Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Podcast Nebojte se mě. Martin Votroubek a golf 59 | ROVNÝ & DLOUHÝ #15

sucháč

Člen fóra
Klub
Prague Citi Golf Club
HI (HCP)
9,2
Upraveno moderátorem:
Podcast jsem poslouchal cestou domu z chaty. Hodina je už zvládnutelná, fajn. A chválím mnohem lepší kvalitu zvuku, super!

K témátu - byl jsem zvedavěj, přeci jen, na fittingu jsem byl několikrát u kluků z GolfGearu, ale Martin Votrubek z Golf59 - líbilo, bylo vidět, že téma ho hodně zajímá a baví. Super. Moc by se mi líbilo, kdyby navazoval třeba ještě další díl, který by šel trochu více do hloubky. Např. rozborem vlastností jednotlivých holí, jak se liší začátečnické bambule versus žiletky, co si myslí o hybridech atp... přijde mi, že téma bylo jenom lehce nakousnuto. A dalo by se o tom mluvit skutečně hodiny a hodiny. Těch otázek co u toho napadá je mraky! :)

Hezké @sucháč, těším se na další díly!
 
Vyplatí se mít širší nabídku i pro leváky? Já zrovna u nich nepochodil. Případně kolik lidi nalevo cca. přijde za měsíc, rok?

Díky.
 
Dobrá otázka, při první příležitosti zjistím, ale myslím že to bude skoro povinností mít i tuto nabídku.

Nalevo skoro nikdo nehraje... :-D Jen ti, co to neumí napravo. :-D

Ale teď trochu vážněji - otázka je to fakt dobrá, ta nabídka pro leváky musí být procentuálně ještě výrazně nižší. Schválně jsem hledal, kolik leváků je v populaci, ale ono moc směrodatných údajů není, přeučování, chybějící výzkumy atp... Ale pokud by to číslo řekněme bylo kolem 10%, tak se nemůže vyplatit držet stejnou nabídku demo holí, jako pro praváky, už jen s ohledem na cenovou náročnost, údržbu atp.

Na druhou stranu - byla by asi dobrá konkurenční výhoda mít fitting primárně pro leváky. :)
 
Z osobních zkušeností ta nabídka nalevo nikdy není taková jako opačně. Některé modely třeba nalevo ani nevyrábí, např. patr od Mizuna.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom