Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Znamenám si..... Pomsta je pokrm, který nejlépe chutná, když vystydne. 😈😜😁
Já bysem prosil to gaspáčo ohřát!
 
Tak miláčkové,

máme zaplacenou zálohu, všichni, co měli zaplatit, zaplatili, takže neprodělávám. Díky.
Dva účastníci po uzávěrce jsou evidování s vysokou pravděpodobností účasti.
Už jen pár detailů a celý to předám @PFP, už se těším.

Váš Sauron,
hobby pořadatel golfových zážitků nejvyšší kvality.

P.S.: Nevím, jestli mám trénovat golf, nebo ladit kytaru ....
 
Tak miláčkové,

máme zaplacenou zálohu, všichni, co měli zaplatit, zaplatili, takže neprodělávám. Díky.
Dva účastníci po uzávěrce jsou evidování s vysokou pravděpodobností účasti.
Už jen pár detailů a celý to předám @PFP, už se těším.

Váš Sauron,
hobby pořadatel golfových zážitků nejvyšší kvality.

P.S.: Nevím, jestli mám trénovat golf, nebo ladit kytaru ....
Za odměnu tady máš obrázek.
Jako milovník vaření, jistě oceníš.
1710159544115.jpeg
 
Pane @Sauron, prosimjich, uz vedi kdy se zacina v patek? Maji uz voni naky propozice?
 
Pane @Sauron, prosimjich, uz vedi kdy se zacina v patek? Maji uz voni naky propozice?
ty seš ale nadrženej Románku :D Propozice hry a její formát má na starosti pan Fousek ;) @PFP Po dovolené na Slovensku, kde spolu se Sašou @Sauron určitě ladili poslední detaily dají vědět ;) Vydrž Prďka vydrž :D
 
Pane @Sauron, prosimjich, uz vedi kdy se zacina v patek? Maji uz voni naky propozice?
PŘEDBĚŽNÉ TEETIMES

Čtvrtek 9.5.: od 13.30
Pátek 10.5: od 13.50 1. devítka a od 16.00 2. devítka.
Sobota 11.5: od 10.00 1. devítka, od 12.40 (ev. dřív) 2. devítka.
Neděle 12.5: JDEME 2X ŽELEZNOU, JE TAM JINÝ TURNAJ, čas bude někdy po ránu, cca 9:00
 
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda někdo pojedete až v pátek z Prahy a měl byste volné místo v autě. Budu mít s sebou jen kabelku, žádné velké zavazadlo. Děkuji za reakci. 🍀
 
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda někdo pojedete až v pátek z Prahy a měl byste volné místo v autě. Budu mít s sebou jen kabelku, žádné velké zavazadlo. Děkuji za reakci. 🍀
Ahoj. Zatím nevím na 100%, ale velmi pravděpodobně pojedeme v pátek dopoledne a na jih Prahy bychom asi mohli dorazit a nabrat Tě. Budu to mít na paměti při plánování a dám vědět.
Anebo budu sledovat, jak Ti nabídne někdo odvoz ode dveří až na místo v luxusním vozidle s občerstvením cestou ... ;)
 
Ahoj. Zatím nevím na 100%, ale velmi pravděpodobně pojedeme v pátek dopoledne a na jih Prahy bychom asi mohli dorazit a nabrat Tě. Budu to mít na paměti při plánování a dám vědět.
Anebo budu sledovat, jak Ti nabídne někdo odvoz ode dveří až na místo v luxusním vozidle s občerstvením cestou ... ;)
👍děkuji moc. Není problém se někam přiblížit. Chci si vzít v pátek dovolenou), tak ani čas není problém.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Tak poslední výzva k přihlášení na Balíček B od pátku do neděle. Stav vidíte výše. V čtvrtek v poledne uzavírám.
Jinak já jsem v balíčku A, ale přespím jednu noc u @Belbo , neb ze čtvrtka nejsou pokoje.

Jo a - vyjednávám, abychom měli k dispozici salonek, separé, soukromí. Možná to bude státe nějakou malinkou korunu navíc, ale protože cena je příznivá, tak mi to jistě odpustíte.

Také prosím počítejte, že @requo a @PFP budou chtít vybrat nějaké malé startovné.
 
Upraveno:
Bracha nechce a ja jsem díky Turecku, jarním prázdninam a letni dovolené na posledních 5 dni volné dovolené a tu musím šetrit na alespoň jeden turnaj midtour a Vánoce. 😪
 
Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda někdo pojedete až v pátek z Prahy a měl byste volné místo v autě. Budu mít s sebou jen kabelku, žádné velké zavazadlo. Děkuji za reakci. 🍀
Ahoj, taky pojedu v pátek ráno / dopoledne z Prahy:) Luxusní vůz ale nemám a musela bys zajistit občerstvení :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom