Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Podívej se, @requo , to máš jednoduché. Nejdříve se podíváš na tu vlajku. Tvar a barva praporku, nápisy a reklamy na něm, velikost a typ čísla, pomocný praporek značící navrtání, barva tyče, případně více barev a jejich pořadí. Už můžeš znát hřiště. Když ne, tak stav, velikost a skladba porostů (na každém hřišti něco roste, co jinde ne), charakteristický strom, skupina keřů, výška, počet, rozloha. Tím si to potvrdíš. Z mlhy, stavu hracích ploch a olistění zeleně určíš denní a roční dobu, z polohy slunce a pozice vlajky na grýnu v souvislosti s pomocným praporkem navrtání určíš orientaci jamky (odkud kam vede). Pohledem do letecké mapy a mapy hřiště na jeho webu určíš císlo jamky. :up:

Prostě ti nemůže vyjít nic jiného, než co vyšlo @Tom512 . :D

Nebo taky ne. ;)
 
Upraveno:
Správná odpověď je Kácov, Meadows, jamka č. 3, bod získává @Tom512
 
Poznej hřiště v ČR a konkrétní jamku:
IMG_0579.jpeg
 
Tipuju Olomouc 2
 
Grabštejn, akademie č.2
 
Správná odpověď je Olomouc akademie, jamka 4. Bod získává @Henry :up:
 
Poznej hřiště v ČR a jamku, ke které patří odpaliště na snímku
1705677737806.jpeg
 
Poznej hřiště v ČR a jamku (existují 2 správné odpovědi):
IMG_3256.JPG
 
Správná odpověď je Srbsko, jamka č.2 (a snad i jamka č.6), bod získává @tatomana
 
Grabštejn, akademie č.2
 
Zkusím Kořenec 12
 
Tvl tak tohle mě bavilo, slušná detektivka. Vzhledem k tomu, že to dával @tatomana , šel jsem na jistotu do Prosečné. Nikdy jsem tam nehrál, takže jsem porovnával mapu na webu s leteckejma mapama. Už jsem skoro chtěl vypálit, naštěstí mě předběhl @Mirek_62 s Grabštejnem a tim mě nahlodal. Takže jsem si vyhledal v historii příspěvků, kde všude @tatomana hrál a vypadl mi Kořenec. Tam jsem hrál jen jednou, před asi 8mi lety a jen druhou devítku. A tenhle pohled jsem si nepamatoval.

Takže jsem zase srovnával letecký snímky s mapama na webu a tady se krásně ukazuje, jak se to hřiště v čase mění. Protože jsem prostě shodu nenašel. Takže jsem začal uvažovat, že to bylo focený proti směru hry nebo v nějakým jiným úhlu a projížděl jsem videa a fotky a hledal a hledal.

Nakonec jsem to risknul podle videa Tomáše Daula, který je starý 13 let...Tam si ta jamka fakt není podobná!

Snímek obrazovky 2024-01-19 v 18.33.56.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom