Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Odznaky a ocenění TADY!

Ty ale knihu už máš. :)

52_1491312442l.jpg
No vidíš, já to ani nevím :)
 
To máš z toho tapatalku, tyhle nemoci. :)
Až půjde zapnout tmavý pozadí na webové verzi pro mobil, začnu uvažovat, že bych nepoužíval tapatalk.
 
Jeste dotaz, pocita se umisteni v klubove jamkovce do techto odznaku TOP5, TOP10, atd. ?
 
Jeste prosim o odznak 50xBirdie - konecne jsem si dal tu praci spocital jsem si je :) BTW. uz jich mam 70 ;-)
 
Jeste prosim o odznak 50xBirdie - konecne jsem si dal tu praci spocital jsem si je :) BTW. uz jich mam 70 ;-)
Za tento rok? Protože jestli se nepletu, počítají se od 1.1.2017 do odznaků.
Já letos zatím devět a desáté ne a ne spadnout...
 
Jeste dotaz, pocita se umisteni v klubove jamkovce do techto odznaku TOP5, TOP10, atd. ?

Proč ne, pokud je splněna podmínka:
  • Turnaj TOP10 (1x/5x/10x/25x) - min 15 účastníků v kategorii
  • Turnaj TOP5 (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
  • Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
  • TOUR WINNER - min 10 účastníků v kategorii
potom k těm birdie a ale i TOPx - to jsou letošní odznaky, takže za výsledky dosažené letos... ti je rád udělím. :)
 
Proč ne, pokud je splněna podmínka:
  • Turnaj TOP10 (1x/5x/10x/25x) - min 15 účastníků v kategorii
  • Turnaj TOP5 (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
  • Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x/25x) - min 10 účastníků v kategorii
  • TOUR WINNER - min 10 účastníků v kategorii
potom k těm birdie a ale i TOPx - to jsou letošní odznaky, takže za výsledky dosažené letos... ti je rád udělím. :)

Birdie pocitam od registrace. V klubove jamkovce je vic lidi nez 15 ...
 
Za tento rok? Protože jestli se nepletu, počítají se od 1.1.2017 do odznaků.
Já letos zatím devět a desáté ne a ne spadnout...

Pletes se ;-) Birdie se pocitaji od registrace, v mem pripade to je konec brezna ...
Ja mam kolo kdy mi spadlo i 5 birdie na 18ti jamkach
 
Pletes se ;-) Birdie se pocitaji od registrace, v mem pripade to je konec brezna ...
Ja mam kolo kdy mi spadlo i 5 birdie na 18ti jamkach

Ok, já už si to v hlavě zjednodušil, do budoucna, pravděpodobně to nebude od registrace, ale pro aktuální rok, aby se to dobře pamatovalo. Ale letos je to jak říkáš - od registrace.
Takže gratuluji, odznak 50x a právě si mě i naštval. :-D

A jamkovka - který si zasloužíš? :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ok, já už si to v hlavě zjednodušil, do budoucna, pravděpodobně to nebude od registrace, ale pro aktuální rok, aby se to dobře pamatovalo. Ale letos je to jak říkáš - od registrace.
Takže gratuluji, odznak 50x a právě si mě i naštval. :-D

A jamkovka - který si zasloužíš? :)

Jamkovce jsem skoncil druhy. predpokladam, ze to znamena 2x TOP5 pro mne.
Ja te pak rad nastvu jeste jednou az jich budu mit 111, ale neni to jisty jestli to stihnu
 
Jamkovce jsem skoncil druhy. predpokladam, ze to znamena 2x TOP5 pro mne.
Ja te pak rad nastvu jeste jednou az jich budu mit 111, ale neni to jisty jestli to stihnu

Neznamená. Další je až 5xTOP5. Jeden už máš, musíš víc soutěžit. :)
(technicky nejde udělit jeden odznak vícekrát, pro další sezónu se na základě zjištěných poznatků určitě mírně získávání odznaků upraví)
 
Ahoj, tak jsem spočítal odehraná hřiště a mám jich 46. Prosím tedy o odznáček 25. Děkuji. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom