Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Zkusím Nebeská Rybná, jamka 1
 
Vstup moderátora hry
Jsem přesvědčen o správné odpovědi Toma, Klok to jistě vyhodnotí při přechodu mezi grýnem předchozí jamky a odpalištěm následující. ;)
Nicméně chci upozornit na nezbytnou pečlivost zadávajících při poskytování nápověd - nápověda v čase 10:12 zní Morava, přitom Orlické hory (druhá nápověda) leží v Královehradeckém kraji a tedy na východě Čech.
 
Vstup moderátora hry
Jsem přesvědčen o správné odpovědi Toma, Klok to jistě vyhodnotí při přechodu mezi grýnem předchozí jamky a odpalištěm následující. ;)
Nicméně chci upozornit na nezbytnou pečlivost zadávajících při poskytování nápověd - nápověda v čase 10:12 zní Morava, přitom Orlické hory (druhá nápověda) leží v Královehradeckém kraji a tedy na východě Čech.
On myslel Velkou Moravu 🤭
 
A omlouvam se za tu svoji zemepisnou chybu, snazil jsem se to napravit tim, ze jsem tam hned dal dalsi napovedu
 
Poznejte hřiště v ČR a konkrétní jamku:
IMG_5525.jpeg
 
Slavkov 11
 
Správná odpověď je Vinor, jamka 11. Bod získává @Romano :up:
 
Poznej hřiště v ČR a číslo odpaliště, kam jsem si odložil flašku červenýho
Pozn: víc fotek z ČR už nemám, ale slibuju, že ve své druhé golfové sezóně budu víc fotit a míň chlastat…
IMG_6011.jpeg
 
Cihelny 1
 
  • Ne, nesouhlasím
Reactions: mfr
Poznej hřiště
Omlouvám se všem, kteří tam ještě nehráli. Smůla, ale pokud se rychle nenajde znalec, budou jasné nápovědy následovat.
IMG_20230310_123905.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom