Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Ahoj, tak jsem spočítal odehraná hřiště a mám jich 46. Prosím tedy o odznáček 25. Děkuji. :)

Máš ho tam!
 
Ahoj, dnes na golfovem kempu na Kuneticke hore s @Zero Golf 24. a 25. birdie.
Diky
 

Přílohy

  • IMG_0542.PNG
    IMG_0542.PNG
    94 KB · Zobrazení: 297
hlásím se o odznáček učastník golfakce (yard resort)

Tento odznak už máš. Je to tento:

32_1483521527l.jpg


Ahoj, dnes na golfovem kempu na Kuneticke hore s @Zero Golf 24. a 25. birdie.
Diky

Gratuluju, povýšeno! A pozdravuj tam!

tak si také poprosím o update odznáčků: prosím o Birdíka, účastníka akce 19.jamky a 25 CZ hřišť. děkuji :)

Máš to tam, služebníček! :)
 
Kterou z těch dvou vyhraných kategorií myslíš? 0-10 kde bylo 12 hráčů anebo Brutto 0-54 kde jich bylo 24? Ty pešku jeden nepřející...
 
Kterou z těch dvou vyhraných kategorií myslíš? 0-10 kde bylo 12 hráčů anebo Brutto 0-54 kde jich bylo 24? Ty pešku jeden nepřející...

Jeee, promin. Ja na to koukal kdyz si to sem dal a to vas bylo 7 dohromady a nenapadlo me, ze to jeste neni dohrany:))
 
A já už se bál, že jsi anti-vietvista a nepočítáš je mezi lidi. [emoji23] nepočítat je mezi golfisty zcela chápu. A ještě jedna perlička ale spíše k pláči....

Oběd ke hře. Normálně za tohle tu dnes chtěli 145,- Kč!!! [emoji33]
6d367cc0a3a5535edbc74e8953429f47.jpg
 
Já vím, že se to počítá od registrace, ale dnes jsem v Poděbradech zavěsil své letošní 50. birdie, tak se jen chci pochlubit :) Před 14 dny se povedla série třech v řadě na Karlštejně a k tomu čtvrtému chyběl cm :rolleyes:
 
Já vím, že se to počítá od registrace, ale dnes jsem v Poděbradech zavěsil své letošní 50. birdie, tak se jen chci pochlubit :) Před 14 dny se povedla série třech v řadě na Karlštejně a k tomu čtvrtému chyběl cm :rolleyes:

Že si to ty, tak ti 50. birdie udělím. Pro příští rok to bude stejně tak, že to bude od začátku roku, lépe se to všem bude pamatovat. :)
Takže, máš ho tam! A gratuluji, závidím!
 
Michale, prosim 50. birdie
Nedele 10.9. Benatky jamka c. 14 ten vodni poloostrov. 145 metru fangle, 7 ka zlehka 60 cm od fangle a doklepnuti.
Ono cela druha druha devitka byla good.
 

Přílohy

  • IMG_0861.PNG
    IMG_0861.PNG
    93 KB · Zobrazení: 209
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom