Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Golfová výzva 2023

Prostě ses potřeboval nějak dostat na Moravu/do Slzeska (do Šilheřovic), tak sis vymyslel tenhle úkol :)

Jako hodně bych tam chtěl, to je pravda... :)) Takhle to prásknout! ;) No, budeme tomu říkat šťastná náhoda. :-D
 
Jdu do toho a prijimam vyzvu.

Neni mozne ziskat zolika treba za flight 4 jamkaru kdekoliv. Nejak se poznat musime i mimo Plzen, ne ? 😉😉
 
Tak jsem dnes hrál první hru do golfové výzvy. I přes velmi špatnou hru jsem dokázal ..
bod 4- hra v čtyřčleném flightu Kotlinu za 4 hod 20 min s pauzou na pivko po devítce
bod 11- hra bez trojpatu
bod 13- hra všemi holemi..13 holí
vše nejspíš v barvě RED ;)
 
Včerejší turnajová hra v Berouně - nebyl jsem v bunkeru: Takže černá! 5! :) Jééé, to mi udělalo radost! Další pozitivní věc na té včerejší tragédii. :p
 
Ahoj,

4. Hra v tříčlenném flajtu v časovém limitu - Splněno. Za 4.20 hodiny ve 4 členném flightu Gloria New Course. Buggy jsem neměla. 😃 Mákli jsme si. Dnes v dopolední čas hoooodně lidí. Moje nejrychlejší hra.
7. Hra bez outu - Splněno. Předevčírem Carya, včera Gloria Old Course, dnes Gloria New Course.
 
Dnešní turnaj na Terasách
bod 4- hra ve čtyřčlenném flajtu za 4 hod 35 min barva Y
bod 7- bez autu barva R
bod 13- hra všemi holemi barva Y
bod 18- příjmení na T.. povoleno soutěžním výborem.. Š je moc daleko :D
 
Dnešní turnaj na Terasách
bod 4- hra ve čtyřčlenném flajtu za 4 hod 35 min barva Y
bod 7- bez autu barva R
bod 13- hra všemi holemi barva Y
bod 18- příjmení na T.. povoleno soutěžním výborem.. Š je moc daleko :D
Nechceš to přibrzdit? Takhle ti sezona skončí v červnu :D:D:D
 
Nechceš to přibrzdit? Takhle ti sezona skončí v červnu :D:D:D
Milej Tome. Toto je pár bodů z těch osmnácti, kde mám šanci je splnit. Až je udělám všechny ,, black,, soustředím se na ten zbytek po celou sezónu :D
 
Dnes s parťákem Mílou, který toho po čtyřech dnech na Grabmasters neměl dost 18 jamek v tříčleném flajtu na Kotlině.

bod 2- bez triplíka splněno Red
bod 3- bez ztráty míčku splněno Red
bod 4- hra tříčlený flajt v limitu splněno 4 hod Kotlina Black
bod 6-bez trestné oblasti splněno Red
bod 7-bez autu splněno Y
bod 11-bez trojpatu splněno Y
bod 13- hra všemi holemi splněno Black

jsem neskutečně soutěživý jedinec :D
 
Dnešní turnaj na Terasách
bod 4- hra ve čtyřčlenném flajtu za 4 hod 35 min barva Y
bod 7- bez autu barva R
bod 13- hra všemi holemi barva Y
bod 18- příjmení na T.. povoleno soutěžním výborem.. Š je moc daleko :D
Dnes s parťákem Mílou, který toho po čtyřech dnech na Grabmasters neměl dost 18 jamek v tříčleném flajtu na Kotlině.

bod 2- bez triplíka splněno Red
bod 3- bez ztráty míčku splněno Red
bod 4- hra tříčlený flajt v limitu splněno 4 hod Kotlina Black
bod 6-bez trestné oblasti splněno Red
bod 7-bez autu splněno Y
bod 11-bez trojpatu splněno Y
bod 13- hra všemi holemi splněno Black

jsem neskutečně soutěživý jedinec :D

Pokud tomu rozumím správně, jedna se o dvě hry. V jedné hře můžeš mít buď červené, nebo žluté nebo černé. Tzn. že jedná hra ti nemůže vyplnit jak červenou, tak žlutou, tak černou. To by si to za chvilku měl hotový. :) Tak vyber a já ti to doplním.

Viz pravidla, cituji:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli, splnit lze i více úkolů najednou jednou hrou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden jednou hrou, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji (s úpravou HI/HCP), uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté), u vícekolových turnajů se počítá každé kolo jako "jeden" turnaj
 
Pokud tomu rozumím správně, jedna se o dvě hry. V jedné hře můžeš mít buď červené, nebo žluté nebo černé. Tzn. že jedná hra ti nemůže vyplnit jak červenou, tak žlutou, tak černou. To by si to za chvilku měl hotový. :) Tak vyber a já ti to doplním.

Viz pravidla, cituji:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli, splnit lze i více úkolů najednou jednou hrou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden jednou hrou, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji (s úpravou HI/HCP), uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté), u vícekolových turnajů se počítá každé kolo jako "jeden" turnaj
už mám odehrány tři hry Michale. Ve všech třech hrách, jsem splnil
bod 3 a bod 13
Pokud jsem to dobře pochopil, tak jsou tyto dva body BLACK
 
asi jsem trochu pomalejší , znáš mě :D pokud to chápu dobře, žlutou jen jeden bod za hru? černá jeden bod na ofiko turnaji? červená kolik je mi libo?
V tom případě prosím zapsat
bod 2 red
bod 3 red
bod 6 red
Děkuji a omlouvám se. Nejsem typ co švindluje :(
 
Prosím dotaz na bod 8 - 4 hřiště ve svém okolí
na red 4 hry 4 hřiště
na yellow 4 hry 4 hřiště
na black 4 hry 4 hřiště
Děkuji :)
 
@jumbodedek - neodporují si tvé poslední tři příspěvky, resp. první dva z těch tří? Nejprve 3 černá, pak 3 červená? No, to je fuk. Jinak ano "žlutou jen jeden bod za hru? černá jeden bod na ofiko turnaji? červená kolik je mi libo?" - toto platí. Prostě musíš vybrat - jedna hra, buď jen červené nebo jen jedna žlutá nebo jen jedna černá (turnajová). Zkusil jsem to nakonec rozlousknout. Prosím, podívej se na tu tabulku na svůj řádek a napiš mi - JEN UŽ co je špatně/chybí - doplním. :) Neboj, máš moji plnou důvěru. :up:

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom