Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Posledni misto pro Tebe mame, za ten lepsi tym, tedy tym Cechy :) Napis sem kontakt a hcp, at si to zapisem :) Diky
Hcp 8,7
774333384 (nebo adresa ci mail?)

Díky.
 
Hcp 8,7
774333384 (nebo adresa ci mail?)

Díky.
staci :) pridej se na nejakou spolhru, at Te pozname :)
 
Co tomu čert nechtěl, dnes jsem zavítal do rušené prodejny jedné oblíbené značky, @doktordee na Zeleném pruhu. A k nákupu, jsem dostal darem knihu "Klíč k českým golfovým hřištím, číslo 8" kde jedním z hřišť je i Kunětická Hora, průvodcem je Alan Babický. Snad se od roku 2007 nezměnilo, kdy kniha vyšla.
Pokud by měli zájemci z českého teamu, nebo vedoucí - @JanKostalCZE zájem, nafotím a zašlu jako přípravu před víkendem ;)
 
To je dobrý nápad! Jen nevím, jestli je dobrý nápad si nechat radit od Babici.
 
To je dobrý nápad! Jen nevím, jestli je dobrý nápad si nechat radit od Babici.
Nevím jaký je hráč, ale v průvodci je uveden jako Ing. Alan Babický, MBA.
Ta česká posedlost tituly je fascinující :confused:
 
Nevím jaký je hráč, ale v průvodci je uveden jako Ing. Alan Babický, MBA.
Ta česká posedlost tituly je fascinující :confused:
MladýBlbýArogantní, i když spousta jich už dávno mladých není. Zatím neznám jediného takto otitulovaneho, že bych s ním chtěla kamarádit. Třeba mě ještě milé překvapeni čeká. :cool: Není tu někdo s tímto titulem? Že bych si zkusila napravit dojem...
 
Tak tvoří se tu skupina lidí co výhledově budou mít za jménem titul B.L.B. obávám se ale, že ti už dojem nenapraví(me). [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Teď mě tak napadlo, že formát jamkovky tu z nás asi nehrálo moc lidí. Uvítal bych základní představení s tipy na co si dát pozor, základní pravidla a chyby atd. Kdo se toho ujme a založí nové téma?

Tohle trochu usnulo, bylo by dobre se toho ujmout, urcite v patek na miste udelam kratky souhrn, ale kdyby nekdo mel chvilku a chopil se toho, byla by to vitana pomoc. :) Pripadne kdyby nekdo udelal strucny clanek, co to vlastne ryder cup je, tak by to taky nebylo na skodu, vite jak - kazdy vi, kazdy mysli ze vi, ale ve vysledku nikdo nevi nic. :)
 
MladýBlbýArogantní, i když spousta jich už dávno mladých není. Zatím neznám jediného takto otitulovaneho, že bych s ním chtěla kamarádit. Třeba mě ještě milé překvapeni čeká. :cool: Není tu někdo s tímto titulem? Že bych si zkusila napravit dojem...
Tak to máš blbý, já jednoho znám. Dělal to v Anglii v době, kdy to tady nikdo neznal, natož aby se to dalo koupit jako dnes.
Osobně nechápu tuto nenávist k titulům, co na tom komu vadí?
Za komančů se to dalo vysvětlit "vedoucí úlohou dělnické třídy" (fuj), ale tam už snad nejsme nebo jo?
 
Tak to máš blbý, já jednoho znám. Dělal to v Anglii v době, kdy to tady nikdo neznal, natož aby se to dalo koupit jako dnes.
Osobně nechápu tuto nenávist k titulům, co na tom komu vadí?
Za komančů se to dalo vysvětlit "vedoucí úlohou dělnické třídy" (fuj), ale tam už snad nejsme nebo jo?
Je to trochu složitější, pravda, že? "Originál" titul MBA je vskutku něco jiného. Speciálně ve zdravotnictví každý druhý manažer co o zdravotnictví ví prd, je český "MBA". Tím je můj pohled ovlivněný. ( a vskutku si myslíš, že zrovna já mám v nenávisti tituly?)
 
Je to trochu složitější, pravda, že? "Originál" titul MBA je vskutku něco jiného. Speciálně ve zdravotnictví každý druhý manažer co o zdravotnictví ví prd, je český "MBA". Tím je můj pohled ovlivněný. ( a vskutku si myslíš, že zrovna já mám v nenávisti tituly?)
Kdepak, jen jsem asi reagoval na víc příspěvků najednou bez citace no.
 
Zdar vsem golfovym nadsencum, a ze jich tady je.....
Na zaklade info do @ati ho se ptam, jestli je jeste misto na tehle krasne naplanovane akci.
Jako rodily Moravak uz dlouho zijici u Prahy muzu klidne oslabit muzstvo Cech nebo klidne posilit druzstvo Moravy.-Anebo opacne??? (@JanKostalCZE si me urcite bude pamatovat ze Sokolova ze ctyrhry s ATIm....)
Golfu zdar, Pavel.
 
Upraveno moderátorem:
Aktuálně svoji účast omlouvá @Josef (pracovní povinnosti, psal mi sms, určitě pak potvrdí sám), takže v týmu Moravy by mělo být volno a pokud @Zuziky jako kapitánka bude souhlasit, tak je to místo @PFP :)

Zdar vsem golfovym nadsencum, a ze jich tady je.....
Na zaklade info do @ati ho se ptam, jestli je jeste misto na tehle krasne naplanovane akci.
Jako rodily Moravak uz dlouho zijici u Prahy muzu klidne oslabit muzstvo Cech nebo klidne posilit druzstvo Moravy.-Anebo opacne??? (@JanKostalCZE si me urcite bude pamatovat ze Sokolova ze ctyrhry s ATIm....)
Golfu zdar, Pavel.

Ahoj Pavle, shodou okolností se právě uvolnilo místo, viz výše, takže pokud máš chuť a kapitánka tě vybere, pěkně potrápíš Čechy v týmu Moravy. Napiš prosím tady své ČGF číslo a aktuální HCP (kvůli orientaci pro @Zuziky ). A ať o tobě se něco dozvíme, představ se tady, případně WITB tady. Přeci jen, je to primárně turnaj mezi členy 19.jamky. :)

Bude tě kontaktovat ještě @kristyna, se žádostí o nějaké info (kvůli ubytování, velikost trika atp).

Vítej na palubě.
 
Upraveno:
Diky za privitani. Info doplneno.
Jsem pripraven "v blocich" na kontakt od kapitanky i @kristyna.

PF
 
Tvé nadšení se mi líbí! Bude mi potěšením si proti tobě zahrát [emoji6]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom