Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
To bylo trošku kách posunout soutěž dál, když doteď nikdo neodpověděl správně.
Nemám problém doporučit JURY přisoudit bod @Tereza Harmatová , ikdyž byla nepozorná při čtení otázky a odpověď není úplná. To se takhle mezi 22:00 a 23:00 může stát.
Ale @TP_79 to nevylepšil a odpověď je prostě a jednoduše špatně.
Aha, v tom případě se tedy omlouvám všem, už budu držet hubu a odpovídat jen, když jsem tázán.

A jsem dost zvědav na správnou odpověď. Protože dle ostatních pramenů mi prostě nic jiného nevychází.
 
Aha, v tom případě se tedy omlouvám všem, už budu držet hubu a odpovídat jen, když jsem tázán.

A jsem dost zvědav na správnou odpověď. Protože dle ostatních pramenů mi prostě nic jiného nevychází.
Mě to spletlo. Vy jste se mi kluci spletli. :-D Tak už tu zas nejsem .-D
 
Petře, Petře, to nám nedělej!
My tu všichni čekáme, až odbije půlnoc!!! :D
Tak mohu jít spát... :D
 
BINGO !!! Správná odpověď je Myštěves, červená devítka, jamka č. 9. Bod získává @bpetr . Skvělej timing !!!
 
Tak dnes se vyplatilo počkat až do půlnoci, takové drama jsme tu ještě neměli. :)
Za poslední 3 kalendářní dny 20.-22.1. přibylo hodně bodů a vypadá to následovně:

Stav soutěže k 22.1.2024 v 23:59 hod. - body:

11 b. - @Tom512
10 b. - @mkopcak
9 b. - @Klok
8 b. - @Henry
7 b. - @JanKostalCZE
6 b. - @Tereza Harmatová
5 b. - @Mirek_62 , @bpetr

3 b. - @TP_79 , @PFP
2 b. - @zdarovka , @ulilee , @JardaK

1 b. - @requo , @macdav , @mfr , @tatomana , @Romano , @hypik
1705965339567.png
 
Upraveno:
Ještě jednou se všem omlouvám za můj neuvážený výrok.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Hoši nedivte se. Když máte přezdívky podobné zkratkám nějakých filmových festivalů, zmátlo to Terezku a zpočátku i mě samotného. ;) Aspoň byla prča. :D

A ještě něco: Nevím, co vedlo v Myštěvsi k označení dvou devítek barvami. Proto bylo zapotřebí ke správnému číslu jamky určit ještě ke které devítce (barvě) jamka patří. Dříve měli jamky 1 - 18 (a nyní jsme hádali původní j. 18 přes rybník k zámku) a k tomu "lesní akademii", co už je zrušená.
 
Upraveno:
Tak dáme něco lehkého

Poznej hřiště v ČR a číslo jamky
IMG_1982.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom