Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Správná odpověď Česká Lípa, jamka č.18
Bod získává @bpetr
 
Pro ty co nevěděli od počátku správnou odpověď dal Mirek v 1. nápovědě odkaz na web o zrcadle. Na něm je dole tento obrázek:
1705581125057.png


Na něm se na svůj obrácený obrázek v zrcadle s rámem z lipového dřeva kouká sličná česká osmnáctka v rouše nevěstině.

Tím napověděl všechno.:D
 
Však já jsem psal, že si počkám 🤣🤣🤣 Že je otočená, to jsem netušil (i když minulý rok, to taky párkrát takhle bylo), ale přijde mi, že je i nějak upravená, ty stromy mi vůbec nesedí. Ale třeba na to koukám špatnou optikou.
 
Však já jsem psal, že si počkám 🤣🤣🤣 Že je otočená, to jsem netušil (i když minulý rok, to taky párkrát takhle bylo), ale přijde mi, že je i nějak upravená, ty stromy mi vůbec nesedí. Ale třeba na to koukám špatnou optikou.
Je to foceno dronem, resp. „vystřiženo” z videa.
Datum pořízení 11.4.2023

Zdroj:
IMG_9396.png
 
Je to foceno dronem, resp. „vystřiženo” z videa.
Datum pořízení 11.4.2023

Zdroj:
Zobrazit přílohu 39908
Pořád mi připadá, že ty stromy tam nepatří, jak kdyby to bylo upravené v nějakém programu. Ale asi je to vlastnost té kamery na dronu.

Každopádně teď už vím, Česká lípa, 18. jamka a jako bonus, vpravo devítka 🤣🤣🤣🤣 Bod nechci ;););)
 
Poznej hřiště v ČR a jamku
 

Přílohy

  • IMG_7373 copy.jpeg
    IMG_7373 copy.jpeg
    122,6 KB · Zobrazení: 54
Poznej hřiště v ČR a jamku:
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 15.08.38.png
 
Kácov, Meadows, jamka 3
 
Tohle fakt nechápu. Jak to můžete uhádnout? :)) Mlíko, praporek a nic. Musím si počkat na nějakou easy fotku, někdy na odpo, až se vyplacají vsudehralstí borci s foto paměti... :oops:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom