ran Mistr klubu.. Jen na mojí obhajobu, Public je hřiště kde jsem začínal a odehraných tam mám asi 1000 devítek...:):):)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom