Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Golfová výzva 2023

Splněno na turnaji:
3) Hra bez ztráty míčku (R/Y/B)
Odehrát 18 jamek (příp. 2x9) bez ztráty svého míčku. Slušné skóre - pro každého dle vlastního uvážení - na konci podmínkou!
6)
Hra bez trestné oblasti (R/Y/B) Odehrát 18 jamek (příp. 2x9) bez zahrání míče do trestné oblasti. Hratelný a odehraný míč z trestné oblasti, byť bez započítaného trestu, se počítá jako míč v trestné oblasti. Hřiště s ostrovními greeny je ideální, leč ne povinné!
7) Hra bez outu (R/Y/B) Odehrát 18 jamek (příp. 2x9) bez toho, aby míček skončil v outu (včetně vnitřního). Čím více značených outů na hřišti, tím lépe!
9) UPRAVENO: Zlepšit na turnaji svůj HI (HCP) (R/Y/B) Na oficiálním turnaji zlepšit svůj HI. Turnaj musí být s úpravou HI/HCP. - ale jo, trochu, fakt trochu se to pohnulo dolů. :-D
12) Hra se ziskem 3 míčků (R/Y/B) Přišel jsem, zahrál jsem, našel jsem... Při hře na 18 jamek (příp. 2x9) najít alespoň 3 cizí ztracené míčky. Vlastní míčky ztracené dle Definic se nepočítají. Tzn. být v celkovém zisku +3 míčky po odehrání hry!


Dál tápu:

8) 4 různá hřiště ze svého regionu dle ČGF - Během sezóny odehrát alespoň 4 různá hřiště (18 jamek, příp. 2x9) ze svého regionu dle ČGF (viz cgf.cz - Hřiště - Vyhledávání / Kliknout na Filtrování hřišť a zaškrtnout vybraný region). Při splnění vypsat hřiště.
Když jsem z Prahy, tak jsem region A? Když na něj kliknu, nic se nezobrazí za výsledky. Když kliknu jen na Prahu, tak ano, ale spadá tam i Středočeský kraj? Tedy Benátky?

@Tereza Harmatová: Než to zapíšu, pro jistotu se utvrzuji - skutečně bylo vše turnajově? Resp. 5 - 6 různých turnajů - jaké? Turnajově je možné splnit jednou hrou jeden úkol Tzn. na splnění všech je potřeba odehrát 19 turnajů. Neříkám, že to není možné, kdyžtak bych to udělal jako červené. Stačí prosím vypisovat jen čísla, ne celé znění.

Jinak 18 - Splněno. Pozměnil jsem 18 na splněno/nesplněno - chápu, že blbě se posuzuje, něco jako částečně turnajově. Tak zjednodušení. Upraveno i v Pravidlech výzvy.

Ad úkol 8: Napsal jsem dotaz/hlášení potencionální chyby na čgf, zdá se se, že mají rozbité filtrování, taky mi to nevrací na regiony žádný výsledek. Tak jakmile zjistím, co a jak, dám sem vědět.

@Sajason: vítej na palubě, první úkol splněn :up:
@tatomana: taktéž, první úkol splněn :up:
@jumbodedek: 7. - žlutá :up:
@Baluaty: 2,4,7 - červená :up:
@bpetr - 7 - černá, 18 nahlasit prosím, až budeš mít vše :)
@macdav - 4 červená :up:

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023

PS: Pokud jsem něco přehlédl, ozvěte se pls.
 
@Tereza Harmatová: Než to zapíšu, pro jistotu se utvrzuji - skutečně bylo vše turnajově? Resp. 5 - 6 různých turnajů - jaké? Turnajově je možné splnit jednou hrou jeden úkol Tzn. na splnění všech je potřeba odehrát 19 turnajů. Neříkám, že to není možné, kdyžtak bych to udělal jako červené. Stačí prosím vypisovat jen čísla, ne celé znění.

Jinak 18 - Splněno. Pozměnil jsem 18 na splněno/nesplněno - chápu, že blbě se posuzuje, něco jako částečně turnajově. Tak zjednodušení. Upraveno i v Pravidlech výzvy.

Ad úkol 8: Napsal jsem dotaz/hlášení potencionální chyby na čgf, zdá se se, že mají rozbité filtrování, taky mi to nevrací na regiony žádný výsledek. Tak jakmile zjistím, co a jak, dám sem vědět.

@Sajason: vítej na palubě, první úkol splněn :up:
@tatomana: taktéž, první úkol splněn :up:
@jumbodedek: 7. - žlutá :up:
@Baluaty: 2,4,7 - červená :up:
@bpetr - 7 - černá, 18 nahlasit prosím, až budeš mít vše :)
@macdav - 4 červená :up:

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023

PS: Pokud jsem něco přehlédl, ozvěte se pls.
Ahoj,

nene. Nebyla jsem na 19 turnajích ještě letos. :-D Protože ty barvičky vůbec nechápu, tak jsem se tomu chtěla elegantně vyhnout :-D a napsat, že to tam bylo splněno, ale jaký bude zápis prakticky nechat na tobě - protože ty barvičky nechápu, jak jsem už psala. Byla jsem v pátek a v sobotu na turnaji. Takže 2 turnaje.
Černá - že si můžu vybrat pro zápis jen jednu a ostatní bude červeno/žluto? Jestli ano, tak v tom případě za pátek černou - Hra se ziskem 3 míčků. Ostatní teda dalšíma barvama. Za sobotu teda černou Hra bez outu.
 
Ahoj,

nene. Nebyla jsem na 19 turnajích ještě letos. :-D Protože ty barvičky vůbec nechápu, tak jsem se tomu chtěla elegantně vyhnout :-D a napsat, že to tam bylo splněno, ale jaký bude zápis prakticky nechat na tobě - protože ty barvičky nechápu, jak jsem už psala. Byla jsem v pátek a v sobotu na turnaji. Takže 2 turnaje.
Černá - že si můžu vybrat pro zápis jen jednu a ostatní bude červeno/žluto? Jestli ano, tak v tom případě za pátek černou - Hra se ziskem 3 míčků. Ostatní teda dalšíma barvama. Za sobotu teda černou Hra bez outu.

To musím ale z toho textu poznat že to mám nějak posoudit, když uvedeš první větu - "splněno na turnaji", tak mi to na výběr moc nedává. ;)
Ok. Takhle jasný, tedy:

3, 6, 9 - červená :up:
8, 12 - černá :up:

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
 
Prosím tedy zapsat hra se všemi holemi z bagu a zisk 3 míčků.. ve Vinoři
 
@requo Vím, že se ještě neví k těm regionům, že se nejde podle nich filtrovat, a že se čeká, až se bude k tomu vědět více. Regiony jsou myslím zrušený, tak nevím moc dobře, jestli se dnešní hra na Zloníně - 2x9 (jsem z Prahy) počítá jako červená - 4 různá hřiště ze svého regionu dle ČGF. 🤷‍♀️
 
Úprava pravidel - na základě podnětu @Tereza Harmatová jsem upravil úkol č. 8. "Regiony" jsou problematické, těžce dohledatelné.

Tedy nové znění:


Úkol č. 8:

  • 4 různá hřiště mimo svůj kraj - tzv CESTOVATELSKÁ - Během sezóny odehrát alespoň 4 různá hřiště (18 jamek, příp. 2x9) MIMO svůj kraj (bydliště) dle ČGF (viz cgf.cz - Hřiště - Vyhledávání / Kliknout na Filtrování hřišť ). Praha se počítá pro tento úkol jako součást Středočeského kraje. Při splnění vypsat hřiště.
Upraveno i v propozicích.
 
Ahoj, dnes mi to v Těšeticích docela šlo, takže bych poprosil o červené - bez ztráty míčku, bez bankru ,bez trestné oblasti a žlutou bez sněhuláka.Děkuji
 
Nebylo by možné doplnit ještě jednu výzvu?
Třeba Ztráta 4 a více míčků v jednom kole? Jako protiváha tomu hledání.
To je asi tak jediné, co jsem schopen zaručeně splnit :D:D:D
 
@Baluaty - 3, 5, 6, - červená. Předpokládám, že šlo o jednu hru. Takže žlutou ne, žlutá je pro samostatnou hru... tzn. ne 3 červené a 1 žluté. Ale buď červené (x) nebo právě jednu žlutou. Vybrat si. Je to na celou sezónu :up: (pokud jsem to pochopil špatně, prosím o korekci)

@Tereza Harmatová - 3. - černá. Dobře ty, jedeš! Hezky proti turnajově! :)

Pls. Uvádějte čísla úkolů, je to trochu pro mě pak přehlednější.

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
 
Se omlouvám Michale. Včerejší hra mne psychicky dostala na samé dno :D , že jsem tě zapomněl poprosit o zapsání do výzvy

bod 13 hra všemi holemi Black

děkuji pěkně
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom