Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neoblíbené jamky, tzn. ty které často hrajeme blbě...

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
neoblibene jamky.png


Máte nějaké neoblíbené jamky, resp. ty, které velmi často hrajete nějak špatně a ne a ne jí pravidelně pokořit? Jaké, kde a jaké chyby tam pravidelně děláte?

Kdo udělá výkop? Přidám se taky. :)
 
Mě "naskakují pupínky" z 3. na Černém Mostě.
Pro mne to je bogie jamka 🙈
 
toto vlákno se jmenuje úplně blbě :). Mělo by se spíše nazvat "jaké jsou naše oblíbené jamky". Těch neoblíbených je i u mě většina.
 
Jamka kterou nemám rád a mám z ní respekt je jamka č.3 na Kotlině. Mám tam dlouhodobý průměr cca + 2 rány nad par.
 
Ty co hraju blbě, si ještě dělím, na ty, co se mi líbí, a ty, co se mi nelíbí.

Líbí, ale hraju blbě:
  • 9. Terezín
  • 15. Ypsilon
  • 17. Česká Lípa
Nelíbí a hraju blbě
  • 5 Terezín
  • 6. Benátky
  • 1. Barbora
17. v Lípě?
Tolik místa za grýnem a všichni to pošlou před sebe do vody 🙈
 
5 v Bolce....nevím kde dělám chybu, přitom předchozí delší a těžší čtyřku hraju dlouhodobě o něco líp.......a pak 17 v Č.Lípě, tady vím kde dělám chybu = posílám míčky do vody:D
 
nevim proc, ale velmi casto mi prijde tezka jamka c.12, priklady: Oaks, Vinor, Albatross, Zbraslav, Beroun, Mstetice, Ostravice, Pisek, Mnich, Telc, Barbora, Usti, Kuneticka hora a urcite dalsi :D
 
nevim proc, ale velmi casto mi prijde tezka jamka c.12, priklady: Oaks, Vinor, Albatross, Zbraslav, Beroun, Mstetice, Ostravice, Pisek, Mnich, Telc, Barbora, Usti, Kuneticka hora a urcite dalsi :D
To jseš jeden z mála, kterej nemá rád dvanáctku 🍺....
 
Ty co hraju blbě, si ještě dělím, na ty, co se mi líbí, a ty, co se mi nelíbí.

Líbí, ale hraju blbě:
  • 9. Terezín
  • 15. Ypsilon
  • 17. Česká Lípa
Nelíbí a hraju blbě
  • 5 Terezín
  • 6. Benátky
  • 1. Barbora
Co máš proti naší rybniční soustavě 🤪
 
17. v Lípě?
Tolik místa za grýnem a všichni to pošlou před sebe do vody 🙈
No, za greenem moc místa neni. Přes plot se pro míčky leze blbě.
 
Obecně jamky, kde se hraje rovně a nic moc tam nehrozí. Dlouho jsem nebyl schopnej zahrát Beřovice 13, teď zase Beřovice 3 už asi měsíc. V neděli jsem pomrvil obě závěrečné jamky na Dýšině, nikdy jsem nezahrál dobře dvojku na Loretě. Stačí postavit rovnou jamku a jsem nahranej…
 
14 Pyšely... Od tý doby, co kvůli mně udělali vnitřní aut, tak prakticky není kolo, kdy bych tam vodnímu božstvu neobětoval aspoň 1 balon :devil:
 
14 Pyšely... Od tý doby, co kvůli mně udělali vnitřní aut, tak prakticky není kolo, kdy bych tam vodnímu božstvu neobětoval aspoň 1 balon :devil:
kde je na 14 potreba vnitrni out?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom