Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
V pohodě. Netrefili jste nás a musíš uznat, že jsme se neloudali.
Neloudali, spíš my jsme se loudali, nepočítal jsem s tak kopcovitý hřištěm a vzal jsem si ne zcela vhodnou obuv, tady na ty kopce a déšť by byly vhodné boty s 16 hřeby ( mám takové), jinak super pohodička byly tam lavičky, takže jsme poseděli a bombonovali, nechali vás v klidu dohrát a nestát na odpališti .
 
Jako já se běžně moc nerozcvičuju (na drivingu jsem před turnajem byl naposled v roce 2014), ale když je start v 15:00, tak kopat elektrickou přípojku pro novej kurník ještě v 14:45 je i na člověka bydlícího na hřišti trochu extrém. A to jsem do zbývajíciho času natlačil ještě řízek s bramborovým salátem, kterej moje báječná žena za kopací maratón připravila.

Další realitou dneška je, že se 4ma autama se slušnej golf hraje těžko. Co je ovšem ještě zajímavějši, mě to nevadilo. Přestože chcalo, foukalo, skoromrzlo, já si své zprasené rány užíval a přestože mé nadPARové score bylo už po třech jamkách stejné, jako v neděli po celé 18ce. Pro mne nový, dosud nepoznaný, rozměr hry. Asi přehodnotím své tvrzeni o @requo a jeho šourku plném nenávisti.

Co mne ovšem sere doběla jsou oba PARy 5. Oba už celkem běžně hraju 2. do greenu, oba měly greeny ještě nerozpíchaný aerifikací, u obou jsem ležel cca 8m od jámy na eagle a ubou to doprcám trojputtem?! Svině jedna malá bílá kulatá!

55AF9249-F274-4384-91D5-419B33B7ECE2.jpeg
 
Včera už pro mě skoro klasická popracovní [HASH=77]#hostivař[/HASH] s @Jirka 4. Byla zima. A hnusně, ale stihli jsme to ještě před deštěm. TT 15:40. Fotku žádnou nemám, protože byla zima. Takže jen slovní popis - hřiště bez problémů, grýny už lepší, než minule. Co mě zuajalo - hřiště úplně prázdné v tento čas. Resp. před námi jednotlivec někde daleko. Asi jak nejsou ofiko už kroužky, nebo co, s kombinací se zimou, tak mrtvo. Na Prahu zajímavý.

No, hra - použiju slova @JanKostalCZE. Hrál jsem takový nudný golf, samá bogey a dvě chyby v podobě double bogey. Koneckonců, si můžu tu laťku posunout o ránu nahoru a jsem skoro jako on! :-D

Ve výsledku z toho bylo u mě 47 ran, 18 STB, takže asi plus minus spokojenost. Mrzí mě dvě nepovedené rány, zase se mi zavřela hůl, ale luxusně - ještě že na tom hřišti vyjma nás nikdo nebyl. A už bych si mohl zapamatovat, jakou holí hraju devítku. To je skoro pravidelně, že vezmu hůl o číslo kratší a pak musím hrát třetí, protože voda. Nic, tak schválně - jestli si vzpomenu příště. Díky Jirko za hru, jsem rád, že jsme se vyvětrali. Na příště si objednáme ale trošku lepší počasí, jo? :)
 
Upraveno:
... se 4ma autama se slušnej golf hraje těžko.
To máš tak velkou garáž nebo něco parkuješ i venku? 🤭
 
Tak včera Albatross.......a jediný co se k tomu dá říct je, že si to hřuště se mnou doslova vytřelo pr.el. (121 ran, 222 Stb.):(. Přitom hra z týčka (jen 2 zkažené odpaly) a v poli nebyla úplně špatná.......ale co ran jsem tam nechal při krátké hře a hlavně na zatraceně rychlých greenech (2 x 4 put), to mi do teď hlava nebere. No nic.....rychle zapomenout!!
 
Tak včera Albatross.......a jediný co se k tomu dá říct je, že si to hřuště se mnou doslova vytřelo pr.el. (121 ran, 222 Stb.):(. Přitom hra z týčka (jen 2 zkažené odpaly) a v poli nebyla úplně špatná.......ale co ran jsem tam nechal při krátké hře a hlavně na zatraceně rychlých greenech (2 x 4 put), to mi do teď hlava nebere. No nic.....rychle zapomenout!!
....samozřejmě 22 Stb.........jak je vidět, jsem z toho svýho "výkonu" rozhozenej ještě dneska:D
 
....samozřejmě 22 Stb.........jak je vidět, jsem z toho svýho "výkonu" rozhozenej ještě dneska:D
No, mně to bylo divný .😃
 
222 stejblů ?
to prej se stalo ...

v Lurdech ... 😁

psali to v Hromu
 
Musel jsem jít zkontrolovat nové jamky na [HASH=77]#hostivař[/HASH]

Tak to vezmu stručně. Dneska bylo dost vody.

Nová jamka číslo 2
- úzký PAR 4, 247 metrů
- vpravo out
- vlevo voda
- velký bunker - waste nebo co tam měli
A4236D99-56AE-478A-A463-B5FFED6F3A3B.jpeg

- z odpaliště není vidět bunker
1F2732A0-9F3B-402A-8459-7E6266F337C4.jpeg


Potom hned nová jamka číslo 3
- PAR 3, 150 metrů
- green u greenu jedničky
- trochu z kopce
- hezký výhled
BA9A814D-BF05-4B55-A6CA-8200ED1BC3CC.jpeg


A potom už staré jamky. Teda stará prodloužená 5 je dost nebezpečná - green je blízko greenu nové 13. Jamky.

A potom ty 3 "nové". Ty už znáte. Širší, takové moderní.

Zajímavý formát 14 jamek. 2,5 hodiny, pár přede mnou, jeden za mnou. Čekání jenom chvilkama.
 
Dnes s @Marklar [HASH=589]#Terasy[/HASH]. Bylo to super, děkuji Jirkovi za společnost. Fakt jsem si to užil.
Bral jsem to jako přípravu na zítřejší [HASH=401]#KunětickáHora[/HASH], bohužel se obávám, že pokud takhle budu hrát, bude to dost o štěstí.
Hra dobrá až na asi 4 jamky, tam to byla hrůza a cca 7 ztracených míčů. Bohužel není dobré si místo 6i vzít PW. To se ta voda skutečně nedá přepálit :D Jinak i nějaký par tam byl, takže se mohu i trošičku pochválit.
Na hřišti jsme byl poprvé, kvalitativně celkem dobré až na ty greeny, sice celkem jely, ale rozbité jsou teda dost. Když při patování míček poskakuje jak v ruletě, není to úplně ideální. Bohužel mi to hřiště přišlo divné, když první devítka je v podstatě rovina, kdežto druhá je taková kopec sem tam. Možná, kdyby to bylo otočené, bylo by to lepší.
 
Na dnešek jsme měli už od zimy naplánovaný závěrečný turnaj sezóny RequoGolf. Sice nakonec nešel uspořádat, ale zahrát jsme si mohli. Na přátelskou hru jsme byli zkontrolovat všechny pláže co na Kuňce mají..... a že jich tam je. Hrál jsem o hodně lépe než včera na Terasách (včera to bylo na vrácení karty ;) ). Stejně to nestačilo a fourball zaslouženě vyhráli @RobertSlajs a @macdav. Díky @TP_79 za dva dny golfu 👍
4981BE06-6EC4-4547-B6C0-E52A8220263D.jpeg
 
Na dnešek jsme měli už od zimy naplánovaný závěrečný turnaj sezóny RequoGolf. Sice nakonec nešel uspořádat, ale zahrát jsme si mohli. Na přátelskou hru jsme byli zkontrolovat všechny pláže co na Kuňce mají..... a že jich tam je. Hrál jsem o hodně lépe než včera na Terasách (včera to bylo na vrácení karty ;) ). Stejně to nestačilo a fourball zaslouženě vyhráli @RobertSlajs a @macdav. Díky @TP_79 za dva dny golfu 👍
Zobrazit přílohu 14606
Já děkuji za dva dny golfu, náramně jsem si to užil. A k tomu ještě poblahopřeji vítězům,@macdav a @RobertSlajs, k vítězství a ať si ceny, zejména tu tekoucí, užijí.
A @Marklar se omlouvám, že jsme nepodpořil tým a nepřidal více vyhraných jamek. Až budu ty hole prodávat, budu na tebe myslet :D :D :D
 
Rodina doma, obě děcka dopoledne na distanční výuce, odpoledne by nejraději na PC pařili. Týnka na ntb také, akorát jako učitelka na druhé straně barikády - vysílá. Takže je potřeba pro ně aktivně vymýšlet program. I tedy vydali jsme se včera po druhé hodině na Slapy. 18j, herně já, @kristyna a Fanda, kedík malý Jan. :) Hřiště velmi dobře průchozí a počasí obstojné, nepršelo a ani nefoukalo. Golfově docela příjemné - zase jsem se docela navnadil. Prostorné ferveje, barevné listí, první devítku mám rád. Druhá, standardní moje otrava - nebaví mě. Ale potěšila mě moje hra v poli, trochu slabší krátká hra. A pak škoda několika velmi těsných třípatů. Grýny sice nearefikované, ale na mnoha místech s takovýma černýma ďubkama, viz foto níže. Jsem rád, že jsme takhle herně ve třech šli i v pěkném tempu, nějakých 3 a půl hodiny - takže se vše stihlo i v podmračeném dni za světla. Rodině se to na Slapech líbilo moc. Výsledky všech - a ne, o to včera nešlo. Užili jsme si krásný a i pohodový den na hezkém hřišti a venku (potřebuju tu svoji výsledkovou hrůzu nějak zamluvit). Prima to bylo.

Ne a ne a ne. Té druhé devítce prostě na chuť nepřijdu. První je paráda a mám ji rád. Vyjma těch grýnů, co mě zarazilo jediné - dost hrbolaté přechody od odpališť k začátkům fervejí. Zbytek ok a celkově určitě stojí teď ke konci sezóny na hobby golf za návštěvu.

9663D9A6-B486-4978-8D38-0F4A5F01ED35.jpeg 7E5033FE-CB67-49B4-9E23-7D82BB4872BD.jpeg 51841785-0000-4DEC-9DB5-69586A603321.jpeg
2616BE29-3A87-4A27-A420-2CCA744960CA.jpeg 84B596EA-99F0-435D-8F91-8752640DDCB8.jpeg B868E569-2C08-449A-9FF0-5F6A00665603.jpeg

PS. Hlavně kedíka Honzíka to moc ke konci bavilo. :-D

obr.jpg
 
Upraveno:
Včera [HASH=77]#hostivař[/HASH] s @Jirka 4 - home office na golfu není špatný, dokonce jsme poctivě i chvíli pracovali. :) No a díky tomu jsem prohrál tentokrát naší pravidelnou Jamkovku. Hřiště poměrně mokré, ale dobře hratelné. Pokud bude sluníčko, bude to zase krása, díky nádherně zbarveným stromům. Oběma se nám podařil par na trojce, mně díky čipinu, páč jsem vemeno a druhou ranou jsem si přihrál drbancem cca půl metr od původní pozice, trochu kratší rána z tee. A Jirka zahrál nádherný drive na krátké sedmičce, skončil těsně první u grýnu, příhra na metr k fangli a zavěsil - moc hezké birdie! Tím mě zlomil vaz. Dobře Ty!

97E67D94-51AA-41BE-8C26-B2F99F3350C1.jpeg A66A0230-8BEB-431A-AE0C-3D4417E3CC19.jpeg 351CB164-7559-45E8-B960-B559ED6B54D4.jpeg
 
Bogey free kolo :) třikrát do vody, jednou na 9. z odpaliště přímo do vody, to mě tak nesralo, protože 3. rána z drop zony na green a pak 2x na 11. napřed doga přímo do vody a pak po dropu ještě 5i do té samé vody. Nicméně ve finále pod 80, sice "jen" ze žlutých ale stejně to potěší, hlavně série PARů od 12 do 17.

1603294796945.png
 
Bogey free kolo :) třikrát do vody, jednou na 9. z odpaliště přímo do vody, to mě tak nesralo, protože 3. rána z drop zony na green a pak 2x na 11. napřed doga přímo do vody a pak po dropu ještě 5i do té samé vody. Nicméně ve finále pod 80, sice "jen" ze žlutých ale stejně to potěší, hlavně série PARů od 12 do 17.

Zobrazit přílohu 14667
Žlutý byly na červenejch na devítce nebo co?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom