Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Podcast Co je to vlastně Hezká hra ? | ROVNÝ & DLOUHÝ #20

@sucháč: Moc držím palce s dalším, již tedy 15tým rokem Hezké hry! Držím palce!

Je osobně pro mě hodně inspirativní vidět a znát lidi, kteří s vlastním ksichtem dělají nějakou činnost v golfu, vidí u toho dlouho, a peru se s tím prostředím a tím co postupně přináší, jak jen můžou - sami, osobně, za sebe, bez schovávání za nějaké jiné značky, s.r.o. atp a dokáží jít s vlastní kůží na trh, dlouhodobě. :)

Moc se mi líbí každé pořadatelství soutěží, tour, atd... je za tím, jak jsem si párkrát osobně zkusil, strašného množství práce a prostě Klobouček, pane!

---

Počítám s tím, že si s Hezkou hrou, jak jen budu moci, rád zahraju. Parkrát v minulosti se mi to už podařilo, a vím, že je nás z 19.jamky takových víc. :up:
Btw. nechystáš se na devítku Zbraslav od ČGK jako pražskou devítku? :)
 
Michale děkuji moc a vidím, že víš o čem to je. Někdy je to trošku boj s větrnými mlýny a to někdy opravdu doslova. Ale pravdou je, že mě to nikdo nenutí dělat a čas od času si i poslechneš potlesk.Takže jedeme dál a uvidíme co bude. o Zbraslavi jsem také přemýšlel, mám to na paměti. Díky a dám vědět.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom