Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 9.9.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-09-23

Stav
Uzamčeno.
Dvojka. Člověk potřebuje první ránu 165-190m.
To je u mě -
- velmi dobře trefená 5i, na to se nemůžu spolehnout
- normálně trefený hybrid 4h, u kterýho mám mentální blok, a 2-3 měsíce je netrefuju vůbec
- velmi odlehčený driver; čím víc jej odlehčím, tím víc jde do fade, což by bylo dobře, kdyby ten fade začínal až za stromama

Jsem v troubě už teď.:eek::D
190 je rybník ;)
Takže ideál je 150-160. Kratší vadí strom vpravo (zejména pokud je také navrtáno vpravo), delší „smrdí” rafem a z těch teď moc hrát nechceš.

Dnes vezu Honzu na trénink a mám v plánu si dát „původní devítku”, tak večer poreferuji o aktuálním stavu jamky č. 2. 🤭
 
Tak na 2. se ani moc snažit nemusí, netřeba jít až do rybníku. Ta strouha před fervejí je mokrá 🤭
Hmm, tak ono je tam těch vod víc, ach jo. J8 mám většinou rezervaci na tu vpravo v lesíku :D:D:D
 
190 je rybník ;)
Takže ideál je 150-160. Kratší vadí strom vpravo (zejména pokud je také navrtáno vpravo), delší „smrdí” rafem a z těch teď moc hrát nechceš.

Dnes vezu Honzu na trénink a mám v plánu si dát „původní devítku”, tak večer poreferuji o aktuálním stavu jamky č. 2. 🤭
Poreferuj, ať se kdyžtak stihnu odhlásit. Dík :D:D:D:D
 
Hmm, tak ono je tam těch vod víc, ach jo. J8 mám většinou rezervaci na tu vpravo v lesíku :D:D:D
Jo, tak tam také končím, když to "vyhodím" doprava a nezahraju "vysoký cut" 🤭
 
190 je rybník ;)
Takže ideál je 150-160. Kratší vadí strom vpravo (zejména pokud je také navrtáno vpravo), delší „smrdí” rafem a z těch teď moc hrát nechceš.

Dnes vezu Honzu na trénink a mám v plánu si dát „původní devítku”, tak večer poreferuji o aktuálním stavu jamky č. 2. 🤭
190 je na hraně rybníka, ještě není ve vodě..;)

1694085971633.png
 
No tak jsem se taky přihlásil. Pokud půjdu v posledním flajtu, tak tu hru stihnu. Jsem totiž v práci 😢, a pojedu na bomby z Hradce Králové ;) Rád vás uvidím :)
 
No tak jsem se taky přihlásil. Pokud půjdu v posledním flajtu, tak tu hru stihnu. Jsem totiž v práci 😢, a pojedu na bomby z Hradce Králové ;) Rád vás uvidím :)
Rád na tebe počkám, pokud to bude poslední flight a budu si tak moci trochu v sobotu přispat. :coffee:
 
No tak jsem se taky přihlásil. Pokud půjdu v posledním flajtu, tak tu hru stihnu. Jsem totiž v práci 😢, a pojedu na bomby z Hradce Králové ;) Rád vás uvidím :)
Rád na tebe počkám, pokud to bude poslední flight a budu si tak moci trochu v sobotu přispat. :coffee:

Budu posílat ČP Lípa jen požadavky, nemám kontrolu úplně nad celou startovkou, protože některé požadavky řeší místňáci s recepcí. Ale zmíním, že by bylo potřeba, aby jste šli spolu až na konci. Na druhou stranu, všichni na konci nemohou být, ale pokusím se co nejdále. Věřím, že to nebude problém.
 
Michale, takze pozadvky na flighty mame resit s recepci?

Startovku bude formálně dávat dohromady recepce. Já jim pošlu požadavky, které se sesbíraly/zazněly tady a o kterých vím. Tím, jak je to otevřený turnaj a jsou nějaké místní zvyklosti a preference, tak tam mám páku poměrně malou. Takže jak chceš, psal jsem to někde výše, klidně mi dej sem vědět, jak by si chtěla, slibuji, že to sepíšu a předám. Pokusím se obecně spojit Jamkaře, jejichž občanská jména znám, dohromady, i když žádný požadavek od nich nemám.

Počítám s tím, že zatím přání výslovně vyjádřili:

@requo + František + @Jirka 4
@Sauron + @RobertSlajs
@jumbodedek + @macdav - co nejvíc na konci, ideálně poslední flajt.

A k někomu mrsknu ještě @kristyna. Abychom si měli o čem cestou domu povídat a nebyla po hře tichá domácnost... cesta domů je dlouhá. :-D

---

Beru to takhle teď z patra, projdu ještě víc poštu a zdejší vlákno zítra odpo. Takže klidně sem. Nebo SZ.
Věřím, že se to nakonec podaří rozumně seskládat a že se na nikoho nezapomene.

PS: Pls, prosím... vždy pokud něco směřuje na mě, uvádět @requo - tak mi přijde notifikace, jinak si nemusím textu všimnout. Nebo až mnohem později.
 
Upraveno:
Rád na tebe počkám, pokud to bude poslední flight a budu si tak moci trochu v sobotu přispat. :coffee:
bude mi potěšením ;) pokud si dobře pamatuji, tak jsme spolu ještě nehráli
 
@requo mě je to jedno, rád půjdu s někým z Jamky, ale zkazit náladu negativním přístupem umím v jakémkoliv flightu ;););)
Zase na druhou stranu, celkem obstojně házím holema, kdyby se chtěl někdo přiučit. :D:D:D

Sakra, já se těším (to mi to zase nepůjde).
 
Tak konečně taky přihlášen:)........přivezl jsem si od moře nějaký úpal či úžeh, původně jsem chtěl na Lípu potrénovat dvojbojem M+M (Mstětice, Malevil) v úterý a středu........no Mstětice jsem byl rád, že jsem vůbec došel (poslední jamky mě už golf fakt moc nezajímal:() a Malevil jsem odpískal úplně. Ale dneska už to docela jde.......takže hurá do Lípy:D
 
@requo požadavky mám veskrze skromné........jít s někým z jamky a flight někde ke konci startovky, neb nerad vstávám:) a i svým HI tam patřím:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom