Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Golfová výzva 2023

Máš to tam! 13 černá. Jakto, nedařilo se?

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
Jak už jsem psal ve vlákně...Jak jsme naposledy hráli.. 1 devítka do 7 jamky dobrý a potom šrot. Celej flajt jsme hráli 2 devítku blbě. neustále jsme hledali míčky v rafech. Jediné, co jsem splnil byla hra všemi holemi :D
 
Ahoj, prosím o zápis:
8. 4 různá hřiště mimo svůj kraj - tzv CESTOVATELSKÁ - Splněno (zatím) RED (Ústí, Telč, Čertovo Břemeno, Ypsilon)
12. Hra se všemi holemi (R/Y/B) RED na Telči
18. První písmeno: aneb 3 česká hřiště dle jména, přijmení a místa (Mám z předtím už místo, teď jméno na T - Telč) RED
 
Dnes Čeladná Old Course
4) Hra v tříčlenném flajtu v časovém limitu (červená)
7) Hra bez outu (asi mám už černou :D)

Včera Telč
5) Hra bez bunkeru

Z ČGK turnajů
8) 4 různá hřiště mimo svůj kraj (černá)
- Písek
- Ypsilon
- Čertovo Břemeno
- Terasy Ústí
 
Dnes turnaj v České Lípě splněno bod 9- obhajoba hcp ze 14,5 na 14
 
Ahoj, prosím o zapsání:
4) Hra v tříčlenném flajtu v časovém limitu (šli jsme 4) - Žlutá - na Čeladné Old course
12. Hra se všemi holemi (R/Y/B) Žlutá na Čeladné Old Course
 
@Tereza Harmatová: 8 - červená, 4 a 13 (všechny hole, úkol 12 je jiný) - žlutá (jednalo se o dvě různé hry - Old Course, pokud jen o jednu, tak žlutou můžeš pouze 1, nechme to teď tak, jak to je, vysvětlím na Darovanu :), 18. splněno :up:
@bpetr: 4 a 5 - červená, 8 černá... :up: - dobře ty! Z Telče na čeladnou, vyloženě po ruce :-D
@jumbodedek: 9 černá :up: Gratulace k taktickému zlepšení před Darovanem! :)

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
 
@Tereza Harmatová: 8 - červená, 4 a 13 (všechny hole, úkol 12 je jiný) - žlutá (jednalo se o dvě různé hry - Old Course, pokud jen o jednu, tak žlutou můžeš pouze 1, nechme to teď tak, jak to je, vysvětlím na Darovanu :), 18. splněno :up:
@bpetr: 4 a 5 - červená, 8 černá... :up: - dobře ty! Z Telče na čeladnou, vyloženě po ruce :-D
@jumbodedek: 9 černá :up: Gratulace k taktickému zlepšení před Darovanem! :)

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
Až budeš vysvětlovat ty jednotlivé úrovně, kdyžtak bych se přidal, teda pokud by to nevadilo. Abych aspoň tušil, co bych někdy třeba mohl splnit :D:D:D
 
@TP_79: Jasný. Projdeme :) Mně to tedy přijde jasný, i s ohledem, že nějaké to kolo jsme v minulosti s tím už prolítli, až se mi chce zeptat: A přečetli jste si to alespoň? Vždyť jsou to vlastně jen tři řádky, když to shrnu: červený více najednou, žlutý jen jeden, musí být pole předtím červený, černý - turnaj, jen jedno pole, kdykoli. Ale chápu, pro příští kola výrazně jednodušeji. :up:

---
Úroveň úkolů: Některé úkoly lze splnit/nesplnit, ale některé mají tzv. svojí úroveň (v názvu úkolu označeno pomocí R/Y/B), úrovně jsou tři:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli, splnit lze i více úkolů najednou jednou hrou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden jednou hrou, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji (s úpravou HI/HCP), uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté), u vícekolových turnajů se počítá každé kolo jako "jeden" turnaj
 
Upraveno:
@TP_79: Jasný. Projdeme :) Mně to tedy přijde jasný, i s ohledem, že nějaké to kolo jsme v minulosti s tím už prolítli, až se mi chce zeptat: A přečetli jste si to alespoň? Vždyť jsou to vlastně jen tři řádky, když to shrnu: červený více najednou, žlutý jen jeden, musí být pole předtím červený, černý - turnaj, jen jedno pole, kdykoli. Ale chápu, pro příští kola výrazně jednodušeji. :up:

---
Úroveň úkolů: Některé úkoly lze splnit/nesplnit, ale některé mají tzv. svojí úroveň (v názvu úkolu označeno pomocí R/Y/B), úrovně jsou tři:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli, splnit lze i více úkolů najednou jednou hrou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden jednou hrou, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji (s úpravou HI/HCP), uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté), u vícekolových turnajů se počítá každé kolo jako "jeden" turnaj
Já jsem to četl, ale přiznávám, že jen jednou, což už asi prostě nestačí. A vím, že to složité není, ale pokud bude školeníčko, zlobit se nebudu :D:D Mě tam totiž něco jasné nebylo, ale už nevím co. Já si to ještě projdu, abych se případně jen dozeptal.
A samozřejmě máš u mě 🍺🍺🍺 či 🥃🥃🥃
 
@Tereza Harmatová: 8 - červená, 4 a 13 (všechny hole, úkol 12 je jiný) - žlutá (jednalo se o dvě různé hry - Old Course, pokud jen o jednu, tak žlutou můžeš pouze 1, nechme to teď tak, jak to je, vysvětlím na Darovanu :), 18. splněno :up:
@bpetr: 4 a 5 - červená, 8 černá... :up: - dobře ty! Z Telče na čeladnou, vyloženě po ruce :-D
@jumbodedek: 9 černá :up: Gratulace k taktickému zlepšení před Darovanem! :)

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
To si počkej do zítřejšího večera na tu úpravu hcp před Darovou. Jdu zítra odpolední turnaj v Hořehledech :D
 
krásný podvečer přeji
dnes Hořehledy 36 jamek
prosím o splněno bod 17 Maraton

ve druhé osmnáctce jsem našel 3 míčky
 
Darovanský dvůr splněno bod 4 v časovém limitu Žlutá

Děkuji pěkně
 
Prosím o zapsání:
Turnaj Darovanský Dvůr 21.5.2023
bod 3 bez ztráty míčku black
děkuji pěkně
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom