Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Nápověda: Doufám, že u večeře na jihu, a pak to co bylo na jihu, bude na severu. :-D Ale těchto DEVĚT JAMEK je fajn, jde to obejít i za hodinku něco.
Já bych si tedy taky dovolil reagovat - soutěž mne baví a rád hádám. Ale přimlouval bych se za nápovědy, které odpovídají logice soutěže a tomu, že většině z nás je už více než 10 let...Tzn. je mi vcelku jedno, kde zadavatel večeří nebo kolik dní pěšky jde na hřiště ze Zlína. Už jen proto, že netuším, kde zadavatel normálně bydlí nebo jak velkou má nohu. Větší smysl mi dávají geograficky, historicky či golfově herní nápovědy...Prostě něco víc ve smyslu AZ kvíz než Kolotoč...
 
Trošku mi to připomíná fotbal... Petr na Terku, Terka na Petra a gól. A pak to do té 90. minuty nějak ubráníme 😉
 
Trošku mi to připomíná fotbal... Petr na Terku, Terka na Petra a gól. A pak to do té 90. minuty nějak ubráníme 😉
Přijde ti, že to hádám? Ač vím hřiště.
 
Screenshot 2024-01-23 at 17.36.02.png

Podle nápovědy 9jamek na jihu jich moc není.
 
Vstup moderátora hry:

Soutěžní výbor vyjadřuje své znepokojení nad skutečností, že jedna hádanka v exponovaném denním čase pracovního dne trvá i s řadou nápověd 6 hodin, byť se tak děje naprosto v souladu s pravidly hry.

Soutěžní výbor má za to, že hra má umožnit uhádnout co jak nejvíce hřišť a jamek s účastí co jak největšího počtu hráčů se snahou o poznání krás českého golfu a pobavení jamkařů navzájem.

Soutěžní výbor apeluje na zadavatele hádanek, zvlášť pokud je hádanka těžší a s fotografií s malým počtem indicií, aby následnými nápovědami spíše pomáhali dalším hráčům k jejímu uhodnutí a správné odpovědi a umožnili tím zdárné a plynulé pokračování hry. Soutěžní výbor si dovede představit to, že opačný postup povede spíše ke znechucení hráčů a jejich odrazení od hry.

Jindra, moderátor hry
 
Upraveno:
Nápověda: Tak jestli máte rádi lehký hádanky, tak prosím. Stejně máte se vším problém. Jak už bylo řečeno dle nápověd, hřiště je na jihu Čech a jedná se o devítku. Narozdíl od ostatních, nedávám mezery a dávám nápovědy. Další nápověda je, že vedle je hřiště Mnich. A teď kdo bude první.
 
tipnu Nová Bystřice 8 :D a jestli ne, uz to mate easy
 
Nápověda: Tak jestli máte rádi lehký hádanky, tak prosím. Stejně máte se vším problém. Jak už bylo řečeno dle nápověd, hřiště je na jihu Čech a jedná se o devítku. Narozdíl od ostatních, nedávám mezery a dávám nápovědy. Další nápověda je, že vedle je hřiště Mnich. A teď kdo bude první.
Nechci rejpat, ale o jihu Čech nepadlo ani slovo:confused:
 
Poznej hriste a jamku CR:
IMG_1855.jpeg
 
Mariánské Lázně, č. 5
 
Marianky 7

Edit na zaklade odpovedi @Tom512 : ja teda hadal jamku s buginama, ne tu vlajku co je v popredi
 
Mariánské lázně, jamka 6
 
Spravna odpoved je Marianske lazne č.6, vyhercem @Tom512
 
Sorry, ale jamka c.7 je tam v mnohem vetsim pomeru nez jamka c. 6, davam protest🤣
noo, nad timto argumentem jsem premyslel, ale pokud vezmes green jamky č. 6 a jeji okoli, tak zabira vice fotografie nez fairway jamky 7 :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom