Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Článek Pomozme handicapovanému Martinovi hrát golf

Belbo

Nováček
Jméno
Vladimír František
Přijmení
Mana
Klub
Prague City Golf
Právě jsem publikoval článek: Pomozme handicapovanému Martinovi hrát golf

Pomozme handicapovanému Martinovi hrát golf

Článek  Pomozme handicapovanému Martinovi hrát golf

Život každého z nás se může změnit doslova v okamžiku. Nejsem fatalista, uvědomuji si však, že stejně jako píle, pracovitost, schopnosti nebo dovednosti ovlivňují náš život také štěstí a smůla. Nebo také neštěstí. Martin je člověk, kterého potkalo neštěstí. Pracovní úraz při práci v lese, který...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Mám radost, že je mezi námi další Jamkař, který se rozhodl nestát stranou a pomoci bližnímu svému. Když se na mě pár dní, resp. týdnů zpátky @Belbo obrátil s prosbou, zdali by Jamka nemohla se stát součástí platforem podporující Nadační fond Emil, vzpomněl jsem si na ty další z nás (@JanKostalCZE , @Sauron ale i pár dalších), kteří dříve naprosto nezištně šli do toho a chopili se výzvy - pokusit se pomoci někomu dalšímu.

Je mi toto strašně moc sympatické a jsem rád, že u toho můžu i s 19.jamkou být. Sám už dlouho vím, že každý máme nějaký ten svůj flek, to své místo, kde působíme a jaké máme možnosti a taky, že se občas cyklíme ve svých osobních problémech, kdy nevidíme ten bohatý a někdy bohužel i nespravedlivý a smutný svět kolem... Ale pak přijde někdo s myšlenkou, nápadem, kdo vám zase na chvilku otevře oči, vyvede vás z té určité komfortní bubliny. Vím, že jednotlivec nemůže být u všeho, nejde to být na milionech místech najednou, ale taky nemusí být lhostejný a vždy se najde kousek, způsob, jak se zapojit a minimálně dobře propojovat a dávat prostor tomu, aby se dobré věci šířily. Ale pokud Jamka je místem, kde je koncetrace lidí, kterým není jedno osud ostatních - tak to je zase odměna a splněný sen pro mě. :up:

Takže, @Belbo - díky Tobě, že si se stal patronem Martina. Slibuji Tobě i Martinovi, že 19.jamka bude platformou, která nebude stát mimo a prostřednictvím které věřím, že se podaří Martinovi dříve nebo později splnit sen a hrát golf se svojí dcerou a uvítat ho mezi řadami golfistů. A věřím, že si i s námi všemi zahraje na jednom z našich budoucích turnajů. A těším se, Vláďo, až spolu v příštích dnech půjdeme na to smluvené pivo a domluvíme, co by bylo nejlepší a jak a kdy. :) A pak jak i pokračovat snad i v dalších obdobných aktivitách. Jsem v tomto oboru naprostým elévem, takže budu rád, když se v tomto staneš i určitým (alespoň pro ten výkop) mentorem a propojkou s Nadačním fondem Emil a pomůže mi nalézt společně mechanismy, jak vhodně i tyto aktivity propojit s fórem citlivě do budoucna.


Btw. stejná nadace pořádá sbírku i pro Českou golfovou asociaci hendikepovaných, viz příběh: https://emilnadace.cz/pribeh/paragolf

---

A osobně počítám s tím, že se do Martinovi sbírky i osobně zapojím, ale to budu muset už počkat až na prosincovou, resp příští výplatu. :oops:
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom