Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Jsem nečekal, že budu muset dávat nápovědy!
Nejdřív poznámka: fotka je z mé první hry na tomto hřišti, byl to turnaj, šli jsme ve čtyřech a ty čtyři míčky ve stejné úrovni jsou po prvních ranách z týčka! 💪
Nápověda: ten FW bunker vlevo, před kterým leží zrovna můj míček tam nejdřív byl, pak ho zrušili a teď už tam zase je.🤭
 
Jsem nečekal, že budu muset dávat nápovědy!
Nejdřív poznámka: fotka je z mé první hry na tomto hřišti, byl to turnaj, šli jsme ve čtyřech a ty čtyři míčky ve stejné úrovni jsou po prvních ranách z týčka! 💪
Nápověda: ten FW bunker vlevo, před kterým leží zrovna můj míček tam nejdřív byl, pak ho zrušili a teď už tam zase je.🤭
Ti borci co tu fotku poznali, už dneska bodík získali :D No a mi ostatní, potřebujeme kvalitnější nápovědy :D
 
Tak když někdo hned při zadání uvede, že je to lehká hádanka, tak je to dost často lehké jen pro toho, kdo tam hrál nebo je předpoklad, že tam hrál každý. Schválně: je tady někdo z těch déle hrajících, kdo tam ještě nehrál?
Správně je Albatross 14, bod pro @hypik , může pokračovat 👏
 
Tak když někdo hned při zadání uvede, že je to lehká hádanka, tak je to dost často lehké jen pro toho, kdo tam hrál nebo je předpoklad, že tam hrál každý. Schválně: je tady někdo z těch déle hrajících, kdo tam ještě nehrál?
Správně je Albatross 14, bod pro @hypik , může pokračovat 👏
Mám sice odehráno asi 60 hřišť, ale na většině hřišť co tu jsou jsem nikdy nebyl. Na Albatrosu ani jako divák ;)
 
Poznej hřiště a jamku

IMG_2714.JPG
 
Mám sice odehráno asi 60 hřišť, ale na většině hřišť co tu jsou jsem nikdy nebyl. Na Albatrosu ani jako divák ;)
Řekl bych: tvoje velká chyba😀
Já vynechal dva ročníky Czech Masters a hodně mě to mrzí 😢
 
Řekl bych: tvoje velká chyba😀
Já vynechal dva ročníky Czech Masters a hodně mě to mrzí 😢
Problém je v tom, že skoro nevidím na pravé oko. Mám problém vidět rány spoluhráčů ve flajtu. A to jsou pěkný břídilové proti profíkům. Bohužel bych z toho nic neměl. To víš, že mne to štve.
 
co nějaká nápověda pro nás méně chytré ;)
 
Problém je v tom, že skoro nevidím na pravé oko. Mám problém vidět rány spoluhráčů ve flajtu. A to jsou pěkný břídilové proti profíkům. Bohužel bych z toho nic neměl. To víš, že mne to štve.
Na to, abys poznal, že děláš jiný sport než profíci s nimi jít nemusíš. Stačí si sednout někde u grýnu a nezapomenout zavřít úžasem otevřenou pusu . 😉
 
Na to, abys poznal, že děláš jiný sport než profíci s nimi jít nemusíš. Stačí si sednout někde u grýnu a nezapomenout zavřít úžasem otevřenou pusu . 😉
Ono taky záleží, jaký je to defekt. No a každému nestačí vidět jen puttování a příhry, chceme vidět ty bomby, kam plus mínus dopadají 😀 Ale fakt je ten, že ty 300. metrový rány už skoro nepostřehne ani fanoušek se zrakem sokolím 😂
 
Správná odpověď je Čapí hnízdo, jamka č. 3. Bod získává @Klok
 
Nápověda: Morava
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom