Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
vím, že už je plno v obou týmech, ale kdyby se náhodou uvolnilo nějaké to místečko v jednom z týmů, rád se zůčastním :)
Určitě pojeď, jen si musíme vzít větší zásoby nebo domluvit zásobování na hřišti ;)
 
Zdar vsem golfovym nadsencum, a ze jich tady je.....
Na zaklade info do @ati ho se ptam, jestli je jeste misto na tehle krasne naplanovane akci.
Jako rodily Moravak uz dlouho zijici u Prahy muzu klidne oslabit muzstvo Cech nebo klidne posilit druzstvo Moravy.-Anebo opacne??? (@JanKostalCZE si me urcite bude pamatovat ze Sokolova ze ctyrhry s ATIm....)
Golfu zdar, Pavel.
Ahoj Pavle, misto se uvolnilo v tymu Moravy. Tak se prosim domluv se @Zuziky .
 
Ahoj Pavle, misto se uvolnilo v tymu Moravy. Tak se prosim domluv se @Zuziky .
Pavel se domluvil :) byl to velmi vesely vecer :D aneb...volam, telefon zvedne nejaka mila slecna, predstavim se a ze bych teda chtela mluvit s manzelem nebo partnerem...chvilku ticho a pak "muzu vedet proc? ", tak rikam, ze kvuli golfu, ze bude vedet....a ozvalo se "joo, tak to bude tatinek" :D

MOrava+Slezsko je proste dreamteam :D
 
Upraveno:
teď koukám, že tam bude Mistrovství na rány .. to bude hřiště nachystaný a návrty exklusivní :)
 
teď koukám, že tam bude Mistrovství na rány .. to bude hřiště nachystaný a návrty exklusivní :)
Hlavně abychom se tam vešli ...
 
Ahoj,

všem přihlášeným účastníkům celovíkendové akce jsem právě rozeslala podrobné informace o organizaci celého víkendu. S případnými dotazy se na mě obracejte individuálně prostřednictvím Soukromé zprávy - ve vlákně se k tomu nedostanu.

Hru a pravidla řeší @requo, který také počátkem října vyjma jiného vyhlásí info k spolhře/turnaji netýmařů a hostů v sobotu 14.10. v jiném samostatném vlákně.

Prosím o včasnou úhradu záloh do 28.9., případně pokud budete vědět, že se nemůžete účastnit, dejte mi co nejdříve vědět.
 
Upraveno moderátorem:
Od @PFP mi přišly dobré dotaz na sobotu, přijde mi to užitečné odpovědět všeobecně:

- v pátek po příjezdu a po večeři proběhne upřesnění programu, příp času, nicméně tak, jak je to v dokumentu (který vám rozeslala @kristyna ), je to domluvené
- sobota: dopo i odpo 6 flajtů pro týmy, budeme-li mít nakonec všude doopravdy 12 účastníků, případně doplníme operativně na místě :) Pro hosty a "netýmaře" muže organizovat jedna spolhra/turnajek dopo v sobotu, kdo pak bude mít chuť, může samostatně v sobotu jít po druhé, případně pak v neděli... ale organizovaná na pořadí je jedna 18tka

- dobíjení elektrických vozíků: v sobotu mezi dopolední a odpolední hrou podle toho jak se dojde, je pauza cca hodina - kvůli východu a západu slunce, aby se to stihlo, i tak je to na hraně. Takže na dobití vozíku případně nebude moc prostor. Osobně s tím nemám vůbec zkušenost, takže nevím, jak dlouho se vozík nabíjí, jestli existuje něco jako rychlonabíjení, ale případně s tím prosím počítejte.

Já vezmu nějakého psa do zásuvky, aby se to neřešilo nouzově úplně na místě... btw. kolik se může nabíjet vozíků z jedné běžné venkovní (možná i vnitřní) zásuvky? :)) Aby to bezpečně utáhla?
 
Vím, že je ještě dost času, ale plánujete v pátek přijet brzo a dát si jednu 18tku?
Já tedy ano. Časově je mi to jedno, neb budu mít celý den volno. Bavili jsme se minulou sobotu s @RobertSlajs , že bychom to viděli brzy po obědě... přidá se ještě někdo?
 
Vím, že je ještě dost času, ale plánujete v pátek přijet brzo a dát si jednu 18tku?
Já tedy ano. Časově je mi to jedno, neb budu mít celý den volno. Bavili jsme se minulou sobotu s @RobertSlajs , že bychom to viděli brzy po obědě... přidá se ještě někdo?
Za mě to pořád platí, příjezd třeba kolem 11:00, oběd a pak 18j;)
 
Náčelníku, jak psal včera @macdav, bude tam mistrovství na jamky, dvoudenní, počítá s tím náš program? Nechci malovat čerta na zeď,ale víš jak:(?

Teď jsem si to pro jistotu telefonicky potvrzoval, máme rezervováno, je to v pořádku, někam je vtěsnají mezi nás, nepočítají s velkou účastí. Jedná se o mistrovství Regionu Východ, nikoli klubové mistrovství, tak zatím tak. Mělo by to být ok.
 
Teď jsem si to pro jistotu telefonicky potvrzoval, máme rezervováno, je to v pořádku, někam je vtěsnají mezi nás, nepočítají s velkou účastí. Jedná se o mistrovství Regionu Východ, nikoli klubové mistrovství, tak zatím tak. Mělo by to být ok.
Ten náš náčleník, on se o nás postará ;)
 
Vím, že je ještě dost času, ale plánujete v pátek přijet brzo a dát si jednu 18tku?
Já tedy ano. Časově je mi to jedno, neb budu mít celý den volno. Bavili jsme se minulou sobotu s @RobertSlajs , že bychom to viděli brzy po obědě... přidá se ještě někdo?
Já bych měla mít pátek už taky volný, takže bych se přidala.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom