Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Koukam, ze nacelnik nepredpoklada, ze bude jiny vitez nez tym Cech. Preci by Moravaci nejeli takovou dalku pro pohar do Cech, do Prahy, do Podoli....
Vypada to na opet cinklou soutez, tentokrat ale konecne spravne :D
Ale Náčelník nenapsal, kde bude vánoční večírek. ;) Třeba to bude ještě pořádné překvapení...
 
Ale Náčelník nenapsal, kde bude vánoční večírek. ;) Třeba to bude ještě pořádné překvapení...
Do Asie nejedu!! :D
 
tebe taky nemam rada :D

pratele, vanocni vecirek bude...u nas :D Koudelkovi se moc libi divci cast naseho tymu, takze... :D
Takže vítězný team organizuje vánoční večírek?
 
Takže vítězný team organizuje vánoční večírek?
To by měl spíš poražený tým a sud piva by měl být zdarma :p:cool:
Nebo jinak ... Aby to měl náčelník pod kontrolou, měl by to organizovat on, ale měl by mít právo využívat je (poražené) jako otroky ;):p. To s tím sudem, bych ale nechal, ať je to trochu vyhecovaý ;););)
 
Ať už ho organizuje kdokoli já se na něj těším a dorazím i kdybych byl v nevítězném týmu! Což je mezi námi velmi velmi ale opravdu velmi nepravděpodobné. Jak já to vidím je to tak 50/50. Že. A se mnou dorazí můj santí svetr co ho nikdo nemá rád...
 
Teď mě tak napadlo, že formát jamkovky tu z nás asi nehrálo moc lidí. Uvítal bych základní představení s tipy na co si dát pozor, základní pravidla a chyby atd. Kdo se toho ujme a založí nové téma?
 
To jsem právě našel! Nebudu sázet sportku. Schovám ho na kuňku ať na vyjde počasí!
45798f950cda0561e84e2424582aeda5.jpg
 
Myšlenka a nápad, že by vánoční galavečer večírek se pořádal v místě dle volby kapitána vítězného týmu se mi líbí. Ok, dobrá motivace. Minimálně vítězný tým na místě celý bude a členové poraženého týmu snad dorazí také.

Předběžně termín poslední sobota v listopadu, případně první sobota v prosinci.
Místo? Podle toho, kdo vyhraje a dle volby kapitána (@JanKostalCZE, @Zuziky ) vítězného týmu. :)
 
Upraveno:
Na pátek 13.10. pro účastníky naší akce je smluvena možnost cvičné hry, kdo bude mít zájem.

18 jamek - 1100 Kč
9 jamek - 600 Kč

Zbytek informaci dá dohromady @kristýna příští týden, z většinou z vás komunikuje i individuálně.
 
Upraveno:
tím pátkem 12.10. asi myslíš čtvrtek 12.10. je tak?
 
tím pátkem 12.10. asi myslíš čtvrtek 12.10. je tak?

Opraveno.

Nene, patek 13.10. Cena celé akce je myšlena za fee v sobotu a nedeli. Pár účastníků projevilo zájem, že by dojelo v pátek dřív a že by si rádo zahrálo, na druhou stranu ne všichni. Takže ten, kdo chce hrát v pátek, tak cena za fee je smluvena s resortem takto.
 
Ja jedu/jdu/letim, podle toho, co bude k dispozici :D
Pokud by se nekdo obetoval se mnou na dvouluzak, bude to lepsi :) Jinak jednoluzak... :(

Nejsem vůbec přihlášený, ale jel bych, hrál bych a teemoval bych ... klidně zvládnu i společný pokoj :)
 
Nejsem vůbec přihlášený, ale jel bych, hrál bych a teemoval bych ... klidně zvládnu i společný pokoj :)
Spolecnika jiz mam ;) , prihlasit se samozrejmne muzes, ohledne kapacity se musi vyjadrit @requo nebo @kristyna :)
 
OK, díky.
Posledni misto pro Tebe mame, za ten lepsi tym, tedy tym Cechy :) Napis sem kontakt a hcp, at si to zapisem :) Diky
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom