Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Po mesicni golf pauze jsem byl v patek na cernaku.
Zacatek jeste slibny bogey, par, bogey... pak zacaly doublace, pak triple trouble. Takze nic moc, ale jidlo po hre dobre. :D

Ps: cernak ma neskutecne rychle greeny, fakt pecka!
 
Upraveno:
První slušná hra při turnaji od začátku roku :D.
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/531686381&golferId=415107741
Ale když jsem to na dvojce podruhý za sebou poslal z teečka do lesa, řekněme že jsem nebyl optimisticky nalazen :mad::rolleyes:. Na třináctce další zbytečnej aut, když jsem se tlačil do greenu ze 170m... Minimálně tři 3-putty a těch nevyužitejch birdie puttů - děs :sleep:
Tak se aspoň pochválím za hru 80-100m, na to se dalo dívat :)
 
Dnes odpo devítka po šichtě v Bítozevsi. Hrál jsem krásněk, vyrovnal jsem si rekord na "domácím" hřišti(39). Po druhé ráné na 5.jamce to vypadalo takto:
IMG_20181010_163051.jpg

Easy birdie
 
Neni ti to blbý, hrát takhle nudně furt v paru? :)
Že jo, taky si říkám, že by tam měl mít víc birdie :p;)
 
Dneska Zbraslav - s vsudehrálem @JanKostalCZE a @Lefty. Můj výkon nic moc, ale s čistým svědomím prohlašuji, vsudehral eagly umí. Je to tedy dost demotivující pro ostatní ve flajtu, ale jako divák to oceňuji. Zbraslav v top stavu, greeny rychle, pecka (pro ty co umí patovat :)

0ED1DE1C-8618-4182-A305-63FE78E0235C.jpeg 1BB1480E-14C8-42DB-BBCD-7E14263B02F7.jpeg
 
Upraveno:
Já se dnes na Albatrosu po středečním radostném výkonu na Bítozevsi zas vrátil na zem:p:D.
 
Tak dnes turnaj zas u nás v Grosshofě ,

Běs a hrůza. 124 ran, tolik jsem nezahrál snad ani na poprvé :D Turnaj to byl na rány, trošku mě to překvapilo, první jamka zase propadák a píšu 10 , poté zahraju pár pěkných ran , ale vždy to pokazím dalším autem, špatným mířením nebo prostě jen tím, že jsem zvědavej a moc se koukám. zhoršení HCP z 35,5 na 35,6 . Budu trénovat a příště bude líp.
 
Tak dnes turnaj zas u nás v Grosshofě ,

Běs a hrůza. 124 ran, tolik jsem nezahrál snad ani na poprvé :D Turnaj to byl na rány, trošku mě to překvapilo, první jamka zase propadák a píšu 10 , poté zahraju pár pěkných ran , ale vždy to pokazím dalším autem, špatným mířením nebo prostě jen tím, že jsem zvědavej a moc se koukám. zhoršení HCP z 35,5 na 35,6 . Budu trénovat a příště bude líp.
Zjistila jsem až po turnaji, že jsme se tam sešli ;);)a tak koukám, že jsem zahrála líp, 108 a konečně udržela hcp.
 
Zjistila jsem až po turnaji, že jsme se tam sešli ;);)a tak koukám, že jsem zahrála líp, 108 a konečně udržela hcp.
No vidíš :) spatny den, kdyz to normalne hraju kolem 100-102 o_O no prostr spatny den, je pravda ze za to muze adi psychika
 
Tak dnes turnaj zas u nás v Grosshofě ,

Běs a hrůza. 124 ran, tolik jsem nezahrál snad ani na poprvé :D Turnaj to byl na rány, trošku mě to překvapilo, první jamka zase propadák a píšu 10 , poté zahraju pár pěkných ran , ale vždy to pokazím dalším autem, špatným mířením nebo prostě jen tím, že jsem zvědavej a moc se koukám. zhoršení HCP z 35,5 na 35,6 . Budu trénovat a příště bude líp.
Vítej v golfové realitě ;)
V momentě, kdy se dostaneš svým HCP na hodnotu odpovídající přibližně herní výkonnosti, tak prostě daleko víc začne pracovat hlava.
Hra na rány je samozřejmě trošku něco jiného, než na “stejbly”. Prostě je třeba trošku víc nad údery přemýšlet a HLAVNĚ - po nepovedené ráně zachovat chladnou hlavu a nehrát si na “Mickelsona”.
Myslet si, že po nepovedé ráně to doženu tou další (mnohdy riskantní) je jistá cesta k vysokým číslům. Na “stejbly” nepovedenou jamku jen škrtneš a přijdeš max. o 2 body. Ale na rány je sakra rozdíl, jestli např. na pětiparu místo 7 doneseš třeba 15 - u takového formátu ti jedna jamka může pokazit celý výsledek. A hlavně - ztracené rány se získávají zpět daleko hůře, než ztracené “stejbly” ;)
Za tvou poslední větu pochvala
 
Vítej v golfové realitě ;)
V momentě, kdy se dostaneš svým HCP na hodnotu odpovídající přibližně herní výkonnosti, tak prostě daleko víc začne pracovat hlava.
Hra na rány je samozřejmě trošku něco jiného, než na “stejbly”. Prostě je třeba trošku víc nad údery přemýšlet a HLAVNĚ - po nepovedené ráně zachovat chladnou hlavu a nehrát si na “Mickelsona”.
Myslet si, že po nepovedé ráně to doženu tou další (mnohdy riskantní) je jistá cesta k vysokým číslům. Na “stejbly” nepovedenou jamku jen škrtneš a přijdeš max. o 2 body. Ale na rány je sakra rozdíl, jestli např. na pětiparu místo 7 doneseš třeba 15 - u takového formátu ti jedna jamka může pokazit celý výsledek. A hlavně - ztracené rány se získávají zpět daleko hůře, než ztracené “stejbly” ;)
Za tvou poslední větu pochvala
No v mém případě včera nejvíc asi byla právě psychika. protože jsem skazil první jamku , druhá byla taky naprd a pak se to vezlo.
Nějakej tip jak v téhle situaci kdy se něco pokazí si rychle vyčistit hlavu ? :D
 
No v mém případě včera nejvíc asi byla právě psychika. protože jsem skazil první jamku , druhá byla taky naprd a pak se to vezlo.
Nějakej tip jak v téhle situaci kdy se něco pokazí si rychle vyčistit hlavu ? :D

Hraj co nejvíc turnajů - je to prostě jiný tlak na psychiku než tréninková runda. Musíš si prostě zvyknout a “vyhrát” se. “Vyčistit hlavu” pomáhá každému něco jiného, na to si musíš přijít sám.

A jedno golfové ‘moudro’: “Špatné rány jsou vždy v sérii po třech. Pokud je i čtvrtá rána pokažená, tak začíná nová série.” :p

Já bych snad jen dodal, že zejména u začátečníků (i když nejen u nich) se série tří týká nejen úderů, ale i pokažených jamek. :cool:
 
Hraj co nejvíc turnajů - je to prostě jiný tlak na psychiku než tréninková runda. Musíš si prostě zvyknout a “vyhrát” se. “Vyčistit hlavu” pomáhá každému něco jiného, na to si musíš přijít sám.

A jedno golfové ‘moudro’: “Špatné rány jsou vždy v sérii po třech. Pokud je i čtvrtá rána pokažená, tak začíná nová série.” :p

Já bych snad jen dodal, že zejména u začátečníků (i když nejen u nich) se série tří týká nejen úderů, ale i pokažených jamek. :cool:
Je to tak asi jak říkáš :D díky za radu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom