Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!

9D017300-B26A-45D8-A82D-EE610FE7BDF9.png
76DC0F9B-46C4-4EA2-8BF6-E9F5605C54E6.jpeg
 
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!

Zobrazit přílohu 14532Zobrazit přílohu 14533
Tož vitaj mezi singlisty chachare ;)
 
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!

Zobrazit přílohu 14532Zobrazit přílohu 14533

Ha, dobře ty! Gratulace! :))

Ten stres, až ti bude každý turnaj hrozit propad zpět mezi běžné smrtelníky s HI nad deset, ti přeju! :-D
 
Dnes poprvé Česká Lípa.
Hřiště mě pobavilo, zejména naprosto super grýny:up: Vrátil se mi drajvr a čipy:)
Bohužel naprostý kolaps patru - 7 trojapů. 9 neproměněných patů na vzdálenost 30-60cm, to se mě snad ještě nestalo:(.
Celkově 93 ran celkem spokojenost - i když, červík hlodá - kdybych nepatoval tragicky, ale jen blbě mohlo to být lepší;).
Celkově, ale super den golfu.
 
Ha, dobře ty! Gratulace! :))

Ten stres, až ti bude každý turnaj hrozit propad zpět mezi běžné smrtelníky s HI nad deset, ti přeju! :-D

Jestli nás přítula nezavře, tak mám v plánu si to hned v úterý zase vrátit zpátky nad 10, abych nebyl nervózní:).
 
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!
Gratulace a přeju ti co nejdelší singl život ;)
 
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!

Zobrazit přílohu 14532Zobrazit přílohu 14533

Ahoj, gratuluji!
A hralo se to na hristi nebo v Horehledech ?
:)
 
Konečně! Kurva konečně! Poslední turnaj roku a SINGLE je tam! Začal jsem Birdie, Birdie a překvapivě se z toho neposral, přihodil jsem pak ještě jedno a nakonec 79 ran (podruhé v životě pod 80). K tomu longest a ještě cena Fairplay. Letošní rok považuji za golfově extrémně vydařený!

Zobrazit přílohu 14532Zobrazit přílohu 14533
Když už to tam máš tak kurva gratuluju a kurva závidím, já už to letos asi nestihnu, pořád 10,3 a turnaj už asi nedám..
 
Včera Líšnice jen tak tréninkově. Rozhodl jsme se na poslední chvíli, šli jsme ve dvou, po dlouhé době.
Jen tak lehce mžilo, nic tragického, hřiště je pořád stejné, tvrdé, hodně drnů. Bohužel tam by to chtělo velký zásah a velkou rekonstrukci :cry:
Hra celkem obstojná, bohužel putty do paru mi prostě dělají problémy. Třípary střídavě oblačno, jamka č. 4 prostě záludná je, drajvy mi tam vyšly oba, ale příhry do greenu tragédie. A opět na Líšnici jsem zahrál asi druhý nejhorší výsledek na jedné jamce (první taktéž na tomto hřišti) a to na 7.jamce druhé devítky, strašlivých a těžko zapomenutelných 16 ran. Bohužel mě zase dostala hlava, po pěkném drajvu jsem si říkal, že zkusím 3w a to byla chyba. A kdybych aspoň po jedné či dvou ranách tu hůl vyměnil, ale já se jí držel asi šest ran, z nichž se žádné nepovedla 🤦‍♂️ Vůbec nevím, co mě to popadlo. Prostě d..... Tak snad už na to do příští hry zapomenu.
 
Tak většina hráčů to odehrála v Hořehledech, já spíš po jejich okolí...😉
A od kdy se cross coutry započítává do HI? 🤭
 
Včera v podvečer (16:00) [HASH=1]#Hořehledy[/HASH] . Všimli jste si, jak je už hnusně brzo tma? No nic. Šli jsme po turnaji asi s hodinovým zpožděním, před námi cca 5 flajtů různých dvojic, kteří si potřebovali stejně jako my dát šluka golfu. Tentokráte jsme se na hřiště vydali já a potenciál v podobě buducí generace Fanda a mladší Honzík. Fanda se mnou teď trénuje pod odborným dohledem, takže je namachrovanej puberťák, ale pravda, docela mu to jde. Mně, byť jsem taky pořád namachrovanej puberťák, to jde už o poznání hůře, ale alespoň se už udržím na ferveji. A Honzík? Ten jedinej hraje golf, protože zatím puberťák není a je mu to jedno a užívá si každou ránu, povedenou, nepovedenou, hlavně když to trošku letí a nebo se i kutálí směrem dopředným. :)

Odehráli jsme jen sedm jamek, bylo to příšerně pomalý, po šestce jsme to už vzdali a šli na devítku. Před námi sice jen dvojice (několik), ale i tak jsme v tomto složení čekali na každém odpališti a často i v poli. Ne, že by ti před námi hráli dramaticky špatně - všichni začínáme, ale ten pohyb na hřišti... diskutování k ráně, potom pomalý návrat k bagu, třikrát měněná hůl, bagy tak různě, rozhodně ne ve směru z grýnu k dalšímu tee a tak. Jsem ale rád, že se nám to stalo, konečně i Fanda na vlastní oči viděl a překvapivě i komentoval, že jim to nějak trvá a proč si nevezmou k tomu čipu rovnou putter a tak. Takže k tomuhle to bylo dobrý. Skóre - poplatné přestávkám a tomu, že jsme v mezičase hráli slovní fotbal a s Honzíkem trénovali logopedii - hlásku L. :) Honzíka chválím za celkový přístup - kdy se fakt snaží a za odměnu se mu na deváté jamce se podařil putt z deseti metrů na jednu ránu. Ten se úplně rozzářil, tohle byla chvilka, která byla z včerejšího dne nejlepší a tak se mi jeho šťastný, překvapený obličej a to dětské upřímné nadšení, pevně vrylo do paměti a doufám, že dlouho zůstane. Jsou oba moc šikovní.

Díky, kluci oběma za hru - ale včera jsem jsem vyhrál stejně já! Samozřejmě, že o to nejde, ale vyhrál jsem. Uf. :-D

A0B26CA2-937D-4EE9-BA5B-A2EE37DE0F3B.jpeg
 
Upraveno:
O víkendu jsem posunut coronou a zaskočen novou coronou absolvoval zážitkový výlet se synem do Krkonoš, Mladé Buky. V pátek po polední na hřišti sami. Docela kopečky hory Krkonoše , deštivo , mlhavo hra naslepo do nikam za horizont, ještě, že tam jsou směrové tyče a my byli na hřišti sami, neměl jsem strach, že někoho za horizontem trefím, žádný zvoneček nebo oznamovadlo, že mohu hrát , nebylo ani vidět na odcházející flajt před námi. Toto ovšem bylo potíží v sobotu, kdy šel před námi místní turnaj, už na jedničce jsme museli čekat a to jsem zvyklý, že nerozehravam dříve, než vidím před flajt na patovišti. Docela mne udivilo , že jsem atakoval grýny na pětiparech druhou max třetí. Ovšem hustý déšť se podepsal na výsledku . První den , to jsem tam hrál poprvé tak 86 a druhý den už to bylo lepší 81, berdík při ataku na eagle.
Hřiště vysekané v pátek grýny mokré, nestažené a neposekané v sobotu bylo vidět, že bude turnaj tak to byly úplně jiné grýny . Bankry směs písku a červenozmě daly se vyhrát , ale byly nepředvídatelné právě tou různorodou směsicí.
Celkový dojem , dobře hratelné hřiště na výsledek protože tu nejsou jiné než červené a žluté odpaliště, to musí mít v oblibě singlisté na opravu nezdařeného výsledku jinde.
 
Využil jsem dobrého počasí a možná letos naposledy vyrazil na hřiště. [HASH=575]#Mstětice[/HASH] plné lidí, letos zde poprvé a hřiště v pěkném stavu, měkké a zelené ferveje, i grýny mi přišly v pořádku.
Moje hra, dobrá, až na kolaps na jamkách 14 a 15, to byl více méně bogie golf, 3 pary. Takže pokud bych takhle zakončil sezonu, šlo by to :)
 
O víkendu jsem posunut coronou a zaskočen novou coronou absolvoval zážitkový výlet se synem do Krkonoš, Mladé Buky. V pátek po polední na hřišti sami. Docela kopečky hory Krkonoše , deštivo , mlhavo hra naslepo do nikam za horizont, ještě, že tam jsou směrové tyče a my byli na hřišti sami, neměl jsem strach, že někoho za horizontem trefím, žádný zvoneček nebo oznamovadlo, že mohu hrát , nebylo ani vidět na odcházející flajt před námi. Toto ovšem bylo potíží v sobotu, kdy šel před námi místní turnaj, už na jedničce jsme museli čekat a to jsem zvyklý, že nerozehravam dříve, než vidím před flajt na patovišti. Docela mne udivilo , že jsem atakoval grýny na pětiparech druhou max třetí. Ovšem hustý déšť se podepsal na výsledku . První den , to jsem tam hrál poprvé tak 86 a druhý den už to bylo lepší 81, berdík při ataku na eagle.
Hřiště vysekané v pátek grýny mokré, nestažené a neposekané v sobotu bylo vidět, že bude turnaj tak to byly úplně jiné grýny . Bankry směs písku a červenozmě daly se vyhrát , ale byly nepředvídatelné právě tou různorodou směsicí.
Celkový dojem , dobře hratelné hřiště na výsledek protože tu nejsou jiné než červené a žluté odpaliště, to musí mít v oblibě singlisté na opravu nezdařeného výsledku jinde.
V pohodě. Netrefili jste nás a musíš uznat, že jsme se neloudali.
 
Včera @kristyna ve dvou [HASH=369]#Motol[/HASH]. Hezké bylo, že místy vykouklo i sluníčko. A pak bylo hezké, že jsme měli chvilku pro sebe. A dokonce na golfu. Ooo já se mám. :) TT v 16:30, před námi x dvojic, po nás taky ještě někdo, ale šlo to svižně. Za cca hoďku a půl a kousek hotovo. Hra - no, šlo to. Na to, že jsem nestál na rovině ani na odpališti, docela dobrý. Rány z týčka vcelku šly, zradily mě zpravidla rány druhé - kdy jsem moc chtěl a podle toho to dopadlo. Jeden par tam byl, jinak bogey golf, asi dvakrát trochu horší. No a devítku nepočítám - ta mě naštvala, tak za trest nepůjde do statistik! Míček letěl krásně k levému kraji ferveje, no, ale je tam cca 50 metrů rozooraného hřiště - že by prasata v Motole? Divný, ale vypadalo to tak. Tak míček v tom oraništi jsem nenašel, bylo to dost podmáčený, tak se mi do toho nechtělo. Ve výsledku by to bylo něco kolem 48 ran, tak i když to není žádné terno, i tak vcelku spokojenost. Grýny až na dva pomalejší.

Fee se vydávalo z okénka, restaurace na kafe včera fungovala, měli i jídelní lístek (zítra pravděpodobně už útlum, v tomto).

407F9DB8-7FCF-49D1-93C5-8A0BDF236E16.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom