Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cestopis Korineum Golf - Severní Kypr

Dalibor7

Aktivní člen
Jméno
Libor
Klub
GC Brno
HI (HCP)
11,6
Inzeráty
2
Právě jsem publikoval článek: Korineum Golf - Severní Kypr

Korineum Golf - Severní Kypr

Cestopis  Korineum Golf - Severní Kypr

Na Severní Kypr se z Česka za golfem moc nejezdí, ale vyzkoušet má člověk všechno, tak jsem navštívil Korineum Golf & Beach Resort, jediné golfové hřiště, které Severní (turecká) část Kypru má. Po prvních čtyřech rundách mám den volna, tak pro případné zájemce shrnu první dojmy, a občas se...


Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Moc pěkné.
A co tam jezdí za národnosti, na tuhle exotiku?
 
Ahoj @Dalibor7, přesunul jsem mezi Články, kategorie Cestování.

--

Velmi pěkné, úplně jsem se pokochal. Jediné hřiště? Vypadá to jako alespoň deset hřišť dohromady! Vypadá to moc pěkně, užívej! 🏌️‍♂️⛳
 
Vypadá to skvěle!!! Zkoušel jsi i ostatní hřiště na Kypru?
 
Vypadá to skvěle!!! Zkoušel jsi i ostatní hřiště na Kypru?
Na severu podle mě již jiné není, zkušenost s hřišti na jižní řecké části jsou v "Jak jste naposledy hráli (2023)" od @ligi a ode mě kolem 10.11.2023....
 
Na severu podle mě již jiné není, zkušenost s hřišti na jižní řecké části jsou v "Jak jste naposledy hráli (2023)" od @ligi a ode mě kolem 10.11.2023....
Díky, nevšiml jsem si toho ve vláknu "Jak jste naposledy..."...když už na Kypr, zkusil bych tam všechno, ale to cestování mezi 2 částmi může být problematické
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Moc pěkné.
A co tam jezdí za národnosti, na tuhle exotiku?
Kromě řady Korejců i úplně běžná evropská sestava, nejvíc Angličanů a Němců. Vyvěšují a obměňují tady vlajky podle národnosti hostů, našel jsem je na jedné z fotek, ale nefoukalo dost, aby byly vidět všechny - nicméně i ta naše tam je.

Abych nezapomněl, líbí se mi zdejší řešení kamenů na odpalištích - kromě klasických tabulí podél hřiště ještě i na samotných kamenech vidíš číslo jamky, par, délku a HCP index.
 

Přílohy

  • IMG_0312.jpeg
    IMG_0312.jpeg
    210,7 KB · Zobrazení: 51
  • IMG_0317.jpeg
    IMG_0317.jpeg
    188 KB · Zobrazení: 49
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom