Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Podcast CO se (ne)POVEDLO na novém hřišti na ZBRASLAVI? | ROVNÝ & DLOUHÝ #11

sucháč

Člen fóra
Klub
Prague Citi Golf Club
HI (HCP)
9,2
Upraveno moderátorem:
Paráda, doposlechnuto! :)

Tak nejprve praktický dotaz -zatím jsme tam na novém nebyl, tak takový praktický k parkovišti:konečně doufám nebude žádná "debilní závora"?

A pak druhá, jak s drivingem? Kde, jak, bude, nebude, kdy?

No a poslední, díky za osobitou upoutávku na všech 18 jamek, jak jsem taky bože golfista, resp. spíše doublebogey, ale musím se při pátku pochválit, tak mi tahle forma jako letmá upoutávka naprosto stačila... a díky Tobě jsem se úplně navnadil, že se hrozně na novou Zbraslav těším. :)
 
Děkuji za poslech.
No vidíš, vždycky na něco zapomenu. Poučení do příště.
Na parkovišti zatím žádná závora není, nicméně je tam takové "malé ostrůvek uprostřed", takže možná v budoucnu ??
Driving zatím funguje původní u tržnice což není úplně kousek. Nový přímo u klubovny se připravuje, je zaseto a bude se připravovat. Horizont půl roku ?? Jak jsem ale dnes zvěděl chystají se tam další velké investice i mimo golfu, velké jezero s ostrůvkem na cvičení, ubytko ve "srubech" atd. Prostě plány jsou velké, uvidíme.
 
Vzhledem k tomu, že tam hned začátkem května je dvoudenní MID & Seniour Tour, tak absence nového drivingu je docela nepříjemná komplikace. Stejně tak to nejspíš prověří kapacitu nového parkoviště.

Jen doufám, že se Natland pochlapí a budou k dispozici papírové Birdie karty. Což bylo, při stejné túře vloni na Vinoři, nepříjemné překvapení, že Birdie karta byla k dispozici pouze v telefonu. Pro soutěžní hru to opravdu není nejvhodnější řešení. 👎
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom